Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Jak to jest z Warhawk'iem z PSS? Dalej jest ten limit jednej osoby na 24h?

 

Od FW 2.40 niby go nie ma, ale na pewno? Może bym się skusił znowu na WH, ale martwi mnie kilka rzeczy:

 

- Jak wcześniej miałem WH i wchodziłem na liste serverów, to był może jeden oficjalny (na pewno nie było ich tyle co kiedyś, a kiedyś można było wybierać i wybierać i był wypas :] )

- Czy ten nowy dodatek przyciągnie znowu jakichkolwiek graczy

- I czy jak go zakupię na koncie PSS, to czy wszystkie osoby na tym koncie będą mogły normalnie grać, czy będzie ten limit 1os./24h...

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie - dalej ludzie grają w Warhawka i nie ma problemu z wbiciem się na meczyk. Gorzej natomiast z trofeami, bo najwięcej ciorałem w betę i teraz mam masę zaległości... to trofeum z klanami też trochę dzikie, bo co jak ktoś ma np. swój klan, to przecież nie dołączy się do innego. W ogóle to chętnie się gdzieś joinę coby to trofeum wyskubać ;). Acha no i przypominam, że za samo przejście treningów zarobimy 3 trofea, aczkolwiek to tylko bronzy i niewiele dają - no ale lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza

maja i graja w nowy dodatek... tyle, ze pewnie skonczy jak moje pozostale dwa wczesniejsze... ala'halo w ogole jest jakis badziewny... zimowy bardzo fajny ale malo populary. Ten nowy jest calkiem przyjemny. Mapa zrownowazona i nie ma mnostwa wolnej przestrzeni jak w zimowym. Jetpack ciekawy choc jego mozliwosci na mapie zmieniaja calkowicie koncepcje gry. Teraz mozesz byc wszedzie, w kazdym zakamarku krajobrazu. Latwy do ubicia Warhawkiem ale za to dajacy niezlego kopa w przemieszczaniu sie na krotkie odleglosci. No i wiszac w powietrzu jestes niedostepny dla wiekszosci broni...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...