Skocz do zawartości

audioscrobbler


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzehoo

Zainstaluj tego AdBlocka (znajdziesz go tutaj: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/), potem bardzo łatwo możesz zablokować wszystkie zbędne obrazki, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem i dać "adblokuj" czy coś takiego. Poza tym gdzieniegdzie pojawi się dodatkowo opcja "zablokuj", np. przy wspomnianym odtwarzaczu:

 

clipboard03ic1.jpg

 

Świetna sprawa, głównie dzięki temu bajerowi przesiadłem się z Opery na FF.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
haha, dobra juz czoje o co chodzilo ; ]

 

mi tam zadne adblocki nie potrzebne. juz sie przyzwyczailem do sklepiku - a dokladniej mowiac, to od poczatku mialem go w du.pie, a playerek lastowy podoba mi sie bardziej od tego wczesniejszego.

Ale AdBlock nie wyłącza sklepu PE ;]. Odtwarzacz na last.fm też zostawiłem, za to reklamy same się usunęły (Google Ads i coś tam jeszcze). Po prostu wyjaśniałem działanie bajeru ci... Pawłowi.

Odnośnik do komentarza

Mi tam pasuje ten nowy last. Z tym że ; z(pipi)any jest dostęp do poczty [muszę fikać między profilem, a stroną główną] . Z(pipi)any jest szałt [na dole !!?!] i z(pipi)ane są aktualności [co robiłem] ..nie dość że nie aktualizują się od czwartku to w ogóle na (pipi) mi to?

 

I chce czarny skin. Daj ktoś tego plugina do monkeya !!!

Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie jedno - autorzy chwalą się osiągnięciem idealnego scrobblowania na bieżąco i widać to po chartsach, ale w takim razie zrezygnowano z chartów tygodniowych? jest jedynie zakładka "7 days ago", czyli jak? będą się zmeniać każdego dnia? za to zdecydowania na + zaliczam nowy wygląd stron artystów i eventów.

Odnośnik do komentarza
nie ma takiego bajera do opery?

 

Oczywiście, że jest - tylko Opera ma to normalnie out-of-box więc nic nie musisz instalować ;]

kliknij gdziekolwiek na stronie i daj 'Block Content/Zablokuj zawartość' potem sobie kliknij na plajerze i w górnym lewym rogu kliknij 'Done/Gotowe' - i plajer zablokowany. Tak samo możesz blokowac reklamy /obrazki .

 

Przyzwyczaiłem sie do nowego lasta jakoś... może być, ale wolałem tego starego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...