Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie gry?


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to wyłącznie Allegro. Co jak co, ale ceny ą tam konkurencyjne :) A mając na uwadze fakt, że praktycznie nie zdarza mi się grać w coś zaraz po premierze (tytułów do nadrobienia nigdy nie zabraknie :P) i od pojawienia się danego tytułu mija z pół roku zanim go obadam, to za gry zwykłem płacić wyjątkowo mało. A na Allegro można przebierać w takich okazjach (vide kolekcjonerka Fallouta trzeciego za 7-8 dyszek).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Różnie. Gdy jest jakaś gorąca premiera (jak Kz2 przykładowo), to Empik. W tej sieci również kupiłem kolekcjonerskie edycję kilku gier - m.in. AC II. Saturn również ma swoje plusy - w Galerii Krakowskiej na jednym piętrze są oba sklepy. Niekiedy na allegro. Zdarza się też kupić grę w MM. Przykładem może być RDR, którego ciężko było odhaczyć w powyższych przybytkach swego czasu, a MM miał kilkanaście egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No to ja się przyznam - zazwyczaj gry wymieniam, a nie kupuję nowe i robię to na giełdzie w Katowicach - zazwyczaj kosztuje to mnie tylko 2 zł za wejście i 3 zł za dojazd.

Tak, tylko że:

-jak nie znasz się dobrze z ludźmi tam stojącymi, czyt. nie wymieniłeś się dużo razy, to zawsze chcą cię wyru.chać

-nawet jak gry są po tej samej cenie, to sobie liczą 10-30zł, zależy który gość (najtaniej ma ten w rogu całkiem z prawej, ale mały wybór)

Reasumując, lepiej się bawić w sprzedaż/kupno na allegro, no chyba że się bardzo chce nowej gierki. Jutro zamierzam wymienić Motorstorma2 na coś fajnego.

 

Ja tam już trochę się wymieniałem, a oszukać się nie dawałem, spokojnie :thumbsup: A jeśli chodzi o kasę, to wierz mi, odpowiednia gadka to jest i wymiana bez wyciągania portfela, zupełnie darmowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam Poznański "Tryton", sklep stricte gamingowy - zawodowa obsługa (goście naprawdę znają się na grach), spory wybór gier (są nawet rodzynki na Dreamcasta) i nieraz takie ceny, że można się złapać za głowę, in plus oczywiście. Bardzo dobra alternatywa dla graczy handlujących używkami, wiele z tytułów na półkach to nowości, jak najbardziej z możliwością wymiany, w dodatku w niemalże idealnym stanie. Ostatnio np. wypatrzyłem Yakuzę 4 za trochę ponad stówkę (żadnych rys czy odcisków na płycie, praktycznie nówka prosto z folii), podobnie Bulletstorma.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza

Wszystko co tanie, tak naprawdę, bez żadnej konkretnej częstotliwości czy przewagi.

 

Allegro - głównie pozycje używane.

Zavvi/TheHut - nówki, promocje, gry w wersji angielskiej

eBay - głównie używana japońszczyzna, ale i nie tylko

Play-Asia/YesAsia - pozycje japońskie/azjatyckie na konsole

eStarland - nówki konsolowe w wydaniu USA

Empik(.com) - czasem zdarzają się niezłe promocje i przeceny, to się też na wysyłce zaoszczędzi przy odbiorze osobistym.

Steam - głównie promocje oraz gry, na których wydaniach pudełkowych nieszczególnie mi zależy.

 

Z innych, ostatnio mniej odwiedzanych:

Cenega(Muve), Wirtus, Ultima - kiedyś zdarzały się naprawdę świetne promocje, szczególnie gier na PC, ale ostatnio tyle ich co kot napłakał.

hmv.com - tu trafiały się naprawdę tanie pre-ordery w stosunku do konkurencji, nawet z kosztami wysyłki. Cała reszta jednak bez rewelacji.

 

Lokalnie nie kupuję prawie nic, gdyż nie ma u mnie w mieście jakichś szczególnie wartych uwagi sklepów. Aczkolwiek kilka dni temu znalazłem Deus Ex Antologia (nie Kolekcja Klasyki tylko normalna okładka) na PC za 6,90zł w Media Expert. Ale to raczej rzadkość takie okazje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...