Skocz do zawartości

Forza Motorsport 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oto nowość, filmik z przygotowań PRO graczy do CGS, jeden z tych gości w tamtym roku zarobił 70 000 dolarów na graniu:

http://carolinacore.thecgs.com/Forza_2_Week_1_Video_Recap

Że co ?! :blink: . Przecież oni sobie cały czas w dupę wjeżdżają i tyle .To ma być PRO gaming ? . Powinni jechać z uszkodzeniami ustawionymi na realistyczne wtedy po jednej takie stłuczce pewnie daleko by nie zajechali .

 

ja bym to zrobił inaczej, ta gra powinna udostępnić możliwość gry z ghostami, realnych graczy, tak aby nie można było uderzyć w przeciwnika a przez niego przeniknąć. bo to co pokazane jest na tym filmiku to kpina jakaś a nie granie PRO, gdyby mnie ktoś nazwał graczem PRO widząc tego typu filmik to bym sie ze wstydu spalił i torbę po zakupach na głowie nosił i nie zdejmował.

 

posiadane umiejętności nie do końca wystarczą aby wygrać wyścig z innymi graczami zwłaszcza gdy chcemy wyprzedzać na zakrętach opóźniając hamowanie. to wygląda tak jakby każdy z nich czaił sie wypchnąć oponenta poza drogę. no ale jak kasa wchodzi w grę to gramy nie do końca fair bo "zwycięzców nikt nie sądzi"

 

Odnośnik do komentarza
ja bym to zrobił inaczej, ta gra powinna udostępnić możliwość gry z ghostami, realnych graczy, tak aby nie można było uderzyć w przeciwnika a przez niego przeniknąć. bo to co pokazane jest na tym filmiku to kpina jakaś a nie granie PRO, gdyby mnie ktoś nazwał graczem PRO widząc tego typu filmik to bym sie ze wstydu spalił i torbę po zakupach na głowie nosił i nie zdejmował.

A co morze we forzie duchów nie idzie włączyć, pewnie ze idzie. A to nie żadni PROsi tylko Lamusy co niektórzy.

Online na wielu trafiam z teamów SPDN i innych co to niby mistrzowie i weterani, a jeżdżą dla rangi żeby tylko mieć jak najwyższa. Wybierają jakies stare Stingraje,Caymany,Datsuny z przełozonymi silnikami żeby tylko miec przewage, a wyłączy się takiemu wspomagajki to albo uciekaja, albo jesli nie zauważą to sie kaleczą jak dzieci.

 

A co do tego filmiku to napisał kolega ze to z przygotowań było, tak trenuja PROsi.

Edytowane przez scalibur
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oto bym się nie martwił, przynajmniej po kila pokojów w jest zakładanych nontoper w lobby: angielskim, niemieckim, francuskim. Na Polskim lobby najwięcej osób gra wieczorami i w weekendy. Najlepiej to mieć kilka osób na liście co często pogrywaja i bezproblemy dołanczać. A i czasami polaków też mozna spotkać na angielskim Lobby bo jak mieszkaja w UK to ich pokój właśnie tam się zakłada.

Co oczywiste najwiecej osób jeździ na Angielskim Lobby praktycznie non stop, w dzień anglicy a w nocy amerykańce.

Więc nie ma o co bać. A jeśli cie bardzo interesuje to polecam xboxonline.forum.pl , z tamtąd duzo osób znam co grają (nawet turniej forumowy w FM2), oczywiscie we Forze i w inne gry. Bo na tym forum w temacie Forzy to się nic nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ranking? nie raczej tablica wyników, najlepsze czasy okrążeń, ranking Time Trial. Ale takiego czegoś ze wyszukuje ci losowe osoby to nie ma, i moim zdaniem dobrze bo wyszukujesz dostepne pokoje i wybierasz sobie według trasy czy klasy aut. To co zrobili w PGR4 to mnie doprowadza do szewskiej pasji podczas tego wyszukiwania, czekam sobie kilka minut az mi kogos znajdzie, np. nie moge zrobić achiva w trybie Turysty, wyszukuje mi pół godziny dołączam a tu się okazuje ze juz wystartowali, czekam aż skonczą i ciach dostaje kicka albo zamykaja lobby, no by to ch*j strzelił.

W normalnych trybach też bardzo długo trzeba czekać, a we Forzie to ty sie dołączasz, jak ci osoby nie pasuja albo z wysokim skilem to jaki problem pokój zmienic, zaleta w lobby jest że możemy po podglądać statystyki osób w Lobby, np: True skill, miejsce w Time Trialu, ilość wyscigów/1 miejsc/2miejsc i 3. itp.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z tego co widzę, gra jest dużo mniej popularna na tym forum niż takie GT4 / GT5: Prologue, a szkoda, bo to naprawdę świetny tytuł. W Forza Motorsport grałem już kiedyś w 'jedynkę' i zaraz po premierze kilka godzin w 'dwójkę', ale dopiero kilka dni temu zasiadłem do tej gry na dłużej i choć wiedziałem czego się spodziewać to i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Nie będę się wdawał w kolejne wojenki "co jest lepsze", ale FM2 wciąga niesamowicie i nie pozwala się oderwać na długo - już dawno nie doświadczyłem w jakiejś grze wyścigowej syndromu "jeszcze jednego wyścigu", a tutaj jak najbardziej się to czuje :D .

