Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

RE 5 z survival horrorem za duzo do czynienie nie ma, dla mnie to gra przygodowa. Ja poprosze remake genialnej dwojki.

horrorem moze nie jest ale surviwalem juz tak, level public assmebly to doskonale pokazuje ;)

Jeśli przyjąć za pewnik, że pierwszy Resident Evil był właśnie survival horrorem, to piątka nie pozostaje dla mnie niczym więcej niż strzelaniną TPP :P

Odnośnik do komentarza

Edycja kolekcjonerska a limitowana to trochę co innego ..... Z tego co pamiętam, zagraniczni i tak mają LEPSZĄ i wersje limitowaną (jak również mają kolekcjonerki, który my nie posiadamy).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

wklejam tez do dzialu xbox bo tu wiecej ludu

 

Taka ciekawostka.Skad ludzie z Capcomu czerpali pomysl na ''Lady Bird''

 

Lady Bird

Plague Doctors

 

''A primitive gas mask in the shape of a bird's beak. A common belief at the time was that the plague was spread by birds. There may have been a belief that by dressing in a bird-like mask, the wearer could draw the plague away from the patient and onto the garment the plague doctor wore. The mask also included red glass eyepieces, which were thought to make the wearer impervious to evil.'' cyt. Wikipedia

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Odpaliłem dzisiaj demo RE5 na X360(wcześniej miałem PS3) i rzeczywiście tekstury na X360 są widocznie lepsze,bardzie szczegółowe.To co widoczne było w porówniach,nie jest wyssane z palca(np rozmazane włosy Chrisa na PS3).Na 100% mogę stwierdzić,że na X360 nie ma v-sync.Opieram się na własnym doświadczeniu,nie na wypocinach Gametrailers.Mimo to cieszę się,że postanowiłem zamienic PS3 na rzecz X360.Mam też nadzieję,że w pełnej wersji v-sync zostanie jednak włączony,bo jego brak trochę rzuca się w oczy.

 

PS.Bez tych wszystkich tekstów,piszę to dla ludzi których to po prostu interesuje.

Odnośnik do komentarza

Cholera recka w nowym PSX-ie- poezja!!! Cholernie obszerna, czyta ją się na jednym wdechu i co najważniejsze po jej przeczytaniu znowu napaliłem się na RE5. Cholera dziś jeszcze raz zagram w demko i chyba dam szansę pełnej wersji choćby z szacunku do serii i grafiki ;) . A nawiasem mówiąc w nowym numerze jest trochę śmiesznych docinek na temat sterowania hehe :P .

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Jeśli w pełnej wersji będzie v-sync to biorę na 100%.Jeśl nie,poczekam aż stanieje.

 

Z drugiej strony cos za cos.My mamy lepsze tekstury,a posiadacze PS3 maja v-sync ;)

Grałem w oba dema i przyjemniej kosi się zombie na Xie.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Eeeee, gra tego kalibru i może nie mieć v-sync ... To ja bym żadnych pieniędzy nie inwestował w tę grę skoro developer miał w (pipi)e klientów, już się naoglądałem tego shitu przy okazji Dead Rising.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...