Skocz do zawartości

Kupno mp3 playera


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok poszperalem troche i chyba na sam poczatek ten combo bedzie w sam raz:

 

- MD RECORDER SONY MZ-N1

- Mikrofon VIVANCO EM35

 

a pozniej tak myslalem, ze mozna sie zainteresowac tym cudakiem:

- Creative NOMAD Jukebox 3, 20GB i nagrywanie do pelnego wav'a co juz jest porzadnym setupem chyba

 

Dzieki za pomoc toten ;*

Odnośnik do komentarza

mysle troche nad zmianą starej sansy m240 na cos nowszego

 

pojemnosc - 1-2 gb starcza mi, wiec nie musze miec jakiś potworów

Ostatnio kupywałem nowe słuchawki sennheisera mx200,

 

no i tak sobie patrze

 

creative zen 2 gb

 

muvo t100

 

no i jeszcze sansa clip i SanDisk Sansa c240 1GB

 

nie ejstem audiofilem, ale duzo slucham, nie mzoe byc to mp3 z bateriami, TYLKO na wewnetrzna baterie ladowana poprzez kompa itp. mam dość kupywania baterii ; /

Dziwek nie musi być mistrz, ale musi być conajmniej Dobry

 

no i cena, mam troche ponad 200, ale nie chciałbym całości przeznaczać.

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Philips GoGear Flash audio video player SA6085 8GB*

SA6085/02

czy zen 4gb

 

czy

Sony NWZS515B 2GB MP3

 

Wazne zeby muze sie zgrywalo przez drag n' drop a nie wmp10. Sonic stage tez styknie ( to do tego soniaka, nie wiem wlasnie jak z reszta i jak z jakoscia dzwieku )

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
mysle troche nad zmianą starej sansy m240 na cos nowszego

 

pojemnosc - 1-2 gb starcza mi, wiec nie musze miec jakiś potworów

Ostatnio kupywałem nowe słuchawki sennheisera mx200,

 

no i tak sobie patrze

 

creative zen 2 gb

 

muvo t100

 

no i jeszcze sansa clip i SanDisk Sansa c240 1GB

 

nie ejstem audiofilem, ale duzo slucham, nie mzoe byc to mp3 z bateriami, TYLKO na wewnetrzna baterie ladowana poprzez kompa itp. mam dość kupywania baterii ; /

Dziwek nie musi być mistrz, ale musi być conajmniej Dobry

 

no i cena, mam troche ponad 200, ale nie chciałbym całości przeznaczać.

 

Mozesz mi wierzyć, ze moj H10jr zjada dzwiekowo sandiska sanse i z tego co wiem clipa ;]

 

I nigdy nie kupuj creativow bo szajs jest pod wzgledem dzwieku

 

Ja prawie 2 lata jechalem na tym irivierze +senki px100 i bylem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
a rockboxa da sie zainstalowac na juniorze? Bo jak nie to kupsztajn i sansa wygrywa;]

 

Nie da sie ale wygrywa z sansa pod wzgledem dzwieku :P

Jak kupowalem juniora to byl najlepszym plejerem do 400zł ;]

Odnośnik do komentarza
a wie ktoś moze czy w sansie c240 dalej jest tak zyebane oprogramowanie, znaczy, ze trzeba miec wsyztskie tagi super itp, cyz już rozwiazali ten problem?

Bo mnei to strasznie irytuje, jak mam folder na kompie z nowosciami, a potem sluchac ich an mp3 ciezko, bo trudno znalezc itp.

 

 

 

 

ee, przy oryginalnym sofcie od dluzszego czasu nie bylo apdejtow, ale od czego jest rockbox :] ja używając właśnie c240+rb nie mam żadnych problemów z tagami, bo metod sortowania jest OD GROMA.

Odnośnik do komentarza
a wgrywajac tego rockboxa trace gware pewnie, com? :P

 

 

Does it void my warranty if I use Rockbox? 

Yes. 

However, like many large companies, iriver tends to be lenient with warranty claims. So even if using Rockbox will technically void your warranty, quite probably the aftersale service won't cause any trouble. Of course, they can, but it is not really in their "commercial interest" to do so, and there is plenty of testimony from users who got their iriver replaced even if the issue was caused by misuse (example: hard drive dead due to a fall, or even LCD screen broken). 

Quoting the mail user "Prooty" received from iriver, as posted in the Rockbox forum: "Due to the fact that you have taken on a �non-original� iriver Firmware, in this case the modified �rockbox� Firmware, the repair of the player is not covered by warranty." 

Iriver now have the following statement in their online warranty terms, specifically naming Rockbox as voiding the warranty: "This warranty is void if [...] the player is opened, repaired, modified or altered by third parties e.g. Rockbox, unless such repair, modification or alteration is expressly authorized in writing by iriver" -- AlexParker - 25 Sep 2006 

As a comparison, Archos too has been known to refuse warranty repairs for people that have returned their units with Rockbox flashe

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Chciałem kupic tutaj http://www.play.pl/sprzet/akcesoria_pc/odt...34582.html#info

ale otrzymalem maila ze gwara jest na rok i w sklad wchodzi: player , sluchawki , futerał , smycz , cd z oprogramowaniem

 

Koles z mp3store napisal mi, ze jak je sprzedawali w pudelku bylo:

* słuchawki

* kabel USB

* kabel Line-In

* ładowarka USB

* rysik

* materiałowe etui

* płyta CD

* ściereczka

* polska instrukcja obsługi

I gwara na 2 lata

 

Jakis wał w tym sklepie play?

Kupilbym w jakims innym ale tylko w tym beda mieli 8gb w srode-czwartek i do tego przesylka kurierem gratis to troche taniej wyszloby

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No więc tak jako że mój Xo jedzie do serwisu to pieniądze na gierke postanowiłem przeznaczyć na jakąś mp3/mp4. I tutaj mam prośbę do osób obeznanych w temacie aby podały kilka modeli w cenie ~200-220 zł.Tylko tak: odtwarzacz musi mieć pojemność min 1gb(jakby przy tej cenie dało się wyłowić coś większego to było by miło), firma mi jest obojętna byle by player jak najdłużej potrzymał(więc pewnie odpadają noname'y,chyba że jest jakiś znośny),koniecznie z wyświetlaczem( nie chce czegoś w stylu shuffle'a z randomem chce wiedzieć jaki song aktualnie słucham), jakość dźwięku nie musi być jakaś wypas,do tej pory miałem tylko muvo v100+standardowe słuchawki i taka jakość dźwięku mi wystarczy.No i preferowałbym zasilanie paluszkami niż ladowanie usb

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

ten: http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-mp3-mp4...html?from=ceneo ??

Właśnie jestem prawie na niego zdecydowany chyba że ktoś poda jeszcze jakiś w tym przedziale cenowym dodam że chodzi mi o wytrzymałość(w sensie ule pochodzi zanim zdechnie całkowicie)>zasilanie z paluszków ( to jest mus,ewentualnie jako że się nie znam gdyby do tych zasilanych a raczej ładowanych przez usb od razu dodawali jakąs wtyczkę żebym mógł ze zwykłego gnizdka ładować to też jest ok ale tylko w przypadku gdy tak zasilany player będzie miał więcej od tego irivera czyli 4 gb)>wyświetlacz (mus)> pamięć ( myslałem nad min 1gb ale jednak skoro można dostać 2gb w tej cenie to najlepiej min 2gb)>jakoś dźwięku

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...