Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

Gość slavssn

Z czego robi się poszycia przyczep (i domków) kempingowych? Podpowiem, że nie jest to blacha.

 

Zresztą nie ważne co miałeś na myśli, albo co sądzisz że to było, ważne jest to, że nawet jakby to była szyba z diamentu, to gdyby wybuch antydiamentowej benzyny wystrzelił jej odłamki w jakimś kierunku, to zniszczenia wskazywałby na odpowiedni rozrzut pod danym kontem, a nie jeden przypadkowy kawałek lecący akurat w tym kierunki. Zresztą, po cholerę ja z tobą polemizuje, coś z tobą musi być nie tak, skoro w to wierzysz.

No tak. Przepraszam, że spodziewałem się po Tobie czytania ze zrozumieniem. Nie mam już ochoty pisać na ten temat, dlatego po prostu powiem, że szanuję Twoje zdanie. Choć oczywiście nie przykładam do niego większej wagi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie masz mi czego tłumaczyć, konwencję programu rozumiem doskonale. Niektóre wypadki po prostu nie są wpisane w scenariusz (a że całość ma wyglądać realistycznie, to chyba logiczne) i nie jestem do końca pewien, czy ten wybuch miał tak dramatycznie przebiec. Zresztą nieważne, to tylko szczegół i nikomu nic się nie stało.

 

No samochod zrzucony z atomowego lotniskowca lub rajd z czolgiem tez pewnie byly przypadkowe. Chlopie wez sie ogarnij bo tylko sie Osmieszasz z tym szklem. I tak, moga byc literowki, bledy ortograficzne i interpunkcyjne i inne smieci bo klepie posta z iphone'a i mam wyj ebane na poprawnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Jeremy, Richard and James embark on an ambitious project to build mobility scooters that can tackle the wilds of the British countryside - to zobaczymy już w najbliższą niedzielę. Ponadto, wśród prezentowanych aut będą Ferrari FF i Fisker Karma, więc zapowiada się ciekawy odcinek. Jako gość pojawi się Michael Fassbender.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zmiażdżyłem India Special. ŻENADA. Nudny jak flaki z olejem. Masakra. Nic ciekawego. Najgorszy special jaki wyszedł. To nawet nie stało koło Wietnamu czy Boliwii. Nie wspomnę o Polar Special. Podali parę fajnych statystyk i to wszystko. Przejazd przez himalaje? Nie. 6-cio cylindrowy krykiet.... też nie. Zaczynam sezon 18 i mam nadzieję, że się nie zawiodę :/

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu był news o wypadku śmigłowca na planie top gear (nic nikomu się nie stało), oni to kręcili do tego sezonu jeszcze? Przecież chyba wczoraj ostatni odcinek wyszedł.

To była koreańska edycja bodajże.

Prawda:

 

Co sądzicie o Fisker Karma, był w 4 odcinku 18 serii i tak jakoś utwkił mi w pamięci?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Właśnie leci nowy odcinek :greeting:

 

Tylko czekać aż ktoś wrzuci i zobaczymy co tam chłopaki w Afryce wyczyniały.

Coz dzis nie lecial odcinek z afryka ;)

 

1 odcinek

• Jeremy attempts to build a car that’s even smaller than the Peel P50.

• James road tests the new 205mph Bentley Continental GT Speed by taking it out on a British Rally stage.

• Richard is out on the test track in the new Pagani Huayra.

 

2 odcinek (3 lutego)

• The team is in America in three front-engine supercars.

• They drive from Las Vegas to Los Angeles and then on to Palm Springs.

• They also have a race to the Mexican Border, with the loser having to endure a terrible penalty.

Odnośnik do komentarza

Jaki special? Ostatni był przy okazji premiery bonda o historii jego samochodów, teraz jest normalna seria.

chodzi o coroczny swiateczny;

w tym roku napisał May takie cos:

 

It’s actually now a Winter Special in a very hot country. The reason is that it is part of the next series, our January/February one, which is quite a short one. We weren’t able to film it until quite late in the year and there is a lot of editing putting it together.

We would be rushing it a bit if we got it out before Christmas. We were already calling it ‘Top Gear’s February Christmas Special’.

 

At least we’ve avoided clashing with X Factor and I’m A Celebrity… There’s no point tearing your audience apart by dividing them.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zawartosc odcinka nr.3

The Team engage in a race from Wembley to the San Siro stadium in Milan, with Jeremy in a Shelby Mustang GT500 while Richard and James using the pan-European rail network. • Jeremy is out on the test track in the new Toyota GT86.

 

Gosc: Amy Macdonald

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...