Skocz do zawartości

Kupno mp3 playera


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem. Chcę kupić plejera do 200 zł. Interesuje mnie pojemność 2 Gb, zasilanie może być nawet z dupy ;) nie chcę sansy, nie podobają mi się. Coś z Creative'a, Sony, iRivera. Może ktoś coś polecić ? Bo mam już burdel w bani od przeglądania allegro. a i to ma być na prezent dla brata także budżet ścisły

 

creative zen 2 gb , vedia jakaś , sony nie ma nic fajnego do 200 zł , iriver t60 jak kubek poleca chociaż nie wiem czy za 2 stówki kupisz . Jak na prezent to może tego zena bo wygląda nawet spoko albo vedia

http://allegro.pl/item791427128_odtwarzacz_mp3_vedia_a10_2gb_transmiter_fm.html

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

W tej klasie miałem Creative'a Stone, polecam. Miniaturka, a grał świetnie o ile ktoś nie jest przesadnym melomanem. Teraz bym kupił iRivera'a E50. W niższej kategorii cenowej E100 albo T6.

Odnośnik do komentarza

Wieczorem wyskoczę po tego Walkman'a. Kuzyn nie jest melomanem, a na pewno będzie zadowolony. Kupiłem tego Soniacza. Oczywiście trzeba zrobić testy zanim pójdzie w świat :) na pierwszy rzut oka bardzo porządnie wykonany sprzęt. Na pudełku jest napis, że wystarczy ładować 3 minuty, aby móc słuchać muzyki przez 180 minut. zobaczymy :) Deklarowany czas pracy na jednym ładowaniu to ponoć 18 godzin. Zaraz wrzucę muzykę i zobaczę jak to to gra :) Eee fajny bajerancki Mp3 za nieduże siano. Jak się odkuję sobie też chyba takiego kupię. Gra nieźle, fajnie się świecą guziczki ;) bass dobry, gra całkiem czystko. No i faktycznie. Siedział w USB 10 minut i bateryjka prawie cała. Dobry shit

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

No właśnie, mp3/4 do 300-350 zł. Jak mowilem wyżej czaję się na irivera jakiegoś, ale może jest coś lepszego?

 

Jakiś samsung? Wiadomo, że marka jako taka, ale mają najlepszy image produktów na rynku i może warto dać szanse któremuś?

 

Ma być trwały, solidny i powyżej 2GB.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam dylemat: nowa Sansa Clip+ (2Gb + karta 8gb) czy uzywana, ale zadbana Sansa Fuze 8gb z gwarancja na ponad rok ?

Bebechy maja te same, ale Fuze ma mocniejsza baterie i zgaduje, ze latwiej przeglada sie na nim foldery/albumy (a sporo mam ich do wgrania). Wyglad tez fajniejszy imo. Warto ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Mam nadal starą, poczciwą Sansę e130

 

1740-1.jpg

 

Czy jest sens przesiadania się z niej na, powiedzmy, iriver t60? Czy poczuję różnicę w jakości muzyki? Pytam się, gdyż w sumie jakość sansy póki co mi starczyła, ale planuję kupić słuchawki Sennheisera XP100 i myślę czy nie kupić jeszcze dobrej mptrójki do nich.

 

I druga sprawa, czy iriver t60. Szukam czegoś do max 250 zł, czy to najlepsza opcja, czy szukać z innych firm, albo inny model irivera. I pytanie, irivery widziane są jako przenośne dyski, nie potrzeba dodatkowego oprogramowania do nich? I czy utwory są odtwarzane po katalogach, czy po tagach, bo muszę przyznać że przyzwyczaiłem się do drugiej opcji :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jaki player do słuchawek SENNHEISER PMX200 ?

 

Moje typ to jeden z tych trzech:

 

- APPLE iPod Nano 8GB (5-ta generacja)

- iRIVER B30 8GB

- COWON iAUDIO I7 Silver 16GB

 

Słuchać będę jedynie muzyki w formatach bezstratnych np. WAV.

 

Jakieś sugestie, przemyślenia ?

 

Obecnie mam Vedia V39

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Po prawie dwoch latach moja vedia v39 w koncu idzie na odpoczynek (popuste gniazdo sluchawek).Chce teraz kupic jakis nowy player.Mozliwe ze znowu kupie te sama vedie bo sprawowała sie mega dobrze, ale moze ze jest cos innego tez wartego uwagi?

Wymagania:

-odtwarzanie FLAC i innych formatow a nie tylko mp3 i wma

-nie moze grac cicho jak np walkmany Sony

-pamiec od 4gb

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Znacie moze jakis player, ktory mialby dodatkowe klawisze albo suwaki z funkcja nastepny, poprzedni folder? Rozleniwilem sie troche, a poza tym zimno sie robic i nie chce mi sie wyciagac mp3 z kieszeni zeby przelaczac sie miedzy folderami.

Jesli chodzi o jakosc to do tej pory uzywalem creative'a muvo i ta polka odpowiada mi w zupelnosci, brak wyswietlacza rowniez nie jest problemem.

Edytowane przez gacoll
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mp3 do 150 zł, z wyświetlaczem - na oku mam sanse clip lub fuze, vedie a10 (bo transmiter mnie jara w nim) i w sumie tyle. Fuze robi najlepsze wrażenie, ale w sumie nie wiem czy mi takie cuś potrzebne - inne propozycje?

Anyone?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale o to chodzi, że mam te wymienione na celowniku - jakieś inne może polecił byś? Bo, że kryteria podałeś to fajnie, ale co z tego jak ja się znam tyle co nic, a w googlach nie wpisze "empeczy z baterią i ekranem bez wodotrysków". :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...