Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, czy na drugiej fotce ten fotel to model Pello z IKEA? Bo zastanawiam się nad takim i chciałbym wiedzieć czy wygodny, elo :D

Zgardza sie to fotel Pello z Ikei - fajnie sie na nim gra, polecam. Po zmianie TV troche go scisnelo, musze cos wymyslec bo ten TV troche sie rozpycha. :D

 

No to zaje.biście. Już wiem co sobie sprawię pod choinkę :)

Odnośnik do komentarza

Wiiner - ja wlasnie wymienilem swojego Samsunga LE32R82 na tego, teraz tamten jest w innym pokoju i sluzy tylko do ogladania TV. ;)

 

Qb3k - fajny fotelik, kiedys jak bylem w Ikei to na nim usiadlem i zaczalem sie kolysac. Tak siedzialem i sie kolysalem az stwierdzilem, ze biore dwa bo idealnie nadaja sie jako fotel gracza. :D Plus nie byly zbyt drogie bo akurat promocja byla, nie wiem ile teraz kosztuja. Jak bedziesz w Ikei to usiadz sprawdz czy ci odpowiada bo wiadomo - nie kazdemu moze podpasowac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, czy na drugiej fotce ten fotel to model Pello z IKEA? Bo zastanawiam się nad takim i chciałbym wiedzieć czy wygodny, elo :D

Zgardza sie to fotel Pello z Ikei - fajnie sie na nim gra, polecam. Po zmianie TV troche go scisnelo, musze cos wymyslec bo ten TV troche sie rozpycha. :D

 

No to zaje.biście. Już wiem co sobie sprawię pod choinkę :)

 

Dołóż trochę i kup POANG. Fotel podobny, droższy i lepszy. Pello ma to do siebie że z czasem gąbka się ściąga i nogi leżą na metalu. Pello 100 zł, Poang od 200 do 600 zł w zalęzności jakie pokrycie wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kuźwa fotel za 100 zł :D Czym oni teraz tym Chińczykom płacą, trawą ? W tym przypadku miska ryżu to już zbyt duże koszty produkcji ;)

 

PS. Saptis: Jakbyś jeszcze dał radę w nowym ustawieniu wepchnąć wszystkie konsole to byłby pokój idealny :) Fajny masz głośnik :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kuźwa fotel za 100 zł :D Czym oni teraz tym Chińczykom płacą, trawą ? W tym przypadku miska ryżu to już zbyt duże koszty produkcji ;)

 

PS. Saptis: Jakbyś jeszcze dał radę w nowym ustawieniu wepchnąć wszystkie konsole to byłby pokój idealny :) Fajny masz głośnik :)

CHcialbym caly zestaw razem z glosnikami, ale nie mam tyle miejsca w pokoju w ktorym teraz mam sprzet.

Glosnik jest doby, nie narzekam, ale niestety ten nowy TV nie ma wyjscia na chinch, wiec wzmacniacza juz tak latwo nie podlacze. Kiedys mialem cztery glosniki i dwa wzmacniacze podlaczone do TV na ktorym gralem, dwa widac na tym zdjeciu, byly parami oczywiscie:

 

pkj1024x768.jpg

 

Ten wiekszy ma rozmiar 80x80x45cm, membrany maja po 30cm. srednicy kazda. Jak to odpalilem to przyznaje, ze byla moc i teraz troche mi tego brakuje. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

To jest Samsung Smart TV UE55D6500, kosztowal mnie okolo 7k. zl. Za ta cene warto, jak go zobaczylem to sam sie zdziwilem, ze tyle kosztuje, myslalem, ze LED 55" z 3D sa o wiele drozsze. :)

 

Ma wbudowane WiFi, przegladarke internetowa, Skype (kamerke trzeba kupic osobno), Facebooka, Twittera, cos na wzor App-Store, obsluguje HDD przez USB przez ktory mozna nagrywac programy TV.

Info o tym TV na oficjalnej stronie:

http://www.samsung.c...ail&tab=feature

Edytowane przez saptis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poniewaz maja duzo do zaoferowania, sa dobrze wykonane i dobrze wygladaja. Nie wygladaja jak kwadratowy klocek z wielka ramka. Do tego ten TV ma wiele ciekawych funkcji - to Smart TV i to wcale nie jest zaden kit reklamowy czy zwykly bajer.

Mialem telewizor tej firmy i bylem z niego bardzo zadowolony, a widzialem te super bajeranckie Thompson, Phillips i Panasonic i jakos mi nie pasuja.

