Skocz do zawartości

Kupno mp3 playera


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam irivera x20 2giga i dobrze mi służy. Do tej pory mi się nie zepsuł poza słuchawkami. Na tym odtwarzaczu możemy oglądać filmy( muszą być skonwertowane), słuchać radia, oglądać także zdjęcia. Jest equalizer. Dla tych co chcą mieć więcej muzyki jest wbudowane wejście na dodatkowe karty pamięci :thumbsup: :thumbsup:.

 

http://www.agito.pl/odtwarzacze-przenosne/....362.39143.html

Edytowane przez filip2210
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomozcie mi w wyborze playerka ~8gb, chce do niego dokupic jakis zestawik glosnikow 2,1 tak zeby pelnil role dobrego mp3 playera + w miare mobilna wieza z dobra jakoscia dzwieku. Jak byscie to rozegrali ?

Cena do 5-6 stow za komplet, muzyka to glownie elektronika z naciskiem na niskie tony (nie musi byc to pogromca szyb, ale zeby byl odczuwalny)

Odnośnik do komentarza
Też miałem sanse clip 2 giga. Naprawdę świetny sprzęt i cholernie wytrzymały. Niestety miałem pecha i siadł mi "power". Po "przepołowieniu" mojego maleństwa przylutowałem odpowiedni kabel i chyba coś poszło nie tak, bo odtwarzacz po tym nie chciał się podnieść. Obecnie zastanawiam się nad nowym (tym razem wezmę ze sklepu, gdzie dostane 2 lata gwarancji) odtwarzaczem i w oko wpadł mi taki model (sandisk fuze):

 

http://www.agito.pl/odtwarzacze_przenosne/...362.333119.html

 

 

 

Mieliście z tym do czynienia, dobre to (cena nie jest zbyt wysoka, co się ceni, w porównaniu z odtwarzaczami creativa).

Dziewczynie kupilem wlasnie fuze, wczesniej testowalem go na kazdy mozliwy sposob.

Przyjemnie wykonany, z tylu tworzywo gumopodobne, przod natomiast, to juz swiecacy plastyk z ladnie wkomponowana szybka wyswietlacza - problemu z kurzem pod szybka nie powinno byc.

 

Dzwiek jest swietny, naturalnie dorzucone do niego sluchawki slabo przedstawiaja, to co podaje odtwarzacz. Ale juz takie sony ex85 monitory sa w stanie bardzo ladnie zagrac. Po przestawieniu w opcjach na glosno nawet CAL! ciagnal bez wiekszych problemow. Chociaz rewelacji nie bylo. Ale nie ta impedancja, nie ten odtwarzacz.

 

Wyswietlacz jest czytelny, ale posiada zbyt niska rozdzielczosc. Przez co wyglada wszystko na nim dosc ubogo, nawet okladki plyt. Menu jest wprawdzie proste i klarowne, ale to wszystko co mozna o nim powiedziec. Zadnych wodotryskow, przy czym jednoczesnie nie jest to jakies minimalistyczne masterpice. Jest na moj gust slabe.

 

Dodatkowo na plus swietny/kapitalny dyktafon, radio, obsluge kart pamieci.

Minus - za brak zabezpieczenia do kart pamieci.

 

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam Sanse m240

 

Co polecacie zamiast niej? Powiedzmy do 300 zików. Nie chce filmów , gier i innych gówien. Pure music. Ergonomiczny i wytrzymały. Fajnie by było gdyby nie składał się z samego ekranu, bo mam zamiar nosić to w kieszeni razem z fonami i nie chcę się martwić , że mi się wyleje ;)

Odnośnik do komentarza
Mam Sanse m240

 

Co polecacie zamiast niej? Powiedzmy do 300 zików. Nie chce filmów , gier i innych gówien. Pure music. Ergonomiczny i wytrzymały. Fajnie by było gdyby nie składał się z samego ekranu, bo mam zamiar nosić to w kieszeni razem z fonami i nie chcę się martwić , że mi się wyleje ;)

 

Wpis - moja druga sansa zmarla, a kupic nowej nie ma gdzie...cos prostego, jakies 2gb, na baterie AAA (wbudowany aku odpada). Co sugerujecie ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja polecam RAmosa T11 fakt to nie do końca MP3 ale gra:)

 

5' ekran dotykowy DivX/Xvid/H2xx... kontenery avi/mkv/rm(vb)...

rozdzielczość odtwarzana do 720p ekran 800x480

głośniki stereo 4w przetwornik 24bit mp3/ogg/mp4/aac/flac...

napisy iso/unicode dogrywane czcionki

16GB wewnętrznej + microsd 8GB

czytnik pdf/zegar z budzikiem/ organizer edytor tekstu, grom aplikacji których nie używam bo nie zostały przetłumaczone z chińskiego...

do szczęścia brakuje tylko tv i wifi :-)

 

jakość dźwięki jest super problem miałem tylko przy niektórych filmach z dźwiękiem przestrzennym 7.1 bo jakoś dziwnie przekształcało go na stereo:(

słuchawki w zestawie były kijowe ale to nic nowego, jedyne słuchawki z z zestawu z których byłem zadowolony były z ipodem nano 8gb i sony walkmanem 2GB...

