Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Ja j.ebe.e to nie jest miejsce do takich dyskusji, to po pierwsze. Po drugie jezeli chodzi o Samsungi to trzeba wiedziec co kupic, a nie goowno ktore reklamuja. Jezeli chodzi natomiast o 3D to mam je w d.upie, wiec dla mnie to nie jest zaden wyznacznik. Tak jak np. chcialbym miec Panasonica VT30, to nie dla jego 3D czy mega obrazu (mozna znalesc modele Samsunga porownywalne jezeli chodzi o PQ, moze nie az tak dobre, ale malo kto zobaczy roznice) tylko dla niskiego input laga w normalnym trybie wyswietlania obrazu.

Gdyby byl jakis topowy model LCD Samsunga z niskim input lagiem bez zmiany na Game Mode to bym go wybral zamiast plazmy VT30 - dla mnie obraz na LCD jest lepszy do gier. Plazmy sa z drugiej storny sporo lepsze do filmow.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Like the majority of Samsung TVs, the D6500 has an input lag of around 66 ms, or four frames. That puts gamers at a disadvantage in a multiplayer environment, but shouldn't affect anybody else.

 

66 ms NICE! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Orzeszek87

Musze maly remont zrobić i tak, wymienic tapetę (nikt nie zauważył nieprofesjonalnie przyklejonej "na zakładkę") z kablami masakra, co chwila jest cos odpinane (laptopy), a docelowe chce powiesic tv na ścianie. tv to panasonic ST30/3d 42 cale, na laweczce dokladnie susza sie nakladki od głośniczków, klocek wczesniej lezał pod tv ale kiepsko sie własnie prezentował wiec go spionizowałem, a bialy kinect to fail :( niestety.

 

a woofer jest na meblu bo podłoge myłem i schła XD

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Tak, ze starymi mieszkam, czemu akurat po meblach poznałeś?

Bo jakbyś mieszkał na swoim, to być cykał foty salonu, a nie małego pokoju.

 

32' mam od blisko 4 lat i spokojnie wystarcza dla 1 osoby z możliwością ustawienia fotela dość blisko ekranu.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Bo jak mieszkałem z rodzicami też miałem takie meble :) pamiętam jak je wybierałem z rodzicami kilkanaście lat temu, wtedy to był szczyt mody i delikatna wyższa klasa średnia :)

 

Moje też mają chyba ze 12 lat, ale nie wyglądają na tyle i trzymają fason :) Tylko biurko jest w miarę nowe.

 

YETI i reszta, zauważcie ile tam jest miejsca, ciężko mi będzie z wrzuceniem czegoś większego niż 32, poza tym tuż obok jest kanapa z której gram.

 

A z tym traceniem to nie do końca prawda, bo jak jest jakiś killer graficzny bo pierwsze przejście robię na plaźmie 50.

 

Bo jakbyś mieszkał na swoim, to być cykał foty salonu, a nie małego pokoju.

 

Nie taki mały, 12m ma. No ale trudno żeby mając 22 lata mieszkał na swoim. Jeszcze biznesu nie otworzyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...