Ze co - ze niby Samsung jakis gorszy jest czy co ? Sorry, ale nawet takie Sony juz nie jest takie dobre jak kiedys..... Ja nie kupuje TV dla firmy tylko dla tego co on oferuje. :)

 

Zreszta ten Panasonic VT30 55" kosztuje ponad 8k.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, czy na drugiej fotce ten fotel to model Pello z IKEA? Bo zastanawiam się nad takim i chciałbym wiedzieć czy wygodny, elo :D

Zgardza sie to fotel Pello z Ikei - fajnie sie na nim gra, polecam. Po zmianie TV troche go scisnelo, musze cos wymyslec bo ten TV troche sie rozpycha. :D

 

No to zaje.biście. Już wiem co sobie sprawię pod choinkę :)

 

Dołóż trochę i kup POANG. Fotel podobny, droższy i lepszy. Pello ma to do siebie że z czasem gąbka się ściąga i nogi leżą na metalu. Pello 100 zł, Poang od 200 do 600 zł w zalęzności jakie pokrycie wybierzesz.

 

Zainteresowal mnie ten fotel Poang, faktycznie warto? Potrzebuje czegos takiego bo przez siedzenie na kanapie nie moge sie skupic podczas grania :D

Odnośnik do komentarza

Za 7K to bym sobie wolał kupić coś innego VT30 n/p no ale Twoja kasa Twój wybór:)

 

Sorry, że to napiszę nie czaje czemu ludzie tak na potęgę kupują samsungi......

 

Bo Samsung nie sprzedaje towaru po wygórowanej cenie. Ma taką samą jakość jak konkurenci, często ich przewyższa. Telewizory jak i inne ich sprzęty fajnie wyglądają. Designerów mają lepszych od reszty firm.

A te złe opinie i teksty typu" szajsung" itd. to nic innego jak zagrywki fanbojów i spekulantów. Gdyby Samsung był gówniany to by się nie sprzedawał, się sprzedaje bo gówniany nie jest. I w stosunku cena/jakość jest bezkonkurencyjny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No nie tak do końca. Miałem TV LCD 32" - zyebała się matryca, monitor LCD 17" swojego czasu za 1200 zł - świecący piksel, mam teraz lapka z 3 klocki - pęknięta obudowa, kumpel kupił LCD 37" - popękała mu po roku obudowa.

 

Ja tam raczej nic więcej od Samsunga nie kupię, a już na pewno nie za 7 klocków, ale wiadomo stosunek cena/możliwości działa na wyobraźnię.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

@Steryd widocznie masz pecha ;) Ja mam monitor z tunerem tv od 4 lat i nie miałem żadnych problemów, teraz mam trzeci telefon Samsunga i też z żadnym nie miałem żadnych problemów, do tego laptopowi też już trzeci rok leci i zero problemów. O tej firmie mam jaknajlepsze zdanie, w najbliższym czasie będę wymieniać tv i jestem pewny że będzie to Samsung.

 

Co do zdjęć saptisa: za(pipi)ista kolekcja sprzętu, pozazdrościć!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rozmawialem ze jednym klientem w skepie - rozgladal sie za telewizorem. Ogladal wlasnie TV Samsung bo taki chcial kupic, powiedzial mi, ze kiedys bez namyslu kupilby Sony, ale cztery lata temu kupil LCD tej firmy i psuje mu sie matryca, wiec szuka nowego TV i Sony juz nie chce.

Nie twierdze, ze Samsung jest bezawaryjny bo juz sam wymienialem moj poprzedni TV, ale z telewizorami innej firmy tez sie czasami cos dzieje. ;)

 

Z polecaniem TV i przepychankami ktora firma jest lepsza jest tak jak z konsolami - wiele osob chwali to co ma i tyle, do tego dochodzi zwykle fanboystwo i zaslepienie. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ten walek z rozdzielczoscia to faktycznie dziwne. Ja tego TV nie kupilem dla 3D bo dla mnie to tylko dodatek z ktorego i tak nie bede zbyt czesto korzystal.

Wczoraj sprawdzalem na trzech grach i nie wiem, ale ''na oko'' nie wyglada to tak strasznie jak brzmi - widac nizsza rozdzialke, ale nie jest az tak zle. Jak ktos jest Hi-Tech maniakiem to niech narzeka, ale ja nie mam zamiaru. Poza tym przeciez sa TV Full HD 3D majace np. 200Hz co ma wplyw na wyswietlany obraz - jest bardziej rozmazany i tyle. Zreszta nie oszukujmy sie - obraz 3D nawet w Full HD nie jest zbyt ostry i tyle, takie juz jest 3D.

 

Kazdy lubi to co lubi, kazdy kupuje to co lubi, - nie kazdemu mozna dogodzic bo kazdy jest inny i tyle. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Samsung dobrze się sprzedaje bo go dobrze reklamują a panowie w takich sklepach jak MM/Saturn mają płacone za to, że by wielbić tą markę.

Zdarzają się wyjątki.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Maja placone - a skad takie info ?

Nie da sie niezauwazyc twojej ewidentnej niecheci firmy Samsung. :)

Moze nam zdradzisz jaka to firma jest najlepsza, nie musi byc reklamowana i ''wciskana'' przez sprzedawcow bo sama sie sprzedaje ze wzgledu na swoja niezawodnosc, przystepna cene i niesamowita jakosc wykonania ? :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...