Skocz do zawartości

Linki do szatanowej muzyki


Totamten

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

W ogóle to miesiąc temu wyszło pierwsze LP Sacred Sona, pod tą samą nazwą.

 

 

...No nie mogę nie podjąć tego tematu, to chyba najbardziej kontrowersyjna okładka metalowa XXI wieku i w ogóle wydarzenie roku w metalu. Co by nie mówić, koleś znalazł genialny i skuteczny sposób na wypromowanie swojej garażowo zrobionej płyty. Ta okładka to szaleństwo. To nowa jakość metalu.

 

 

 

Płyta oczywiście wyszła we własnej wytwórni w liczbie 100 egzemplarzy.

 

 

 

 

https://open.spotify.com/artist/0s97bcKud0kSTYOwTxASNk

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wrzucałem kilka dni temu do jakiegoś tematu z piosenkami. Galder robi tak głupie miny, że nie da się tego oglądać. Żaba też ma śmiechowy makijaż, gestykulację i wokal. Cały ten teledysk i marna piosenka  zmusiły mnie do przypomnienia sobie co mi się w Dimmu podobało kiedy miałem z chyba 19 lat (to był jeszcze XX wiek). Odpaliłem "Spiritual Black Dimensions" i odleciałem. Odszczekuję wszystkie złe słowa, które napisałem o tym zespole. To był porządny symfoniczny BM i chyba uzupełnię sobie dyskografię do tamtej płyty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najdłużej sluchałem pierwszy album For All Tid, co z tłumaczenia na polski znaczy „na każdy czas”. I faktycznie album na każdy czas :obama:

Podobalo mi się to amatorskie brzmienie, jakbym słyszał np znajomych na próbie. Klawisze bardzo proste midi, a nie orkiestra symfoniczna na 120 osób. Właśnie ta prostota była za(pipi)ista. Mogłem zagrać na swoim rolandzie kilka utworów, czy intro.

Z drugim albumem Stormblast były cyrki, ponieważ w utworze alt lys er cośtam, Stian wykorzystał motyw z pewnego zespołu. A i sorgens kammer to kawałek z amigowej gry Agony. Nagle zniknął cały nakład.

Od trzeciego albumu zacząłem ich słuchać, a chyba po obejrzeniu teledysku  Mourning Palace. Tak mnie ten kawałek wciągnął, ze zapragnąłem mieć własne klawisze.

Kolejne albumy były dla mnie już średnie:/ za bardzo nowoczesne, dużo sampli, orkiestra symfoniczna. Ma to swój urok, ale nie brzmi tak brudnie. A takie brudne dimmu zapamiętałem, uff.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.05.2018 o 21:14, Paolo de Vesir napisał:

Forumku, będę bardzo wdzięczny (i hojny w plusiki :lapka: ) za mirror do Necromantaeon od Purgatory.

 

https://www83.zippyshare.com/v/6fCV7zlx/file.html

 

2 minuty szukania, ściągnięcia i uploadu. :Coolface:

 

:lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...


dobrze mi się słucha takich wykonań. Burzum tak samo hipnotyzujące jak w oryginale, aż miałem ciary z podniecenia (a nic jeszcze nie brałem). 
https://www.dropbox.com/sh/qb8d3gaho0h5qwp/AADqFlcdey_30JeH41syY0cHa?dl=0&preview=Mother+North+No+Drums.mp3
A tu utwór Satyricona, zdolny typ, ale dziś trzeba się jakoś wybić na YT. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...