Skocz do zawartości

Kupno mp3 playera


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak przyszła dziś do mnie sansa clip 4 gb no to zabrałem się za jej podłączanie. Na trybie msc wyskakuje że znaleziono nowy sprzęt odpowiednio "masowe urządzenie usb" i sansa clip 4gb no to myślę ok wchodzę w my comp i okazuję się że przy każdym podłączeniu playera my komp się wiesza (brak odpowiedzi) i trzeba zamknąć i uruchomić explorer z poziomu menedżera zadań.Po tym w moim kompie widać dysk wymienny G czyli nasz player tyle że albo gdy kliknę 2 razy jest music i jakiś plik albo nic.W przypadku gdy nie ma nic to pojemność/zajęte wynosi 0/0 ale co najgorsze w obu przypadkach nie mogę skopiować muzyki bo wyskakuje krótki error że nie można skopiować muzy sprawdź czy ścieżka do pliku jest prawidłowa.No to przestawiam na mtp my comp się nie wiesza i wskakuję ikonka sansa clip 4gb w podkategorii inne ( przy msc w kategorii z napędami cd//dvd).No to wchodzę raz jest ikona dysku internal memory, włażę po raz drugi i tu już jest loteria czasami od początku mam foldery music, playlist, service a czasami np devicon, playlist, service w formie ikonek typu plik.Przy próbie kopiowania mp3 wyskakuje "Nie mozna skopiować xx. Urządzenie przestało odpowiadać lub zostało odłączone.Dodam że dzieje się to na każdym porcie usb.Aha przy msc jak znajdzie te wszystkie pierdoły to wyskakuje ze urządzenie sie ok zainstalowalo i mozna uzywac a przy mtp wskakuje ze jakiś błąd podczas instalacji i urządzenie może nie działa poprawnie

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz sprawdzę na innym ale imo to wina czegoś u mnie bo takie same jaja odwala muvo a na innym bylo ok, mimo wszystko idę sprawdzę i napiszę co i jak

 

 

EDIT po 20 min

 

Na innym kompie pod mtp poszło na luzie ale przecież nie będe latał z dyskiem//nagrywał na płyty i tam na mp3 u kumpla.Więc jak temu zaradzić??

 

edytuj posty zamiast pisać 1 pod 2 ,bo % polecą /stona

Odnośnik do komentarza

Mam sp2 i wmp11 zaraz wszystko wywalę i zobaczymy co z tego będzie.Dodam że to samo odwalał muvo i u kumpla też poszło a winde stawiałem u siebie i u mnie tego samego dnia, a porty są ok bo każde inne urządzenie (modem,drukarka etc.) działa bez problemu.

próbowałem wywalić stery i podpinać na auto i wyskakuje że znalazło tam parę rzeczy niby instaluje a na końcu albo wyskakuje ze urządzenie może nie działać poprawnie i w men. urządzeń jest ikonka sansy z wykrzyknikiem albo zainstaluje wszystko ok ale jak wejdę w sanse z poziomu my komp to są tam 4 pliki typu "plik" bez nazwy.Dodam że problem z "urządzenie może nie działać..." wyskakuje tylko gdy po zainstalowaniu i wykryciu playera dam aktualizacje to sciaga ster mtp po czym wyskakuje ten error sansy z poizomu my komp nie widzi a w men urz. jest ikonka z wykrzyknikiem natomiast bez tej aktualizacji sanse widzi ale jak juz pisalem sa albo pliki typu plik bez nazwy albo z nazwa folderow ale tak czy tak muzy nie idzie kopiowac

 

No więc tak udało mi sie skopiować mp3 no to odpinam i patrze czy all ok po 2 sek dzwiek sie urywa a po 5 s wyłacza sie player i teraz po ponownym wlaczeniu jest caly czas refreshing datab i pasek postepu tyle ze sie wogole nie przesuwa, a po wyłaczeniu i podpieciu do usb chwile lata napis reading i znak ze laduje beterie po czym wszystko sie zawiesza i stoi w miejscu

