Skocz do zawartości

Czy gdybyś nie miał konsoli czytałbyś PE?


Rekomendowane odpowiedzi

Przeżywam kryzys, zatraciłem już sens, mam już dosyć, prawie to samo, miesiąc w miesiąc. Zawiewa mi nudą na kilometr. Schemat niezmienny (wstępniak, co nowego, recki... >wybredny matoł ;p). Muszę odpocząć od szmatławca i wziąć się lepiej za jakąś ciekawie napisaną książkę. Jakaś odskocznia jest tutaj potrzebna. Kolejny powód który mnie skutecznie odpycha od PE to taki, iż w dobie internetu mogę być praktycznie na bieżąco z konsolami, grami i tym co wokół nich. Czytam Ex'a od ośmiu lat, miech w miech (no, była jedna paromiesięczna przerwa na przełomie 60-70 numerów) i nigdy jeszcze nie dopadła mnie taka monotonia, jak ostatnimi czasy. Nie wiem czym to jest spowodowane... w ogóle nawet nie mam chęci na granie. Może tu tkwi powód. Nie mam pojęcia, ale wiem jaką przyjmę taktykę. Nabędę może raz czasem siakiś egzemplarz, w ten sposób przynajmniej będę bardziej spragniony i żądny czytania. :\

 

Konsole mam ale czytać już mi się nie chce - paradoks tego tematu. ;p

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Ja nie mając konsoli a zagrywając u qmpli bardzo rzadko,czytałem PSXy pożyczone od wujka,a gdy ów wujek postanowił dać mi te z 40 numerów wtedy zaczęło sie jeszcze większe czytanie i zlewanie z listów:debil miesiąca itd.Pamiętam jak kuzyn do mnie wpadł na tydzień to w nocy nic tylko czytanie listów,rodzynów itd.beka śmiechu o 23.00 przy śpiących rodzicach bezcenne :( A dopiero od jakiegoś 110 numeru nabyłem konsole PS2 i wtedy nie musiałem obeznawać sie w gry ...która dobra,jaki to gatunek,czy ona jest na PS2? po prostu wcześniejsza lektura psxa zapewniła mi odpowiednią wiedze na temat gier ...A i tak przyżekłem sobie ,żę nabęde PS2 -może dlatego co ciekawsze recki czytałem ,ale także z ciekawości ,bo i na kompa w SPlinter celly,NFSy i inne Prince of persie sie grało :P

Więc na pytanie :czy gdybyś nie miał konsoli czytałbyś PE już odpowiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość ChOomik

Teraz jestem bez konsoli bo kilka dni temu sprzedałem xboxa na rzecz PSP (na przeczekanie do uzbierania kasy do PS3), teraz kurczę nie mam co robić w domu poza czytaniem książek i PSX Extreme ;) także raczej jestem uzależniony od tego magazynu ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie ze tak. Siedze na emigracji i mam tu psp. Psx ps2 i ps3 zostalo w kraju ale za m-c w maju przywioze wszystkie konsole do nowego domu na obczyźnie a narazie czytam psx-a gram na psp i daje rade

 

ps: w kraju przez 2 lata zagrałem w 5 tytulów

na emigracji (3m-C) zagrałem juz w ok 14 gier

 

 

oczywiście gier na psp

Edytowane przez des3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie posiadam żadnej konsoli (pomimo DSa), a mimo to czasem kupię PE. W ogole chciałbym skolekcjonować wszystkie 100 pierwszych numerów :) - kilka mi brakuje. A zbieram ich od '99 roku.

Co prawda mialem PSXa, PSP, (i kilka starszych konsol) - to jednak zostałem przy DSie i... dobrze mi z tym:) tlyko "Ekstrim", jakoś słabo podchodzi do konsolek od wielkiego N.

Odnośnik do komentarza

do tej pory nie kupiłem PsxExtrema najnowszego, dzisiaj byłem w empiku i... też nie kupiłem. Zdałem sobie sprawę, że gdzieś od roku kupuje tylko z sentymentu, a od paru miesięcy może po parę stron przeczytałem.

 

 

Także chyba to jest już koniec mojej przygody z tym pismem, było miło, ale trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o gry i nie jara mnie to tak bardzo. Od 49 numeru kupowałem, co daje ponad 6 lat.

 

Dość długi okres i pismo zapamiętam jako bardzo dobre, aczkolwiek pomimo tego, że robię się coraz starszy, to wcale nie jarałem się przejściem pisma w bardziej poważne i profesjonalne klimaty. Pamiętam jak bardzo dawno temu Ściera pisał w wstępniaku że nie wie co pisać, a przecież nie będzie streszczał spisu treści. Jak widać od paru lat tak czyni co miesiąc. No ale co kto woli.

 

 

W każdym razie powodzenia w dalszym rozwoju pisma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja czytałem PE przez 3 lata nie mając konsoli ani PC'a czyli zero gier, no i tak czytałem i jarałem się wszystkimi grami Nowej generacji (wcześniej miałem tylko PSone) Kiedy zobaczyłem Burnouta 3 Takedowna to namówiłem dziadków na ps2 + Burnout 3 (taki bundle jakby) , no i tak do dziś , potem namówiłem ich na PS3 a za rok na LCD :D , a gdybym nie miał konsoli żadnej to też bym czytał PE bo po pierwsze to moje hobby a po drugie N+ imo to shit! Zarucha*i mi radio z samochodu jak raz kupiłem (bo nie było PE , a była premiera GoW II) i pojechałem nad jezioro , no i zostawiłem gazetke w aucie, wracam ani N+ ani radia :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Czytałem PE za czasów ich królowania na rynku, gdy byłem szczęśliwym posiadaczem PSX'a tak samo jak cztełem ich mimo braku ps2. Jednak z czasem moja miłość zbladła, stałem się bardziej wybrednym czytelnikiem. Teraz, gdy jestem ochu'jałym ze szczęścia posiadaczem PS3 czytam popierdółki nt x-droida i innych nds'ów to po prostu mam mdłości. Nie kupuję już przez to PE, a skupiam się na zagranicznych magazynach pokroju PSM3, Play, PSW, czy OPM. Przynajmniej tam dowiaduję się ekskluzywnych wiadomościach odnośnie konsoli, na którym opierają swoją nazwę, czyli PLAYSTATION. PSX EXTREME to dla mnie cień własnego JA. Smutne... I przestańcie wbijać we mne te igły,to MOJE zdanie. W (pipi)e to mam, czy się z nim zgadzasz.

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...