Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Normalnie pomijam gości bo są nudni jak cała Anglia ale Jay Leno był świetny. Trzeba było sprowadzić gościa z zagranicy by było fajnie.

 

to tylko moje zdanie.

 

 

ogólnie to goście są typowo angielskimi gwiazdami i raczej poza Anglią są mało znani [z wyjątkami ofkoz!]. Ja tam lubię wywiady, przeważnie można się nieźle pośmiać [choć nie zawsze].

Odnośnik do komentarza

Ogolnie to czulem ze z tych reklam sie zrobi afera ,no i juz jest.Zeby jednak od razu na pierwsza strone?Zal mi debili ktorzy czuja sie urazeni po takiej "reaklamie".I smutno mi ze zyje w takich czasach gdzie pelno takich bzdetow typu ze info iz doda zmienia szpilki na trampki jest newsem dnia.

Odnośnik do komentarza

No ja też lekko zdziwiony. Bo sam uśmiechnąłem się na tę reklamę. Co do końcówki z Astonem, masz rację. Fajnie zrobiona. Ogólnie ekipa z TopGear'a ma za(pipi)istych gości od montażu.

Szkoda że na następny odcinek sobie poczekamy :( No ale tak to jest, jak Szumacherowi znowu zachciało się jeździć w F1 ;)

Pewnie w kolejnym epizodzie zapodadzą jakąś ciętą ripostę na to całe narodowe oburzenie [o ile nie zapomną o tym :( ]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...