Ekran jest świetny moim zdaniem najlepszy jaki można znaleźć w chińskich produktach i lepszy od niejednego produktu markowego! matryca jest podświetlana diodami led w 4 do 6 miejsc (to dziwne ale mój ma 4 źródła światła a kolegi, zamówiony ponad miesiąc po moim , już 6!).

t11 ma też radio z rds i potrafi nagrywać audycje... można go kupić na ebuy i od chińskich hurtowników ja kupiłem przez kolegę z firmy wersję przeznaczoną wyłącznie na rynek chiński za 121USD w necie chodzą po jakiś 280-350USD zależy od pazerności sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza

Noszę się zamiarem zakupu odtwarzacza MP3, główne wymagania:

- pojemność 4GB,

- kwota do wydania: około 200zł,

- w miarę długi czas pracy na jednym ładowaniu (15 godzin i w górę, im dłużej tym lepiej),

- ładowarka sieciowa,

- zbędna jest możliwość oglądania filmów i zdjęć.

 

Co byście polecali?

Odnośnik do komentarza

Witam, tak sie ostatnio zastanawiam, czy nie wymienic swojego ipoda 4GB na 16GB. przy tej okazji zapoznalem sie z oferta ipodów. Chcialem sie podzielic swoimi spostrzezeniami, poniewaz dziwia mnie pewne rzeczy. Ipod Classic ma pojemnosc do 160GB, natomaist nowsza generacja, ipod nano, maks. do 16GB, moje pytanie brzmi, skad tak ogromny krok w tył tej firmy ? Ja rozumiem, ze nano jest lzejszy, mniejszy i w ogole ladniejszy, i przez to nie jest w stanie pomiescic wiecej danych, ale dlaczego az tak go skurczyli ? moze i bym kupil classica, ale nie bede sie przeciez cofal i kupowal starego sprzetu, zreszta ten nano ktorego mam jest zdecydowanie lepszy poniewaz classic to cegła, ale moj z kolei ma za mala pamiec i musialbym slono zapalcic zeby kupic sobie zaledwie 16GB. o touchu nawet nie myśle bo po 1. to cegła, po 2. jest za drogi, po 3 ma za duzo pierdół, mi ipod sluzy wylacznie do sluchania mp3 i nie obchodzi mnie to, ze ipod touch pociągnie np. MGS-a :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie mój problem można łatwo rozwiązać, ale sam nie mam pojęcia jak to zrobić.

 

Mam na twardzielu np. 3 płyty o tytułach Prodigy Greates Hits, Slipknot Greates Hits itp. Jeżeli to wszystko wrzucę na moją mp3, to wszystkie albumy znajdą się w tym samym folderze. Nie wiem jak zmienić nazwę albumu - Greates Hits (żeby ktoś nie pomyślał o folderze ;) )

Druga sprawa. 3/4 utworów w folderze ma podany nazwę albumu, a reszta w tym miejscu puste pole (po wejściu w folder mamy - wykonawca, album, nr. itd.). Oczywiście po skopiowaniu albumu na mp3, ta część utworów która nie ma podanej nazwy albumu jest w zupełnie innym folderze (zazwyczaj others). W sumie problem ten sam co powyzej. Czyli jak wpisać, zmienić nazwę albumu?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci jak ja to robię. Po wrzuceniu muzy na empeczy, z poziomu windowsa robię sobie plejlisty.

Tzn zaznaczasz wszystko co chcesz mieć w danej plejliście [np wszystkie piosenki z 1 albumu] , klikasz prawym, dajesz utwórz plejliste i później w odtwarzaczu wybierasz nie folderami ale plejslistami. Rozwiązuje to problem albumów o takich samych nazwach itp itd :)

 

Screen poglądowy.

plejlista.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Chcę kupić plejera do 200 zł. Interesuje mnie pojemność 2 Gb, zasilanie może być nawet z dupy ;) nie chcę sansy, nie podobają mi się. Coś z Creative'a, Sony, iRivera. Może ktoś coś polecić ? Bo mam już burdel w bani od przeglądania allegro. a i to ma być na prezent dla brata także budżet ścisły

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...