Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizuję fotki. Wywaliłem głośniki, trochę posprzątałem i zerwałem nalepki ;)

43050263.jpg

 

hc1p.jpg

 

Możesz dać trochę WIĘKSZE zdjęcia, bo na tych słabo widać drobinki kurzu <_<

 

Proponuję coś w stylu 5000x3000 ,powinny być wyraźniejsze wtedy..

Odnośnik do komentarza
Możesz jeszcze powiesić TV, a na jego miejscu postawić na stoliku konsole.

 

 

fajna kolekcja. jestes zadowolony z N-ki ?

 

Telewizora nie powieszę na ścianie, gdyż wyprowadzam się za 2 miesiące i to wszystko jest ustawione "na teraz". Co do telewizji N jestem bardzo zadowolony, przy przystępnym abonamencie (26zł) mam 800 kanałów, z czego 10 jest w HD. Brakuje jedynie Polsatu, ale antenka z Tesco też daje radę :)

Odnośnik do komentarza

Napaćkane - każdy mebel w innym kolorze, jakieś drewno na ścianie, pakunki na podłodze.

 

 

hetros

przyjemne dla oka tylko rozsuń satelity, bo wydają się być zbyt blisko centralnego (i rzuć woofer w róg pokoju - ludzkie ucho i tak nie jest w stanie określić skąd idą niskie dźwięki)

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Gratuluje, chyba masz telewizor starszy nawet ode mnie :]

 

Ale dziala :P Zreszta to zabytkowa wlasnosc malego klubu z b klasy, ktora sluzy od czasu do czasu jako sprzet do ogladania meczow LM czy tez EME.

 

Tak BTW jak zobaczylem w MM stand z PS3 z jakims bondem co to samo menu sie wyswietlalo na jakims ladnym duzym Sonym Bravia to doznalem szoku. Ehh no coz, w wakacje sie z nim rozstane mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wrzucam i swoj pokoj,

pomieszczenie jest dosc spore ok 40 m2 , jestem niedawno po przeprowadzce wiec jeszcze nie jest wszystko skonczone

miejsce to moja sypialnia z przeznaczeniem pokoju do gier, nie mam podlaczonych glosnikow kina domowego bo gram tylko na sluchawkach, ogladanie filmow w szerszym gronie odbywa sie na dole w salonie, tam mam 52 sharp fullhd i + zestaw naglosnienia pionieer

gram glownie na ps3 , ale z konsol posiadam x360 ( podlaczony na dole w salonie ) ps2, psp, psx, dreamcast,n64

 

sprzet na zdjeciu to ps3, sluchawki 5.1 philips sbc hd 1500u cineos, sluchawki sony mdr v700 tv, sharp lcd 42 fullhd aquos

 

c0e27322adbee231med.jpg

 

f3340e98bf38f40amed.jpg

 

3afc2b8e705c92b9med.jpg

 

5ff346ae79e16b98med.jpg

 

132f92cf31e8a6acmed.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...