Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Pora na mnie. Jakiś spory czas temu wystawiałem zdjęcie swojego HC kąta. Jako, że minęło sporo czasu, miejsce zamieszkania uległo zmianie, to i kącik nowy. Słabiutka jakość zdjęć, choć robiona telefonem (N73), to jednak się dziwię, gdyż za dnia robi znacznie lepsze foty.

 

1. Na zdjęciu moja skromna kolekcja gier, gadżetów (gitara, dwa mikrofony i dwa pady jeden czarny, drugi biały) i przenośnych sprzętów do grania (DSi, które używam na dłuższe wypady oraz HTC G1 z emulatorem GBA na szybkie pogranie). Mała zagadka - jaka gra jest odpalona na G1?

 

09092010028.jpg

 

2. Konsolki stacjonarne... niestety PS2 tylko pożyczone :P i tak za dużo nie gram na niej, ale zawsze miło od czasu do czasu szarpnąć w coś, co grało się 10 lat temu :) Jedynie pady od pleja jedynki są moje.

09092010029.jpg

 

3. Zdjęcie oprawy audio-wizualnej. Monitor Samsung 21,6" i zestaw kina domowego tej samej firmy, jednak podpięty, żeby działał w systemie 2.1 Jeszcze na zdjęciu załapał się laptopik, jednak nie służy mi on do grania :)

09092010030.jpg

 

 

]

Ogólnie posiadam jeszcze PSone, ale został na starych śmieciach i cały czas pracuję nad jego renowacją.

Odnośnik do komentarza

MierzejX: Bardzo przytulnie :) Mam takiego samego niebieskiego pada tylko do PC :)

 

marcin_N: O Madworld, jesteś hardkorem :P

Hehe.. swoją drogą oprawa w grze to cud i miód :D

 

 

marcin_N: Widzę,że masz GTA III w dużym pudełku(o ile się nie mylę koszulka była w zestawie)...też kiedyś takie miałem niestety gdzieś mi się zapodziało i zostało mi samo pudełko z grą ;P

No koszulka też była w zestawie ale gdzieś ją zgubiłem. Zresztą i tak była na mnie o wiele za duża (bo w rozmiarze XL bodajże) :D

Odnośnik do komentarza

Chwalić się specjalnie czym nie mam, bo obok hardkoru w stylu 50calowego tvika czy 487gier na półce mój pokój nawet mnie stoi, ale przegrałem (wygrałem?) w nim sporo godzin, więc jedziemy:

 

1- stanowisko telewizorowe mające w zasadzie tylko 3 cele istnienia- telegazeta, oglądanie polskich debilowatych seriali typu Pierwsza Miłość czy Tancerze oraz granie na PS2:

sdc11618.jpg

 

2- zestaw sklecony w zasadzie ze wzgledu na X'a, z trudem wciśnięty pod ukośną scianę. Umieszczenie Xboxa to rzecz z której jestem bardzo dumny gdyż jako człowiek który nigdy nie przybił nawet gwoździa sam wyciąłem odpowiednią deseczkę z płyty. i o dziwo konsola jeszcze nigdy nie walnęła na ziemię choć serce podeszło mi do gardła kiedy nudzący się kot postanowił sprawdzić czy da się na tą powiedzmy 'platformę' wejśćrolleyes.gif (uprzedzam ciekawość- nie da się, został ściągniety po postawieniu dwóch przednich łap):

sdc11616h.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do pokoju to widze faworyzujesz jedną platformę :thumbsup:

Cóż poradzę, tak wyszło, że stawiam Xboxa nad PS2 :D To wynika z faktu, że mając na uwadze doskonałe chłodzenie w konsoli MS ustawiłem ją na ruchomej półce, którą wysuwam, gdy konsola jest włączona.

 

nudzący się kot postanowił sprawdzić czy da się na tą powiedzmy 'platformę' wejść

Zainteresowanie kota platformą majkrosoftu wskazuje na przypadek fancat'ctwa (kocia odmiana fanboy'stwa). Z drugiej strony może poczuł się, że konsolę stawiasz wyżej niż jego i kot dał upust swojej frustracji górując nad Xboxem. Proponuję zrobić mu osobną półkę z kuwetą wyżej niż konsolę (przy okazji odkryjesz w sobie talent do robienia półek) :thumbsup:;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...