Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

napewno byl wiekszym wyzwaniem bo zaczynales od "zera" ,majac w ekfipunku tylko podstawowy pistolet. rece w gore ci ktorzy przeszli na professional 5 nie uzywajac broni z poprzedniej gry. jak dotad nie spotkalem polaka grajacego na pro z inf ammo na off. czesciej spotkac mozna takich co w polowie gry maja juz "sucho" w magazynkach i zero kasy :D

Odnośnik do komentarza

Fajny co-op, nie ma co. Nie ważne czy do kogoś próbuje dołączyć, czy ktoś do mnie. Zawsze trafia mi się osoba z bazooką i masą innych broni i ulepszeń. Czyżby Capcom nie przewidział tego, że ktoś kto kupi grę jakiś czas po premierze chciałby w nią zagrać od początku. Wszyscy już ukończyli grę? Jeśli jest ktoś dopiero co zasiadł do gry i chce zagrać online niech zgłasza się do mnie. PSN ID: rkBrain

Odnośnik do komentarza

Aby mieć pewność, że osoba do której się dołączamy nie ma w ekwipunku bazooki z nieskończoną amunicją wystarczy wcześniej sprawdzić jej trofea.

Najlepszym wyjściem jest granie z przypadkowymi osobami, które akurat mają włączoną konsolę. Nawet jak ktoś zgodzi się na przejście całości, ciężko jest się zgrać w czasie.

Niestety nadal jest ogrom ludzi znających mechanikę gry ale nie używających szarych komórek. Najbardziej wkurzają osoby wychodzące z gry pod koniec rozdziału lub biegnące na oślep do przodu.

Odnośnik do komentarza
Musi się to wykonać w jednym ciągu czyli włączam nową grę i przechodzę od szczała całą czy można chapterami? Np. dziś przejde sobie powiedzmy 3-1 a jutro 2-1 a kiedyś znowu 6-1 itd.

Możesz nawet 'skakać' po rozdziałach a i tak Ci gra policzy ogólny czas przejścia po zaliczeniu ostatniego z dostępnych rozdziałów. Ja np, skończyłem 6-3 (czyli przeszedłem grę), a potem dopiero wróciłem do 5-3 (zrobiłem na S) i po zakończeniu w menu przywitał mnie komunikat o uzyskaniu: infinite ammo for rocket launcher.

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona na easy, normal i veteran. Graliśmy z kumplem prawie cały tydzień jak poje bani, potem to już z infinite ammo i cieszyliśmy japy jak głupi niszcząc wszystko na swojej drodze. Gra jest jednak w moim odczuciu słabsza od nieśmiertelnego RE4 (którego przeszedłem ze 30 razy, w tym na pro). Bossowie ciekawie zaprojektowani, ale pojedynki z nimi to trochę porażka. Grafa rządzi, lokacje to samo, muzyka też. Gra jest zdecydowanie za krótka.

 

9/10

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...