Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Parę słów o pokoju : Konsola pnaystation3 jest też x360 którego nie ma na zdjęciu,Myszka FragFX,4 Buzzery,i sporo gier :P wszystko widać na zdjeciach.

 

imgp5036dn8.th.jpg

imgp5039rh1.th.jpg

imgp5046eb6.th.jpg

o kurde, mój wymarzony pokój gracza!

na razie nie mam za dużo miejsca, żeby tak to zayebiście poustawiać

ale za rok robie przeprowadzke i taki pokój musi byc duży ;]

po bokach półki troche, w stylu japońskim

tylko na pewno nie zrobie takiego oświetlenia nad ekranem, raczej zakrytą świetlówke

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza

Duże zmiany..,w tym tygodniu dojdzie nowa kanapa,biurko,fotel,firany(czy jak sie to nazywa)dywan itd.. no i komoda ktora stoi po lewej stronie tv bedzie wisiała nad nim.Foty po zmainach wrzuce w piątek :D

Na dziś to wygląda tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ded75cd07624bcc6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc49c7c3e1e2f40b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ecc918d944b393a.html

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Jako, że los rzucił mnie na roczne wygnanie do Francji musiałem zamieszkać w akademiku, aktualnie żyję więc tak:):

 

 

76943129tm9.th.jpg

 

Prawa ściana i wyro.

 

 

a2hu1.th.jpg

 

 

Lewa ściana, i szafeczka z TV i sprzętem.

 

 

57535747zk1.th.jpg

 

 

Lewa ściana V 2.0 i "półka" z grami.

 

 

45394531hn5.th.jpg

 

 

Zoom na sprzęty.

 

 

42685922zu8.th.jpg

 

 

Zomm na półkę.

 

 

64421913ry9.th.jpg

 

A stąd do was piszę.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Tak trudno zdjęcia obrócić? :D Skąd masz takie elo plakaty?

 

Czepiacie się :)

 

Zdjęcia obróciłem, właśnie nie rozumiem czemu po załadowaniu się z powrotem "przewróciły" xD

 

 

A plakaty dostałem za darmochę w sklepie "Game" - taka "sieć" dużych "Ultim" jest w całym kraju, i jak kończą reklamować daną grę to rozdają materiały promocyjne :)

Odnośnik do komentarza

Maiden żarciki scenicznie ;)

 

Maiden sejs "A plakaty dostałem za darmochę w sklepie "Game" - taka "sieć" dużych "Ultim" jest w całym kraju, i jak kończą reklamować daną grę to rozdają materiały promocyjne smile.gif" - o tym chciałem napisać, to nie Polska a Francja. Kumpel jak był to zakupił sobie DC wraz oryginalnymi grami które leżały w koszyku - cena 4 ojro. Polska to multipleks trzeciego świata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...