Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

hpim2031gj9.th.jpg

hpim2032xh3.th.jpg

 

 

Nie mam pokoju jednościanowego ;) w odpowiedzi na te "zarzuty" prezentuje mój kąt w inny sposób ;) Zdecydowałem się zebrać wszystkie konsole w jedno miejsce. Mam Xbox'a 360, PSP, PSTwo, Gameboy Advance SP. Prezentuję także moją kolekcję gier, która przy niektórych waszych jest dość biedna, ale jestem z niej dumny ;) zero piratów. Dzielę pokój z młodszym bratem stąd te dinozaury i maskotki.

pozdro

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Odważny kolor ścian, prezentuje się nieźle. Podobają mi się te półeczki. A monitorek 20 cali? Mój kolega ma identyczny. Ogólnie jest ładnie.

 

Dzięki ;] monitor 19 cali. Ściany są spoko, mi sie podobają :D wcześniej dominował zielony, ale miałem dość i przemalowałem. Sorry za jakość fot, ale mój aparat to ścierwo

Odnośnik do komentarza

No cóż mój pokój dostał upgrade dzięki pracy w wakacje, oto modyfikacje pokoju które dokonałem.

 

Konsola + monitor 24 CRT w panoramie od SONY.

1006878gl0.th.jpg

 

Zbliżenie na monitor.

1006889wv6.th.jpg

 

Zbliżenie na konsole.

1006879zy5.th.jpg

 

Mój szczęśliwy misiek.

1006880vr7.th.jpg

 

Prawa strona pokoju od wejścia, dobrze, że pudło z PS3 i PSP dobrze wygląda.

1006881po5.th.jpg

 

Centrum dowodzenia wraz z subem od logitecha, nie ma gdzie go włożyć duży ten skurczybyk.

1006883lj1.th.jpg

 

Kolekcja gier, filmów i anime.

1006885wq7.th.jpg

 

Im nowsza konsola to tym mniej kabli.

1006886vn2.th.jpg

 

Mała wiązka kabli pozwalająca działać konsoli.

1006887nc6.th.jpg

 

Świetny budzik i miejsce na regeneracje po zaciętej walce.

1006888du9.th.jpg

 

Fotel z kieszonką na potrzebne gadżety do konsoli.

1006895ri0.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Fajny pokoik.Śmieszy mnie tylko to stare krzesełko, które często w 4 katach tutejszych graczy występuje (bez urazy).

 

http://img377.imageshack.us/my.php?image=1006878gl0.jpg

 

:o biedna czarnulka :huh:

dlugo masz juz konsole? :D

 

Od października. To krzesło musi być, jest dla 2 gracza jak gramy w Resistance, CoD4, i za kilka dni w SC IV, więc musi być, a po drugie to jest jedyne krzesło w domu które zajmuje tak mało miejsca i idealnie pasuję w tą szafe.

Odnośnik do komentarza
Fajny pokoik.Śmieszy mnie tylko to stare krzesełko, które często w 4 katach tutejszych graczy występuje (bez urazy).

 

http://img377.imageshack.us/my.php?image=1006878gl0.jpg

 

:o biedna czarnulka :huh:

dlugo masz juz konsole? :D

 

Od października. To krzesło musi być, jest dla 2 gracza jak gramy w Resistance, CoD4, i za kilka dni w SC IV, więc musi być, a po drugie to jest jedyne krzesło w domu które zajmuje tak mało miejsca i idealnie pasuję w tą szafe.

jak dla mnie to krzesło jest super:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...