Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie gry?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No to ja się przyznam - zazwyczaj gry wymieniam, a nie kupuję nowe i robię to na giełdzie w Katowicach - zazwyczaj kosztuje to mnie tylko 2 zł za wejście i 3 zł za dojazd. Jeżeli jednak jest tytuł, który koniecznie muszę mieć nówkę bezpieczną w 100%, po której się spodziewam, że zostanie u mnie na półce (np. Dead Space, czy GTA IV) to kupuję w sklepie PSX Extreme w Katowicach na Wełnowcu ;) Tam jest dużo taniej niż w tyskich sklepach. Uncharteda 2 kupiłem w tyskim Vobisie (Tesco), ale tylko dlatego, że była to edycja kolekcjonerska, nie miałem czasu jechać do Katowic i była tańsza od normalnej wersji w Saturnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No to ja się przyznam - zazwyczaj gry wymieniam, a nie kupuję nowe i robię to na giełdzie w Katowicach - zazwyczaj kosztuje to mnie tylko 2 zł za wejście i 3 zł za dojazd.

Tak, tylko że:

-jak nie znasz się dobrze z ludźmi tam stojącymi, czyt. nie wymieniłeś się dużo razy, to zawsze chcą cię wyru.chać

-nawet jak gry są po tej samej cenie, to sobie liczą 10-30zł, zależy który gość (najtaniej ma ten w rogu całkiem z prawej, ale mały wybór)

Reasumując, lepiej się bawić w sprzedaż/kupno na allegro, no chyba że się bardzo chce nowej gierki. Jutro zamierzam wymienić Motorstorma2 na coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Game lub Gamestation w zależności jaka gdzie cena i jakie promocje oferuję dany sklep. Ostatnio częściej w Gamestation. ogólnie są super promocje w obu za 20 funtów można kupić 2, czasem 3 gry które nie są aż takie stare. Czy tez świąteczne zaniżanie cen. Ostatnio udąło mi się kupić za 26 funtów nowego Dragon Age, kilka dni po świętach cena wzrosła na 39 ponownie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...