Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Gra ktos jeszcze w Warhawka :) ?

Ja juz mam dosyc. Gralo sie calkiem przyjemnie do czasu, az czesc tak wymasterowala samoloty, ze teraz gra sie pomiedzy jednym zgonem a drugim spowodowanym oczywiscie warhawkiem. Mozna tez siasc i samemy wymasterowac samolot ale co jak komus to nie sprawia przyjemnosci? Latanie samolotem to dla mnie malo ciekawe zajecie. Stad tez przewaga warhawkow odbiera przyjemnosc grania. Albo cos z tym zrobia albo niech zapomna o koszeniu kasy kolejnym dodatkiem a gracze przerzuca sie na cos innego. Moze czas odkurzyc CoDa... przynajmniej tam nie ma tak debilnego systemu "dup TOWem i ginie 5 osob".

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Warhawk jest w sprzedaży od końca sierpnia zeszłego roku więc osoby które grają w niego od początku przez cały czas aż do teraz wyrobili już sobie takiego skilla że ciężko ich pokonać. Ja w Warhawka gram ale coraz mniej. COD4, UT3 i GTA4 skutecznie odciągają mnie od Warhawka.

Jeżeli chodzi o dodatki o których piszesz to coś mi się wydaje że nie będzie już żadnych dodatków a powód tego jest taki że coraz mniej osób jest na serwerach. Wyszło GTA i frekfencja spadła o jakieś 50% Zaraz ukaże się MGS4, Haze, WipeoutHD, Soul calibur 4...i znów spadnie liczba grających w Warhawka a dla tak małego grona nie będzie sensu robić kolejnego dodatku. Obym się mylił bo uwielbiam Warhawka i będę w niego grał aż zamkną serwery.

Odnośnik do komentarza

Zamiast kolejnego dodatku wolabym aby wzieli sie za zrobienie kolejnej czesci, czyli nowe tereny zwiekszenie interakcje z otoczeniem, chcialbym zobaczyc znacznie wiecej zroznicowanych pojazdow moze jakies jednostki na wodne: jeep, czolg i warhawk to troche malo. Przydaloby sie tez wybalansowac ich sile, a takze poszczegolne bronie, jezeli chodzi o TOWa wystarczylo by ograniczyc jego pole razenia i sile dodac tez czas uzbrojenia rakiety tak aby koles musial strzelac z w wiekszej odleglosci od celu a nie podlatywac nad baze i czaic sie na 5 ludzi (sam tak czasem robie :) ) i gdy rakieta sie zbliza dac syrene ostrzegawcza hehe mozna by tez utrudnic proste sterowanie.

Odnośnik do komentarza

Przewaga Warhawkow jest miazdzaca...i fakt ze psuja one strasznie zabawe.Kilka razy mialem okazje grac bez nich i zabawa jest naprawde sto razy lepsza. Nie wiem kto wymyslil ze Warhawk ma przewage doslownie z kazda jednostka naziemna i to w kazdej sytuacji.Ostrzezenie przed namierzeniem czyni je niesmiertelnymi,gdyz osoby majace juz prawie rocznego skilla uciekna bez roblemu przed kazda rakieta.Stoisz,namierzasz,Warhak jest kolo Ciebie ostrzeliwujac Cie,puszczasz pocisk i juz go nie ma...zadna inna jednostka nie jest w stanie uciec z taka latwoscia przed ostrzalem,nie mowiac juz o motywie rakiety samonaprowadzajacej.I wyglada to tak ze druzyna ktora posiada dwoch dobrych pilotow wygrywa wszelkie potyczki,nawet jesli jest bitwa 16 vs 16...idiotyzm.

Juz pisalem,balans powinien wygladac tak:

1.Samonaprowadzenie z mniejszym obszarem,slabsze,na pewno nie rozwalajace wozu pancernego.

2.Warhawk na jeden strzal z bazooki.

3.Czolg trafia Warhawka w obrebie kolka a nie kropki(celownik),ale kosztem odleglosci.

4.Zetkniecie z innym pojazdem(akcje w stylu Warhawk taranujacy czolg,jeepa) zgon Warhawka.

 

I tak pozostawi to ogromna przewage samolotom,ale przynajmniej pozwoli sie jakos skutecznie czasami obronic i pilotom kaze tez sie obawiac,zwlaszcza w walce w zwarciu.Wiem ze sobie tak tutaj tylko piszemy i ze nigdy nie dojdze do takich rewolucji,ale moze jak zrobie sequel...podoba mi sie cholernie ta gra i kupilbym druga czesc bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

w WH gram od premiery. nie tak często jak zazwyczaj bo kurcze mam straszliwą kapuszkę przy skończonej rozgrywce, gdy jest countdown do następnej rundy, gra wiesza się... :/

 

Za raz po premierze Omega Dawn zakupiłem wyżej wymieniony dodatek. Ciężki, industrialny klimat przypadł mi do gustu od razu. Akcje w dropshipem były przednie. Specjalnie piszę w czasie przeszłym ponieważ, na obecną chwilę prawie nikt nie gra na oficjalnych serwerach w OD. Troszkę się zawiodłem... Przez to dość długo zastanawiałem się nad zakupem Broken Mirror. Dzisiaj chciałem zakupić w. w. dodatek jednak jest to nie możliwe. Po primo, sam dodatek BM nie istniej. Jest dorzucany w pakiecie z OD. Po secundo, dlaczego Sony zrobiło głupią blokadę w kupowaniu dodatków do WH! W Warhawka gram od samego początku zaciągniętego z brytyjskiego PSS, dodatek OD zakupiłem z polskiego PSS, jednak booster packa już się nie da... WTF! Eh... nie fajnie.

 

problem fixed!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

NApiszcie mi prosze,Ci bardziej doswiadczeni...czy to ja jestem taki daremny, czy gra jest zle zbalansowana i nic nie jest w stanie konkurowac w walce z tytulowym Warhawkiem? Bo ogolnie trafiam czasami na takich graczy za sterami Warhawkow ze nie wydaje mi sie zeby mozna ich bylo czymkolwiek ustrzelic,natomiast oni w kilka sekund rozprawiaja sie z kazdym przeciwnikiem w dowolnej maszynie(abstrach.u.j.e od sensownosci dzialka ktore niszczy pancerz czolgu) korzystajac z najbogatszego i najbardziej wszechstronnego arsenalu w grze.Prosze o niezlosliwa i szczera odpowiedz.Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Aureliusz

 

p.s.: pytam bo nie podoba mi sie latanie Warhawkiem,wole pojazdy naziemne, i nie wiem xczy jest sens dalej je doskonalic,jesli maja i tak nigdy nie sprostac sredniozaawansowanemu pizdusiowi w Warhawku.

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza

Warhawk jest najbardziej wszechstronny i ma największą siłę ognia, ale główny powód że tak ciężko z nimi walczyć jest taki że na serwerach zdecydowana większość graczy to osoby które masterują tą gre od dawna. W przyszłym miesiącu będzie rok jak Warhawk jest na rynku. Z każdą grą online bedzie tak że im dłużej jest na rynku tym większy poziom trudności panuje. Ja mniej więcej 50% spędzam w warhawku a drugie tyle na ziemii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...