Skocz do zawartości

Linki do szatanowej muzyki


Totamten

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo się zmieniło. To już nie grindcore, piosenki są tak ze dwa razy dłuższe. Nie do końca wolniejsze, raczej są elementy szybsze i wolniejsze. Płytka jest tak ciężka, że musiałem jak rzadko wyłączyć podbicie basów, bo z nim wszystko brzmiało momentami jak zacięta pralka. Gitary przypominają, powiedzmy, High on Fire. Ogólnie mieszane uczucia po pierwszym przesłuchaniu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kolezka ktory przeslal mi liniacza podeslal mi rowniez cos takiego:

 

Ogolnie nie chce siac offtopu, ale

Zayebiscie przystepne sa te miksy black metalu z pankowymi podgatunkami. W tym kierunku powinien isc yebany blek. Klimacik i ciezar polaczony z energia i pie,rdolnieciem. to je to. jak ktos kojarzy podobne rzeczy niech poleci jakies rzeczy

Moim zdaniem troche ogkozo przesadzasz z ta zacieta pralka. Dobrze slucha sie tego na sluchawkach, nie ma przesady, ladnie sie wszystko komponuje.

No i albumik duzo bardziej na plus niz minus, przede wszystkim nie wywoluje znuzenia. Nie znalazlem jakichs przeszkadzajacych dluzyzn, elementow nudzacych i tak dalej. Konkretne pyerdolniecie.

takie 7/10 bym dal

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość _Be_

vuyvr
a3731016220_2.jpg

http://www11.zippyshare.com/v/93515964/file.html

 

fajny blaczek (raczej post) z szwajcarii, dla fanów hellhammer coś się znajdzie, ale i dla wrażliwszych słuchaczy defhaven także

hyhy

 

wolves in the throne room

0iVXWkt.jpg

http://rapidgator.net/file/8b7d837510f3aa17ce339fe474a8f532/www.NewAlbumReleases.net_Wolves_in_the_Throne_Room_-_Celestite_2014.rar.html

 

a tutaj nówka sztuka od wilków z sali tronowej endżą

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kolezka ktory przeslal mi liniacza podeslal mi rowniez cos takiego:

 

Ogolnie nie chce siac offtopu, ale

Zayebiscie przystepne sa te miksy black metalu z pankowymi podgatunkami. W tym kierunku powinien isc yebany blek. Klimacik i ciezar polaczony z energia i pie,rdolnieciem. to je to. jak ktos kojarzy podobne rzeczy niech poleci jakies rzeczy

Moim zdaniem troche ogkozo przesadzasz z ta zacieta pralka. Dobrze slucha sie tego na sluchawkach, nie ma przesady, ladnie sie wszystko komponuje.

No i albumik duzo bardziej na plus niz minus, przede wszystkim nie wywoluje znuzenia. Nie znalazlem jakichs przeszkadzajacych dluzyzn, elementow nudzacych i tak dalej. Konkretne pyerdolniecie.

takie 7/10 bym dal

 

super kapela, ale bardziej mi siadają wcześniejsze płyty kiedy jeszcze nie byli tak "blackened".

Odnośnik do komentarza

CHE CHE

 

no dobra już ci z tym cisnęli, wybacz nie czytam forumka zbyt uważnie

w takim razie wrzucę przy okazji nowego sólstafira, jest jeszcze bardziej ghaaay niż poprzedni, doskonały albumek

@320
http://rusfolder.com/41562040

z rozrzewnieniem wspominam jak wyśmiewałem jęki tych panów opętany pijackim amokiem na brutalu 2012 [*]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wyszedł thrashowy album roku i cisza?

 

EXODUS - Blood in blood out [2014]

 

ExodusBloodInBloodOut.png

 

320kbps

 

Tracklist:
01. Black 13 (featuring Dan the Automator)
02. Blood In Blood Out
03. Collateral Damage
04. Salt The Wound (featuring Kirk Hammett)
05. Body Harvest
06. BTK (featuring Chuck Billy)
07. Wrapped In The Arms Of Rage
08. My Last Nerve
09. Numb
10. Honor Killings
11. Food For The Worms
12. Angel Of Death (Angel Witch cover) (Bonus Track)
 
 
 
ROZWAŁKA
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...