Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, ale po rozmiarze nie wyglada na dobra jakosc ten rip, a na pewno nie jest scenowy ;) No nic obejrze tak, a jutro/pojutrze zassa sie HD. Zreszta z tpb bedzie szlo tydzien, bo 90% ludzi wylaczy klienta po sciagnieciu...

Mam, fatalna jakosc, na poziomie youtube 360p albo i gorzej :/

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Grzegosz

Przy ostatnim odcinku płakałem ze śmiechu razem z Mayem, po prostu komedia. Albo Hammond próbujący zasnąć w swoim baraku - masakra ;]. Wypadki z robinem też elegancko zmontowane i mimo że celowe, śmieszą jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

Ten motyw z reporterem BBC, jak się Clarkson wyłonił i od razu wy.j.e.bał - piękne, ryczałem, dosłownie łzy strumieniami mi leciały. Podobnie (choć może trochę lżej) z Mayem i widokiem na chwiejącego się Citroena z "dobudówką", albo motyw ze spadającym Citro ;D Reżyserka, ale... No cholera, serio, ale takich akcji Monty Python sam lepiej by nie wymyślił :D

Odnośnik do komentarza

Reżyserke w tym sezonie maja dobrą, jedyne co mi się nie podoba, to goście - niestety poszli na reklamowanie filmów, zamiast zapraszac petrolheadów: najpierw ten irytujacy gowniarz z Harrego Portiera, potem Andy Garcia, w tym odcinku goscmi beda

 

Cameron Diaz i Tom Cruise

 

, co juz jest gruba przesada reklamowanie tak debilnego filmu na antenie Top Gear - jesli Jezza nie pojezdzi sobie po nich bedzie lekko zenujaco. Cala reszta jest tip top, ciekawe kto za tydzien przeda(pipi)e Robina :D No i nie moge sie doczekac 458 Italia.

Odnośnik do komentarza

ja czekam tylko aż się pojawi gość i przewijam, chyba ze jest ktoś "fajny" co się ostatnio bardzo rzadko trafia. ostatnim gościem jakiego oglądałem był ten z rolling stones, mały dziadziuś co ma nastoletnią panne.

 

a odcinki niezłe, top gear na dobre przestawił się na bycie programem rozrywkowym i z jednej strony fajnie - bo i tak dla przeciętnego człowieka większość aut testowanych jest poza zasięgiem, więc raczej nie bedziemy mieć okazji sprawdzić rzetelności testów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Seria średnia. Reżyserka i montaż rządzi !!! Więcej odcinków i challange'y bo one są najciekawsze :) Brakowało wyścigu. A goście fajni właśnie bo tych petrol headów przewijałem. Nie znam Brytola a czasem nudzili. Chyba, że kogoś kojarzyłem. Świetny montaż Bentleya. Czekam na 16 sezon !!!

 

 

btw - niedługo wychodzi TG USA. Inny styl ale wiadomo. Kasa jest więc będzie ciekawie. Widziałem trailer to skoncentrowali się na jakimś zadaniu gdzie starą klumbryną koleś wali po wertepach. TG Russia wieje biedą, a w TG Australia ... w sumie może daje radę? Oglądał ktoś?

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Seria średnia. Reżyserka i montaż rządzi !!! Więcej odcinków i challange'y bo one są najciekawsze :) Brakowało wyścigu. A goście fajni właśnie bo tych petrol headów przewijałem. Nie znam Brytola a czasem nudzili. Chyba, że kogoś kojarzyłem. Świetny montaż Bentleya. Czekam na 16 sezon !!!

 

 

btw - niedługo wychodzi TG USA. Inny styl ale wiadomo. Kasa jest więc będzie ciekawie. Widziałem trailer to skoncentrowali się na jakimś zadaniu gdzie starą klumbryną koleś wali po wertepach. TG Russia wieje biedą, a w TG Australia ... w sumie może daje radę? Oglądał ktoś?

 

TG Australii nawet nie ruszaj... Szmira taka jak polski "topgir" na tvn turbo z Prokopem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wyszedł pierwszy odcinek TG US. Niestety pomimo dość wysokiego budżetu wyszła papka dla tępych Amerykanów.

 

Poukrywałem spoilery, jakby ktoś jednak zdecydował się zmarnować 45 min. życia.

 

Najpierw wyścig po mieście Viper vs AH-1 Cobra (śmigłowiec bojowy). Nuuudy.

 

Najśmieszniejszy tekst odcinka - "Chyba się zesrałem w gacie". Boki zrywać.

 

Wywiad z gwiazdą (Buzz Aldrin) wyglądał tak:

"Podobno leciałeś 15000 mil/h w puszce (mowa o promie kosmicznym)"

"Tak."

"Miałeś w swoim życiu taki, taki i taki samochód"

"Tak, szczególnie ten był fajny."

"No to zobaczmy Twoje okrążenie."

"Z przyjemnością."

 

Potem przejechali wyścig na jedną milę w trzech różnych Lambo. Pośmiali się z najwolniejszego i dobranoc.

 

No zero porównania do Anglików.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

właśnie jestem po nowym odcinku z 21.12. Wyprawa do USA : SLS, 458, GT3RS. Całkiem fajnie wyszło. Ciekawie zapowiada się nowy sezon.

Dopiero teraz dowiedziałem się o całej aferze ze stigiem. Trochę mi go szkoda no ale co zrobić. Nie wiem po cholerę się wychylał

Dla niewtajemniczonych gościu co był Stigiem - Ben Collins - napisał książkę o byciu Stigiem. Za co BBC zerwało z nim kontrakt i podało do sądu. Facet był Stigiem od 2003 roku. Ciekawe co teraz zrobią. W noym odcinku jest tymczasowy "trener" o czym zresztą mówią. Ale o nowym Stigu jeszcze nic nie wiadomo. Czy uśmiercą starego? Tego nie wiemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...