Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

umawianie sie specialnie zeby zrobic jakis medal czy ribbona jak dla mnie mija sie z celem jaka daje to satysfakcje, zrobienie czegos naginajac zasady ? lepiej ugadac sie na konkretny sparnig...

W pełni się z tobą zgadzam, ja wszystkie puchary jakie dostałem w Warhawku, a mam ich na razie 28 zdobyłem grając samemu na niebieskich serwerach bez niczyjej pomocy. Jest to trudne i czasochłonne ale jaka ogromna satysfakcja. Najdłużej zajęło mi polowanie z lornetką na dropshipa, ale w końcu się udało i złotko wpadło.

 

Odnośnik do komentarza
W pełni się z tobą zgadzam, ja wszystkie puchary jakie dostałem w Warhawku, a mam ich na razie 28 zdobyłem grając samemu na niebieskich serwerach bez niczyjej pomocy. Jest to trudne i czasochłonne ale jaka ogromna satysfakcja. Najdłużej zajęło mi polowanie z lornetką na dropshipa, ale w końcu się udało i złotko wpadło.

 

Przestalem cokolwiek kolekcjonowac z ranga wlacznie. Szlag mnie trafial jak mialem zrobic "Warhawk Aerial Gunnery". Wole zejsc na ziemie i po prostu cieszyc sie gra tak jak lubie :P Radosc sprawia mi chocby to, ze kogos z VLADow przeskocze w tabeli po zakonczonej rundzie.

 

 

 

Moze czas powrocic do wtorkowych sparingow?

 

Praca , Kobieta , Studja i PS3 . This is Living

 

Podejzewam, ze studjujesz nauki scisle ;)

Odnośnik do komentarza
[

 

Praca , Kobieta , Studja i PS3 . This is Living

 

Podejzewam, ze studjujesz nauki scisle ;)

 

Informatyke (dzienna , państwowa co by nie było ;)

 

To jak, gramy jakoś dzisiaj?

Co do sparingów to ja bym jednak wolał zeby to był którys z tych dni

czw pt sb niedziela. Z czego najchetniej godziny wieczorne tak po 20.

Jak wam tylko wtorek pasuje to ja sie jakoś dostosuje.

Odnośnik do komentarza

jak mam czas to gram prawie codziennie (mniej w weekend) i tak samo stawiam serwer na 8 ludkow o nazwie "killdante" jak cos to zapraszam na lanie :), a wracajac do sparingu to proponuje nastepna niedziele (bo malo czasu zeby sie zorganizowac na najblizsza) zreszta niech kazdy rzuci propozycje kiedy mu pasuje i na przyszly tydzien cos wymyslimy tylko musi byc pewniak z serwerem i na ile osob...

Odnośnik do komentarza

Macie jakis klan na 10 osób? Bo bym chętnie dołączył i zrobił sobie jeden z ostatnich pucharków w Warhawku i jasli będziecie grali dajcie znać bo musze jeszcze trofeum gdzie trzeba zebrać 6 pasażerów do statku, PSN ID: Devilek jak możecie wyslijcie tylko samą zape do klanu bez invitów do PSN normalnego bo mam juz 49 a chce aby mi wipeout chodził.

Odnośnik do komentarza

Apeluje do wszystkich maniakow Warhawka

 

Najlepszy Klan Warhawka w Polsce czyli "Natural Born Killers" poszukuje graczy do rozgrywania klanowek na Gamebattles, potrzebujemy dwuch lub trzech ochotnikow, i chodzi nam o konkretnych graczy (niedzielni gracze odpadaja). Wszystkich chetnych prosze o pisanie na PW

 

Nadmienie tylko ze w zeszlym sezonie zajelismy drugie miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem dobrym graczem o czym chyba wiesz bo już nie raz graliśmy sparingi i mamy się w liście friends. Niestety nie moge przystać na propozycje ponieważ mój wolny czas na granie wynosi 2,5 godziny dziennie i jest uzależniony od wielu rzeczy(żona, dziecko, własna firma). Dodatkowo obecnie nie moge się oderwać od Wipeouta HD i Soul calibur 4. Uwielbiam Warhawka ale nie dam rady wstąpić do waszego klanu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...