Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo chętnie pomogę wam pozdobywać trofea itd. Zostało mi do zdobycia Flying Fortress i Rivalry, a reszta to już kwestia ostrego grania hehe. Pomyśleć, że grę miałem od 7(!) miesięcy z nabitą 1(!)godziną gry lol, dopiero jak wyszedł patch z trofeami zacząłem grać porządnie i przeszedłem trening, który uświadomił mi jakie tam są bronie, jak się ich używa itp. Oczywiście jak poznałem podstawy to gra mnie wessała na dobre, a zdobycie rangi generała zajmie mi omg ^^.

Odnośnik do komentarza
Musiolik do mnie jakos niedotarlo zaprooszenie??? jak masz komplet to napisz to ja zaloze swoj i reszte zaprosze osob ktore do ciebie sie niezalapaly

Posyłałem zaproszenie poprzez Warhwaka, zaraz zobaczę co i jak. Jeśli komuś pasuje, to może jutro zagralibyśmy koło 20?

ok jutro 20 czekam a jaki masz PSNetwork ID bo wpisalem musiolik i jakos ciebie niewidze dodales mnie do ulubionych???

 

 

 

 

na PSNetwork pojawily sie trzy dodatki w cenie 44zl do mnie juz leca

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza
Powysyłałem zaproszenia do klanu w Warhawku i dodałem was do list w PSN, mój ID to Musiol :) Jutro możemy porobić trofea, a w sobotę pogramy i/lub porobimy trofea, jak kto woli, ja mam i jutro i w sobotę czas. Tylko muszę kasę załatwić, bo mam tylko pierwszy dodatek.

 

a ja zle wpisalem zaraz cie poprawie i dodam i do jutra zerknij napss jest triple pack za 44zl

 

Odnośnik do komentarza
To gramy dziś o 20? Ile osób z was ma headsety? Łatwiej się będzie wtedy komunikować. Ja niestety na razie mam tylko pierwszy dodatek, czekam na kasę z książek szkolnych ;)

No i w dalszym ciągu brakuje paru osób by dostać trofeum za klan, a zaproszenia wysłane...

 

ja bede napewno HS mam

 

wczoraj bylem ale online z klanu tylko ciebie Musil widzialem ;

 

ja bylem caly czas

Odnośnik do komentarza
Tylko szkoda, że headset miałem tylko ja i XM(cyferki) (;P), bo to troche utrudnia komunikowanie sie, ja postaram się zalatwic kase, moze pozycze od kogos i kupie dodatki dwa, wtedy mozemy zrobic reszte i potem normalnie grac.

 

nie tylko, ja tez mialem dzisiaj powtorka piszcie kto chetny i na ktora sie ustawiamy

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...