Skocz do zawartości

audioscrobbler


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje porównanie z użytkownikiem Siara_iwj wypada: ŚWIETNIE

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Judas Priest, Jethro Tull, Deicide, Kreator oraz The Beatles.

 

Pozdrowienia dla Siary, jak tam forum RCS? :)

 

 

Ciężko powiedzieć, dopiero co kupiłem nowy dysk i po kilkumiesięcznej przerwie od neta muszę tam zaglądnąć wreszcie ;)

Odnośnik do komentarza

Twoje porównanie z użytkownikiem fake_u wypada: DOBRZE

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Miles Davis, Jimi Hendrix, O.S.T.R., Them Crooked Vultures oraz Kyuss.

 

Twoje porównanie z użytkownikiem Pelipe93 wypada: ŚREDNIO

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera O.S.T.R., Kyuss, High on Fire, Miles Davis oraz Led Zeppelin.

 

 

 

hir ju goł

 

http://www.lastfm.pl/user/Zakalec

Odnośnik do komentarza

Twoje porównanie z użytkownikiem Zakalec wypada: Słabo

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kyuss, Black Sabbath, Slayer oraz Eagles of Death Metal.

 

 

 

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem fake_u wypada: Słabo

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Metallica, Kyuss, Brant Bjork, Slayer oraz Black Sabbath.

 

 

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem Pelipe93 wypada: Super

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kreator, Rotting Christ, Pantera, Judas Priest oraz Running Wild.

 

 

No

Odnośnik do komentarza

Twoje porównanie z użytkownikiem Zakalec wypada: Super

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Them Crooked Vultures, Dog Fashion Disco, Jamiroquai, Miles Davis oraz Queens of the Stone Age.

 

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem koobek wypada: Super

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Them Crooked Vultures, Queens of the Stone Age, Indios Bravos, Led Zeppelin oraz Coldplay.

 

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem Zaton_pl wypada: Średnio

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kyuss, Suma, The Black Mages, Iron Maiden oraz Metallica.

 

 

Nie jest źle :D

Odnośnik do komentarza

z każdym z powyższych - fatalnie; najgorzej z Siara_iwj z którym dzielę tylko Motörhead i Zaton z Dropkick Murphys. najlepiej, bo aż średnio z Bartezoo - The Dillinger Escape Plan, Faith No More, A Place to Bury Strangers, Meshuggah, Massive Attack

 

 

nawet nie wiem kiedy ja słuchałem Meshuggah :blink:

 

 

 

teraz już wiem kim jest ten szaden odwiedzający mój profil - av mnie zmylił i myslałem, ze to Lucek ;]

Odnośnik do komentarza

Twoje porównanie z użytkownikiem Zaton_pl wypada: SUPER

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Rotting Christ, High on Fire, Caliban, Behemoth oraz Clawfinger.

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem greah wypada: FATALNIE

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Infected Mushroom oraz Meshuggah.

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem Buuszmen wypada: DOBRZE

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera High on Fire, Behemoth, Metallica, Priestess oraz Maybeshewill.

 

 

Twoje porównanie z użytkownikiem bartezoo wypada: FATALNIE

 

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera High on Fire oraz Meshuggah.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...