 

Najważniejsze to model jazdy i fizyka - nigdy nie byłem maniakiem symulatorów wyścigowych i na pewno nie jestem super-znawcą w tym temacie, ale nie trzeba nim być by docenić, jak dobrze te dwa elementy funkcjonują w tej pozycji - kolizje samochodów dają radę i choć nie da się doszczętnie zniszczyć pojazdów to już to co jest, w zupełności mi na tę chwilę wystarcza :) . Może od kolejnej generacji zacznę wymagać 100% zniszczeń samochodów, ale na razie taryfa ulgowa dla developera ;) .

 

No i brawa za polską wersję - dzięki niej sporo dowiedziałem się o mechanice pojazdów, za co odpowiadają poszczególne części itd. Dotychczas byłem zupełnym laikiem w tych kwestiach, a angielskich opisów w GT "nie chciało mi się" czytać, a i nie rozumiałem kilku zwrotów typowo technicznych, które pogłębili fani motoryzacji. Jestem pewien, że ta polonizacja pomoże wielu użytkownikom w czerpaniu jeszcze większej radości z gry no i może nawet zachęci do bardziej zaawansowanego grzebania w samochodzie, czego dotychczas unikało się prawie jak ognia ;) .

 

Kariera może na pierwszy rzut oka nie różni się znacznie od tego, co widzieliśmy już w serii GT, bo sprowadza się po prostu do wygrywania i odkrywania kolejnych wyścigów, ale rozbudowane opcje malowania auta, czy tryb online i zawarta w nim możliwość licytowania i wystawiania na aukcję swoich samochodów - to sprawia, że naprawdę Kariera w FM2 zyskuje jeszcze bardziej na jakości. W takich momentach żałuję, że nie mam wykupionego Golda i nie mogę w pełni zasmakować wszystkich możliwości gry ;) .

 

Ja oceniam ten tytuł z pozycji zwykłego gracza, który nie grzebie godzinami w ustawieniach jednego samochodu i nie wyłapie może wszystkich tych niuansów symulacyjnych, ale mimo tego Forza Motorsport 2 naprawdę mocno mnie wciągnęła i myślę, że jeszcze trochę sobie w nią pogram - na razie zaliczyłem na 100% cały Tryb Zręcznościowy, a w Karierze dobiłem właśnie 20 levelu kierowcy - sporo więc jeszcze przede mną, no i bardzo dobrze ;) . Naprawdę polecam ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nikt nie gra ? Gra jest na prawdę świetna i jazda sprawia wiele, wiele radości. Może zorganizujemy jakieś mistrzostwa coś na wzór tych jakie były w GT4 ? Zabawa jest świetna i motywuje do trenowania skilla. Wybiera się furkę trasę i wuaaaaaalaa. Panowie niech to forum ożyje, bo FM2 jest za(pipi)istą grą. Od paru dni gram od nowa i jest wypas.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, właśnie osiągnałem lvl 50 (europa) chciałem teraz mienić region na azja żeby odblokować zaległe auta z tego regionu.

 

Czy jeśli zmienie region na azje to strace możliwość kupna aut które odblokowałem za poszczególne lvl w europie ?

Proszę o odp. bo gry mam jeszcze 9% do końca a chciałbym już ładować levele na innym regionie żeby odblokować zaległe auta. Kupiłbym te auta które dostałem ale w swoim garażu pisze np. za 13 lvl dostaje samochody marki honda a teraz i tak nie wiem które co innego jak pisze, że dostałem nowe auta corvette.... Help :(

Odnośnik do komentarza
Pełno było tych kierownic za 95zł ostatnio. Bodajże z 5 aukcji naliczyłem. Napisane jest Axial Feedback a w droższych jest Force Feedback. Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica?

 

To jest to sama kierownica.

Sam używam.. za taką kasę to wydaje się najlepszy mój zakup w życiu. Do forzy kierownica spisuje się świetnie.

 

BTW: W Saturnie kierownicę w/w widziałem za 399 zł. Nie ma co " żer dla skner" :P

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pełno było tych kierownic za 95zł ostatnio. Bodajże z 5 aukcji naliczyłem. Napisane jest Axial Feedback a w droższych jest Force Feedback. Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica?

 

To jest to sama kierownica.

Sam używam.. za taką kasę to wydaje się najlepszy mój zakup w życiu. Do forzy kierownica spisuje się świetnie.

 

BTW: W Saturnie kierownicę w/w widziałem za 399 zł. Nie ma co " żer dla skner" :P

Czyli mówisz, że masz i daje radę tak? Jak nie ma w tych ofertach żadnego haczyka to biorę ;)

 

Żeby się upewnić - masz tą kierę?

 

http://www.allegro.pl/item677803252_nowa_k...0_gw_1_rok.html

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...