Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Zatrudnij się w dobrze prosperującej firmie, zarabiaj kupę kasy i wbijaj do sklepów z grami. Jakież to proste. ^_^

Taaa, żeby to było takie proste... Zarabianie wystarczającej kasy to chyba w tym planie łatwiejsza czynność, gorzej ze znalezieniem potem czasu na solidne granie...

 

I ja tak to widzę. Powoli sztuką przestaje być wywalenie kilkuset złotych na nowy gadżet ... ale po co, gry człowiek nie ma czasu się nim pobawić ...

Dlatego kolekcja Becka jeszcze bardziej mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
I ja tak to widzę. Powoli sztuką przestaje być wywalenie kilkuset złotych na nowy gadżet ... ale po co, gry człowiek nie ma czasu się nim pobawić ...

Dlatego kolekcja Becka jeszcze bardziej mi się podoba :)

 

 

Dowod osobisty 15 minut w banku przy milej pani w okienku i kupno lcd+ps3+360+wii nie stanowi wiekszego problemu.

Pomiajac ze to wszystko to nieistniejace pieniadze , to juz coraz mniej bedzie gadzeciarzy w tym kraju , podobnie w usa rozdawali kase biednym i sa efekty - wlacz tv :D

 

W do kolekcji w/w to polowe jak nie wiecej mozna wyrwac za tysiaka bez problemu . N64 , DC , PSX i gry na to to zaden kosmos - okolica 20-30 zl Na ebayu jeden na innym forum wyrwal Shenmue 1 i 2 za 140zl ;>

 

 

Najlepszy jest kolo w nowym PE - stary kupuje gry , bo nie ma czasu dla syna :D LOL

Nie ma z czego sie smiac ani zazdroscic , to sie odbije w przyszlosci .

Odnośnik do komentarza
Flook PS3 i taki tv... tracisz 3/4 tego co PS3 oferuje w kwestii grafiki. Odkładaj kase na jakiś lcd, teraz chodzą w śmiesznych cenach.

Wiem jaka jest różnica w obrazie, ale dla mnie nie jest ona warta 2000 tys. (jak już mam kupić to 32 cale).

Aha i to wcale nie jest 3/4, a co najwyżej 1/2.

 

Bajej, co byś zrobił z moimi kablami, bo ja nie mam pojęcia jak to rozwiązać.

 

Beck kiedy Ty w to grasz? ;p

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza

Jakbys kupil fajny lcd to teraz w sklepach sa swietne stoliczki na to wszystko . Takie szklane , kilka polek z tylu taki jeden stelaz idzie i tam wszystkie kable wchodza i wychodza jedna dziura na dole ;p

A w tej syt mozesz kupic taka "gietka' rure - slimaczka takiego i tam wszystkie kable poprowadzic .

 

Opcja 1 :

 

http://allegro.pl/item460944142_duzy_szkla...pod_tv_bcm.html

 

To jest male i brzydkie , ale cena . Ten co ja mam na mysli w opisie kosztuje ........ tyle co wii ;p

 

 

Opcja2:

 

Nie moge wyszukac na allegro takiej rury , sa tylko maskownice.....

W sklepach typu media nawet to maja .Lepiej wyglada na ziemi taki jeden "przewod" niz 10 luznych .

Odnośnik do komentarza
Zatrudnij się w dobrze prosperującej firmie, zarabiaj kupę kasy i wbijaj do sklepów z grami. Jakież to proste. ^_^

Taaa, żeby to było takie proste... Zarabianie wystarczającej kasy to chyba w tym planie łatwiejsza czynność, gorzej ze znalezieniem potem czasu na solidne granie...

 

Echhh życie ma poczucie chumoru, jak nie było kasy był czas, jak jest kasa nie ma czasu hehehe

 

 

 

 

@Beck

 

O w morde !! Piękna kolekcja, szacun !

 

ps. Figurki z Lostów... wtf ?! no bez jaj... ;)

 

 

 

Same Losty są spoko, jestem wielkim fanem wiec mam figurki. Poza tym to McFarlane a jak wiemy to chyba jedne z najlepszych na rynku. :P

 

 

 

Zatrudnij się w dobrze prosperującej firmie, zarabiaj kupę kasy i wbijaj do sklepów z grami. Jakież to proste. ^_^

Taaa, żeby to było takie proste... Zarabianie wystarczającej kasy to chyba w tym planie łatwiejsza czynność, gorzej ze znalezieniem potem czasu na solidne granie...

 

I ja tak to widzę. Powoli sztuką przestaje być wywalenie kilkuset złotych na nowy gadżet ... ale po co, gry człowiek nie ma czasu się nim pobawić ...

Dlatego kolekcja Becka jeszcze bardziej mi się podoba :)

 

Dzięki wielkie za dobre słowo ;) Staram się grać kiedy tylko moge ale macie racje, coraz trudniej znaleźć na to wszystko czas wiec pociaszam sie faktem ze kiedy bede juz obrzydliwie bogaty bede gral i nadrabial zaleglosci.

 

 

I ja tak to widzę. Powoli sztuką przestaje być wywalenie kilkuset złotych na nowy gadżet ... ale po co, gry człowiek nie ma czasu się nim pobawić ...

Dlatego kolekcja Becka jeszcze bardziej mi się podoba :)

 

 

Dowod osobisty 15 minut w banku przy milej pani w okienku i kupno lcd+ps3+360+wii nie stanowi wiekszego problemu.

