Skocz do zawartości

audioscrobbler


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

http://www.foobar2000.org/components/view/foo_audioscrobbler

Działa jak złoto na win7 64bit.

 

Jak macie najnowszego foobara i instalacje z pluginami w folderze użytkownika, to kopiujecie dll'a do

C:\Users\UŻYTKOWNIK\AppData\Roaming\foobar2000\user-components\foo_audioscrobbler

Jak nie, to do

C:\Program Files (x86)\foobar2000\components

Edytowane przez totencham
Odnośnik do komentarza

Czy na liście pluginów pojawiła się nazwa wtyczki? (rys. 1)

Czy wtyczka jest skonfigurowana? (rys. 2)

Czy podczas odtwarzania kolejnych utworów pojawia się w menu View -> Console coś w stylu:

Opening track for playback: "D:\Muzyka\coś tam\coś tam"
Audioscrobbler: Submitting track...
Audioscrobbler: Submission succeeded.

a jak nie to co?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

http://www.lastfm.pl/download :huh:

 

milanszmata.jpg

 

Zassane z powyższego odnośnika i bangla :potter:

 

tam nie ma windows 7 napisane, zreszta, jest w (pipi) tematów w intyernecie ze ludziom nie działa, nawet na oficjalnej last.fm, nie działa mi i ch.uj, spierd,alaaaaaaaaaaj.

 

 

Ty wsioku, sluchasz iron maiden, moze dla takich decydentów muzycznych zrobili oddzielna wsiowa wtyczke.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Ty kaktusie z Poznania - dla takich jak Wy w Londynie powiększają rynsztok, żeby taka hołota miała którędy chodzić. Przecież po samym pasku zadań widać, że to Siódemka.

 

milanszmata2.png

 

Teraz lepiej ? Ja wiem, że Wy tam w poznaniu to nadal na Office '97 popierdalacie, także uprzedzam zarzut - to jest Office 2007. Co do kolejnego zarzutu, który się pojawi - wszystko legit.

 

Co do Maidenów, to ja się przynajmniej do tego przyznaję, a Ty do swojego pedalstwa nie bardzo.

 

Ganiaj do lasu, gnidoooooooooooo ;]

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ty baranie , ze masz windows 7 to widze, bo sam go mam, dodatkowo lepszy procesor i wogle, yebany neandertalczyku ganiajacy z konsola pod krzyzem, chodzi mi o yebana w dup,e twojej macochy strone last.fm do której dałes linka.

 

test wydajnosci 4,8, ty wypierdku!

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Ty, jaki Ty popierdolony jesteś, to się w pale nie mieści xD

 

Chcesz specjalnej edycji dla Win7 ? To se napisz, kurwa, ćwieku pancerny. Może jeszcze na komórkę Bartka napiszą specjalną wersję ?

 

Widzisz, że działa, to w chuju masz jak to się dzieje.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Czyli przegrałeś...Double fail xD

 

Nie no, kurwa, tęga rozkmina - rozumiem, że mamy ten sam system, ściągamy z tej samej strony wtyczkę, a ta suka nie działa u Ciebie, kiedy to u mnie na wszystkim, na czym instaluję scroblarkę, działa aż miło. Nie ma na necie jakiegoś magicznego solution ?

Odnośnik do komentarza

Sorry, niemiecka kurwo, nie będę dissował dziwki ze szwabskiej części Polski. Dym ze Śląska Ci w dupie poprzewracał.

 

Wracaj pantoflować do swojej świnki !

 

Wygrałem xdDDDDDDD

 

 

Tej wszystko rozumiem ale odpierdol się od Europejskiej części naszego smutnego kraju i wracaj kraść cegły na odbudowę kamieniczek na Pradze :potter:

 

A scrobler działa na win 7 64bit bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...