Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalna scena z Anime


Ewcikson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=hcPn4kzzNCo

 

Myślę, że dość miejscami szokujące jak na anime, szczególnie 28 sekunda imo. A to zaledwie część całości.

 

 

No ale w końcu twórcą był Yoshiyuki Tomino. Nie bez powodu otrzymał on przydomek Kill'em all Tomino ;>.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Mr. Blue
Naruto - kilkuodcinkowa scena śmierci trzeciego Hokage. Debeściak.

 

A ja tam w ogóle się nie zdziwiłem. W świecie, gdzie byle dwunastoletni shinobi posiada siłę bombowca F-117, dziadek który wytrzymuje obecność ostrza w swoim sercu jest niczym niezwykłym.

 

Odnośnik do komentarza
A ja tam w ogóle się nie zdziwiłem. W świecie, gdzie byle dwunastoletni shinobi posiada siłę bombowca F-117, dziadek który wytrzymuje obecność ostrza w swoim sercu jest niczym niezwykłym.

Ta scena to przesada nawet jak na produkcje anime z dwunastoletnim shinobi posiadającym siłę bombowca F-117. Pokaż mi jakiś inny serial gdzie jakaś postać umiera przez 5 czy 7 odcinków.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Śmierć Trzeciego w Naruto to pikuś, najlepsza jest walka Goku z Frizerem na Namek, kiedy to niby planeta ma za 5 minut wybuchnąć a oni się leją z 20 odcinków jeszcze

 

To też jest pikuś, bo najbardziej sbsurdalne są smutne sceny śmierci w DB. I tak wiadomo, że postać albo będzie szczęśliwie podrywać babeczki w niebie (vide Yamcha) albo zaraz zmartwychstanie (vide... wszystkie postacie w DB)

 

Ta scena to przesada nawet jak na produkcje anime z dwunastoletnim shinobi posiadającym siłę bombowca F-117. Pokaż mi jakiś inny serial gdzie jakaś postać umiera przez 5 czy 7 odcinków.

 

Tu się z tobą zgodzę, ale dopowiem też, że w dalszych odcinakch kilka osób poświęca się dla wspólnego dobra, ale i tak przeżywają... (Choji, Neji...)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj oglądałem jedno anime. Nie pytajcie o tytuł, coś w stylu "Ganba Treten Gerren Langan", nie pamiętam.

 

Dwóch kolesi w mechach połączyło swoje mechy za pomocą wielkiego wiertła, które o mało co nie zabiło gościa w kabinie. Niestety, mech stracił energię, bo brakowało jedzenia. Nie mógł działać. Więc nagle przybiegł taki kret w okularach, odgryzł sobie tyłek i złapał go za ogonek, po czym rzucił kolesiowi, który podzielił to na dwa kawałki i rzucił w to wiertło, które otworzyło się. Akurat pilot chciał to wiertło zjeść, więc miał otwarte usta, i kawałek dupy tego kreta wpadł mu do ust, co wystarczyło, by jego mech odzyskał energię.

 

Tak to mniej więcej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
16 11 2008, 09:43' post='1670166']
Bleach - Kenpachi vs Nniotria. 5 espada został pokonany przez takie...banalne i podstawowe g#$no.

LAME, ze jak złapiesz mieczyk w dwie łapki, to już mozesz ot tak sobie wygrać ? Kubo pojechał z tym.

No ku'rwa, takie coś przydałoby się oznaczać, wiesz? Nie każdy czyta mange :/

 

Zgadzam się w 100%,zaznaczac spoilery do cholery.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak z pamięci, na szybko:

 

- końcówka "School Days"

- "Hidori no Chibi" - pomysł wyjściowy (dla tych co nie znają: bohater budzi się rano i odkrywa, że zamiast ręki ma... zminiaturyzowaną koleżankę z klasy. WTF?!)

- "Itazurra na kiss" - zachowania obiektu westchnień głównej bohaterki i jego podejście do niej - groza! Po tym, jak ją traktował każda dziewczyna z przynajmniej połową mózgu przywaliłaby mu w twarz. Tymczasem bohaterka chwilę popłacze i wraca do "ataku". Eh... ;)

Edytowane przez K-rol
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Tak z pamięci, na szybko:

 

- końcówka "School Days"

- "Hidori no Chibi" - pomysł wyjściowy (dla tych co nie znają: bohater budzi się rano i odkrywa, że zamiast ręki ma... zminiaturyzowaną koleżankę z klasy. WTF?!)

- "Itazurra na kiss" - zachowania obiektu westchnień głównej bohaterki i jego podejście do niej - groza! Po tym, jak ją traktował każda dziewczyna z przynajmniej połową mózgu przywaliłaby mu w twarz. Tymczasem bohaterka chwilę popłacze i wraca do "ataku". Eh... ;)

Milosc jest slepa naprawde mi to nie przeszkadzalo:> looknij na "skip beat" to dopiero klasa... moze wroce do tematu z skip beat najbardziej absurdalny jest kurczak i wynurzenia Rena .. do przebranej Kyoko-> zabawne i smieszne a nawet absurdalne:> no coz wiele anime ma takich scenek:> Poza tym w Nodame Cantabile absurdalne jest to ze Nodame jest taka Excentryczna a zarazem dostaje wszystko na tacy - kariere faceta i podroze po swiecie .. no coz fantazja nie zna granic... zycie nie jest takie proste...

Edytowane przez Ewcikson
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...