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Tematu szczerze mowiac nie sledzilem, ale jesli ktos sie zastanawia nad iriverem E100 to go polecam. Odtwarzacz mam od niecalego miesiaca i b. dobrze sie sprawuje. Kupilem do niego sluchawki : philips SHE 9500. Z jakosci dzwieku obydwu urzadzen jestem zadowolony, jednak sluchawki philipsa okazaly sie wadliwe technicznie i niedlugo bede je wymieniac ( koncowka jack ktora sie wpina do odtwarzacza czasami wylatuje z gumy w ktorej siedzi ) i niedlugo zamierzam przejsc sie do MM, aby wymienic te sluchawki na inne. Jesli chodzi o dzwiek, to jest b. dobry ( zarowno w sluchawkach jak i odtwarzaczu ). Audiofilem nie jestem, wiec niestety barwnie wam go nie opisze. Jesli chodzi o EQ i polepszacze to rowniez wam duzo nie napisze, poniewaz z nich nie korzystam, gdyz lubie kiedy muzyka brzmi naturalnie, a na tym odtwarzaczu imho tak jest. Polepszacze jakie jak SRS WOW HD uzywam tylko czasami, kiedy slucham muzyki elektronicznej. Na rocku / nu metalu itp. wg mnie najlepiej wypada eq w trybie normal. Jesli chodzi o E100 to odtwarzacz ma slot na karte pamieci ( dokupilem do niego 4gb karte i teraz lacznie mam 6gb ). Bateria trzyma ( kiedy sluchamy muzyki, a ekranik nie jest uzywany zbyt czesto ) jakies 15h. Dobrze sie go obsluguje, w najnowszym updacie do softu zostal dodany jezyk polski. Jakis film rowniez mozna na nim spokojnie obejzec ( 2.4 cala + 30fps ). Radio rowniez w odtwarzaczu dziala b. dobrze i jest opcja nagrywania radia. Jesli chodzi o porysowania itd. to ciezko powiedziec, poniewaz nosze go w pokrowcu na aparat i odtwarzacz ( poki co ) jest w stanie idealnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
szkoda, ze ten model nie obsluguje kart pamieci ;/ no i mozna zapomniec o bezwzrokowej obsludze...

 

Bierz V39, bardzo fajny player.

Co do srsow, jak na pchełki grają całkiem całkiem ale ja je od razu zmieniłem na coś nausznego.

Do słuchania w np autobusie jednak ujda.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jeden fakt

jeżeli takie małe cos otwarza filmy,to czy ogladanie powiedzmy 30 minutowego serialu nie jest męczarnią i nie trzeba trzymac odtwarzacza blisko buzi?

 

 

Chce kupić cos pomiędzy:

 

http://www.allegro.pl/item399683622__new_24h]_vedia_c6_2gb_sklepgekon_pl_wroclaw.html

 

http://www.allegro.pl/item402659616_promoc...enu_gw_skl.html

 

http://allegro.pl/item397064669__wyprzedaz...gb_gw_fvat.html

 

 

słuchawki juz swoje mam

 

chce zapłacic jak najmniej,a jezeli ogladanie na mp3 to katorga wystyarczy tylko odtwarzacz.

 

Cos polecacie?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
ja z powodzeniem oglądam filmy. Nawet kilka na odtwarzaczu podobnym do tej Vedii C6.

 

Tylko nie wiem jak z napisami czy widać, bo oglądam polskie filmy. Ale z tej vedii będziesz zadowolony. v39 nie odtwarza tak dobrze video jak c6.

 

 

Na v39 spokojnie oglądałem seriale z polskimi napisami.

 

Odnośnik do komentarza

A ktoś zna miejsca, w których mają sprawne Sansy Clip ? Kupiłem pod koniec czerwca czarną 2gb, w hurt.com.pl (przez allegro) i strasznie się zawieszała, przy odtwarzaniu, czasem tuż po włączeniu/ładowaniu itp. Po 3 dniach używania przestała się włączać... Więc mam mały uraz do nich niestety :(

Odesłałem na reklamację, to zamiast sprawnej sansy zwracają mi te 130 złociszy. (brak w magazynie 2gb sztuk)

 

Brać znowu Clipa ? Fajny był, nie powiem... Ale jak czytam, że ludzie nadal trafiają na wadliwe, to już mi się to nie uśmiecha :/

Odnośnik do komentarza
A ktoś zna miejsca, w których mają sprawne Sansy Clip ? Kupiłem pod koniec czerwca czarną 2gb, w hurt.com.pl (przez allegro) i strasznie się zawieszała, przy odtwarzaniu, czasem tuż po włączeniu/ładowaniu itp. Po 3 dniach używania przestała się włączać... Więc mam mały uraz do nich niestety :(

Odesłałem na reklamację, to zamiast sprawnej sansy zwracają mi te 130 złociszy. (brak w magazynie 2gb sztuk)

 

Brać znowu Clipa ? Fajny był, nie powiem... Ale jak czytam, że ludzie nadal trafiają na wadliwe, to już mi się to nie uśmiecha :/

 

Bierz w jakims sprawdzonym sklepie, np agito.pl. Za 125zł jest, sam kupowałem tam najpierw m240 a niedawno clipa i jestem zadowolony. Nie ma problemow z gwarancja, bo to sprawdzony sklep.