Pomiajac ze to wszystko to nieistniejace pieniadze , to juz coraz mniej bedzie gadzeciarzy w tym kraju , podobnie w usa rozdawali kase biednym i sa efekty - wlacz tv :D

 

W do kolekcji w/w to polowe jak nie wiecej mozna wyrwac za tysiaka bez problemu . N64 , DC , PSX i gry na to to zaden kosmos - okolica 20-30 zl Na ebayu jeden na innym forum wyrwal Shenmue 1 i 2 za 140zl ;>

 

 

Najlepszy jest kolo w nowym PE - stary kupuje gry , bo nie ma czasu dla syna :D LOL

Nie ma z czego sie smiac ani zazdroscic , to sie odbije w przyszlosci .

 

Co do cen gier to zgadzam sie z luck1985 wiekszosc tego co mam nie kosztowala tak duzo ale problem byl w znalezieniu tego wszystkiego w mozliwie jak najlepszym stanie. Za pare lat bedzie jeszcze trudniej wiec wolalem sie przygotowac juz teraz :)

 

Flook PS3 i taki tv... tracisz 3/4 tego co PS3 oferuje w kwestii grafiki. Odkładaj kase na jakiś lcd, teraz chodzą w śmiesznych cenach.

Wiem jaka jest różnica w obrazie, ale dla mnie nie jest ona warta 2000 tys. (jak już mam kupić to 32 cale).

Aha i to wcale nie jest 3/4, a co najwyżej 1/2.

 

Bajej, co byś zrobił z moimi kablami, bo ja nie mam pojęcia jak to rozwiązać.

 

Beck kiedy Ty w to grasz? ;p

 

Patrz wyzej :) gram kiedy tylko mam czas.

 

Beck, swietna kolekcja ;] szczegolny + za zestaw rock banda <3

btw : Widze ze masz dosc dobry amp (sony,denon,yamaha?) ale chyba marnuje sie on na takich glosniczkach co? ;P

 

Amp to stary sony, glosniki byly w zestawie i musze przyznac ze wbrew pozorom daja rade i to nie byle jak. Jest naprawde glosno wiec nigdy nie gralem nawet na polowie powera. Jakosciowo dzwiek jest bardzo dobry wiec na chwile obecna nie mysle o zmianie.

 

Jeszcze raz dzieki wszstkim za dobre slowo. Milo wiedziec ze ktos docenia moja pasje/obsesje :P

 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ep 630 to nie duze sluchawki, tylko dokalalowki, a chodzilo raczej o takie duze.

Po drugie to nawet jakby mu chodzilo o dokanalowki to i tak nie trafiles, bo do 200zl jest pokazny wybor sluchawek, z ktorych wymienione przez ciebie sa najgorsze (nawet w przedziale do 60zl mozna znalesc lepsze modele).

Kame: do co sluchawek, to Aurvany Live ciesza sie dobrymi opiniami, jednak nie wiem jak nadaja sie one do grania (opinie ktore czytalem raczej dotyczyly muzyki).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

dsc02873gj6.th.jpgthpix.gif dsc02874ge2.th.jpgthpix.gif

 

Może nie jest zbytnio HC, ale myślę, że udało mi się stworzyć w swoim pokoju fajny kącik do grania na X360. Jestem z niego bardzo zadowolony, tym bardziej, że przygodę z X360 rozpoczynałem od CRT w salonie, poprzez monitor na biurku i później na regale, więc myślę, że w końcu udało mi się zgromadzić sprzęt odpowiedni dla mojej konsoli.

Odnośnik do komentarza
dsc02873gj6.th.jpgthpix.gif dsc02874ge2.th.jpgthpix.gif

 

Może nie jest zbytnio HC, ale myślę, że udało mi się stworzyć w swoim pokoju fajny kącik do grania na X360. Jestem z niego bardzo zadowolony, tym bardziej, że przygodę z X360 rozpoczynałem od CRT w salonie, poprzez monitor na biurku i później na regale, więc myślę, że w końcu udało mi się zgromadzić sprzęt odpowiedni dla mojej konsoli.

 

 

:o przekozacka konstrukcja pod telewizor :o :o kosmos i jeszcze raz kosmos. na pierwszej fotce wyglada nawet na sporej wielkosci konstrukcje ale widze na drugiej ze jest mniejsze i takie calkiem przytulne miejsce. cos jak poczekalnia w szpitalu <_< sterylne

Odnośnik do komentarza
Te kable z przodu żydboksa mi nie pasują.

Masz rację, udało mi się przesunąć HDMI tak, że nie jest już tak widoczny (opada za konsolą zamiast skręcać), a headseta ładuję teraz przez adapter USB podłączony bezpośrednio do gniazdka. Wszystko wygląda lepiej, tym bardziej, że piloty trzymam teraz w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Witam, oto mój skromny pokój gracza ^_^ niestety dzielony wspólnie z siostrą, więc miejsca jest dosyć mało... <_<

 

http://img136.imageshack.us/my.php?image=obraz124uz8.jpg

 

http://img300.imageshack.us/my.php?image=obraz123ej7.jpg

 

Moja retro szafeczka (za kilkanaśnie dni dojdzie w miejsce Gameboya Sega Saturn- o ile się zmieści bo to też duże pudło..) :D

http://img300.imageshack.us/my.php?image=obraz122qk2.jpg

Moja kolekcja, półka znajduję się naprzeciwko TV.

http://img370.imageshack.us/my.php?image=obraz119mu7.jpg

 

na zdjęciu widać podwójne egzemplarze Daytona USA i Sega Rally, mam je do sprzedania 20 zł od gry :P

 

ps. jak się robi, zeby było widac miniaturki zdjęć bez linków jak to jest u mnie ? <_<

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...