Jump to content

Sign in to follow this  
GnOOsny

Ninny 64

Recommended Posts

przy mario 64 pierwszy raz rzucilem padem o podloge na szczescie nie ucierpial (fully working).

mniej sie denerwuje przy ninja gaiden. ale ocarina of time gra cud - miod.

szkoda ze te galki sie szybko psuja, ale w szafie mam schowane jeszcze 2 prawie nowe pady org. bez luzow :spox:

4 porty cos fajnego bo na ps1 lub ps2 nie gralem wiecej niz w dwoch ,bo nie chcialo mi sie kupowac multitapa

a taki wrestling na n64 wymiatal w multi

no to sie pochwale udalo mi sie kupic z Wloch nowe nigdy nie używane N64 star wars racer limited edition:) za przyzwoitą cene. Choc kupilem je ponad pół roku temu ciegle jest nie używane:))) myslę ze kupie drugie używane do grania, to niech stoi na półce, kiedys to bedzie coś - miec na stanie n64 nowe i limitowane:)))) teraz tylo trzeba kupić najwieksze hiciory i ........... grafika po paru minutach nie bedzie miala wogóle znaczenia, miód popłynie strumieniami:)))) a tak wogóle to robie tak z wieloma konsolami , tzn, 2 na stanie, 1 do grania i druga na zapas:) o ile kasa jest na to ofkoz:):) morał z tego taki ze gry i konsole retro zawsze beda dla mnie grywalne. IM WINO STARSZE TYM LEPSZE, ja mam tak z grami. ps. nexgteny tez sa ok i mam w planie kupic, ale zawsze bede mial w zapasie jakiegos staruszka do popykania:) np niezawodne n64 ps. nintendo64 miałem już kiedyś także stąd ten sentyment:)

Edited by ryohazuki

Widziałem takiego w HIT'cie (stary supermarket) postawionego jako stand.

Kupiłem N64 i Zeldę : Ocarina of Time . Normalnie wypas malina ! Jeszcze tylko Pokezłom by się przydał :D :D :D

no i po dłuuuugim czasie udało mi się dorwać Pokemon Stadium w naprawdę za(pipi)iaszczym stanie :) . Szkoda ,że bez opakowania :/

Żeby nie było ,że sam jestem Pokemon czy coś w tym stylu - po prostu chciałem mieć w swojej kolekcji i tyle :) heh

A ja mam pytanko natury klasycznej - gogle nie dały mi jednoznacznej odpowiedzi:

Czy N64 ma blokade regionalną? Gdzieś wyczytałem, że potrzeba specjalnej przejściówki do portu kartridży by pograć w tytuły z USA, czyli analogicznie jak w wypadku SNESa. Czy to prawda?

ma

kiedys probowalem wcisnac donkey konga z usa do palowskiej konsoli

i gra nawet nie wchodzila, ale zeby tak rozlozyc obudowe i wlozyc sama plytke.

tego juz nie probowalem

Czyli lepiej byłoby łyknąć sprzęcik z eBaya i razem z nim Hey You, Pikachu! :P N64 chodzi za mną już jakiś rok, ale tą kasę odłożoną na PALowską konsolę z grami przepiłem już z 5 razy conajmniej, więc chyba lepiej powstrzymam się od procentów czas dłuższy, by sprowadzić sobie importa z kilkoma tytułami, które mnie interesują: wspomniany Pikacz, Ridge Racer 64 (uprzedzam pytania: grałem w RRType4), Zelda, Paper Mario.

Edited by Lukaszeq

Trzeba mieć przejściówkę. Ale jest kilka gier bardzo trudnych do zdobycia w Europie bądź tu niewydanych, więc to może się opłacać.

Znalazłem jeden taki item na eBayu za 34€ razem z wysyłką. Już chyba lepiej przy obecnym kursie dorzucić 50zł i kupić konsolę razem z padem (czasem z grą) za $60 (razem z wysyłką) i cieszyć się własnym egzemplarzem amerykańskim.

Grał ktoś w Quake 2 w wersji N64? Czy jest lepsza od wersji psx? Zastanawiam się nad kupnem i zapoznałbym się z opiniami osób, które grały.

Lepsza od PlayStation, ale i tak nędzna.

Dla mnie wersja psx to bardzo dobra gra (szczególnie w multi), dlatego odbieram tę opinię jako rekomendację :)

Edited by ciwa22

Mam wrażenie, iż jednak wersja na psx prezentuje się z deczko lepiej xD

Jak wygląda trwałość techniczna N64 ? Chciałbym sobie sprawić taką konsolę, ale nic o niej nie wiem :pinch: Są jakieś większe problemy z awaryjnością ? Ewentualnie na co patrzeć przy zakupie ?

Edited by Szejdj

patrzec czy ma sprawny reset [ktory sam sie nie resetuje ;]]

w sumie tam sie nie ma co zepsuc... chyba ze ktos sie bawil w overclocking zeby zyskac 5kl/s wiecej w derfect dark i cos spapral.

to o samej konsoli... pady to juz inna bajka. wiekszosc ma wyrobione analogi [ale raczej to nie przeszkadza]

sprzęt raczej nie do zajechania, zwracaj uwagę na pada i jego gałkę analogową. często można trafić na wyrobione gały, które są niezdatne do grania.

edit:

Coati był szybszy ;)

Edited by ping

Pytanie do fanatyków Zelda: Ocarina of Time - lepiej przechodzić z opisem? Czy bez niego odnajdę wszystkie sekrety, szmery, bajery itp?

Guest Maiden

Jak masz dużo wolnego czasu :D

W Zelde bez opisu nie potrafiłbym grać... Tam są czasem takie rozwiązania zagadek czy innych zacięć... W żadnej się z takimi nie spotkałem :P Ale spróbuj grać bez poradnika.

Ojtam, możesz grać spokojnie. Opis wyciągaj dopiero jak dojdziesz do Water Temple.