 

Najlepiej oczywiście kupic u siebie w mieście, ale patrząc po tym skąd jesteś, widze ze ta opcja odpada.

 

Nie zrażaj sie do sprzetu po pierwszej nieudanej próbie, naprawdę. To świetny sprzęt, po prostu miałeś pecha. Agito daje 2 letnia gwarancję, takze bez obaw możesz kupować !

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Też miałem sanse clip 2 giga. Naprawdę świetny sprzęt i cholernie wytrzymały. Niestety miałem pecha i siadł mi "power". Po "przepołowieniu" mojego maleństwa przylutowałem odpowiedni kabel i chyba coś poszło nie tak, bo odtwarzacz po tym nie chciał się podnieść. Obecnie zastanawiam się nad nowym (tym razem wezmę ze sklepu, gdzie dostane 2 lata gwarancji) odtwarzaczem i w oko wpadł mi taki model (sandisk fuze):

 

http://www.agito.pl/odtwarzacze_przenosne/...362.333119.html

 

 

 

Mieliście z tym do czynienia, dobre to (cena nie jest zbyt wysoka, co się ceni, w porównaniu z odtwarzaczami creativa).

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupilem V39 ale nim dojdzie mam pytanie.W zestawie jest rysik, ale czy mona rowniez i bez niego obslugiwac panel dotykowy?Pytanie moze i glupie ale nie mialem nigdy z tym do czynienia.Logika podpowiada ze tak hehe.

I jeszcze jedno.Czy do kopiowania plikow potrzebna jest jakas aplikacja (cos wzorem iTunesa) czy komp widzi playera normalnie?Pytam bo mam juz dosc dlugo empe trójke sonego i ich Sonic Stage to jakas porazka straszna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To i ja rozwine nieco te prosbe. Tez poszukuje jakiegos sprawdzonego mp3, ale dla mnie musi spelniac kilka warunków:

 

- malo awaryjny najlepiej wcale

- koniecznie z wyswietlaczem, musi pokazywac jaki utwor akutalnie jest odtwarzany i ile baterii jeszcze zostalo.

- maximum 2 giga

- ladowany baterią nie akumulatorem

- wrzucanie muzyki musi byc jak na psp, podpinamy mp3 do pc, tworzymy tu folder i kopiujemy utworki.

- i do tego musi byc rozmiarami maly, zblizony do ipoda shuffle ale poprzedniej wersji tej dlugiej, nie tego kwadraciaka.

 

macie jakies propozyjce ?

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
dobra, szukam jakiegoś empeczy plejera dla siostry.

tak 4gb minimum, trochę tego tam ma do wrzucenia, więc się przyda miejsce.

Najlepiej jakiś nieskomplikowany, z przerzucaniem drag&drop, bez hóiowych programów pośrednich;] tylko nie apple, nie bede przepłacał za japko na obudowie.

oj panowie od trzech dni mam japko iPhone czyli przesiadlem się z creativa.co mogę powiedzieć. :jakość dźwięku nieporownywalna. Creative=shit.

Edytowane przez SORROW
Odnośnik do komentarza

Hey a co myslicie o sony? konkretnie mysle o dwoch modelach SONY NWD-B103F i Sony Nw-e005, oba maja wyswietlacz oba maja po 1 giga. Mysle o kupie czegos dla siebie, nie chce znow kupowac ipoda bo jak wybiora ipoda to bedzie to shuffle, raz ze drogie a dwa ze bez zadnego wyswietlacza, nie pokazuje ile jeszcze pozostalo akumulatora bez equalizeta, jednym slowem gow,no. ale rozmiarami dosc dobre bo male i szukam jakiejs alternatywy co sie psuc nie bedzie.

 

iriver, creative?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...