Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

W najblizsza niedziele 16.11 okolo godz. 20 organizuje sparing na 24 graczy, beda grali tylko polacy wszystkich chetnych prosze o zgloszenia na forum lub na PW, nazwa serwera oraz haslo bedzie wysylana do kazdego za posrednictwem forum lub PSN. Wszystkich serdecznie zapraszam.

 

Lista graczy

 

1. SM1pl

2. Damian_pl

3. Didu

4. Killdante

5. Kunta-kinte

6. Akson_pl

7. Michal919

8.

 

24...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

killdante - ja chętnie się wpisuję. Na 20-tą nie zdążę, ale bardzo chętnie dołączę godzinkę później. u mnie Warhawk wrócił do łask (przy takim nawale nowych tytułów!) więc potrzebuję solidnego treningu (narazie jestem mięso armatnie, chyba że gram z Brytyjczykami wtedy jestem Man of the Match :P )

Odnośnik do komentarza

Bylo wporzadku druzyny byly wyrownane, jedynie co moglo przeszkadzac to niska frekfencja bo bylo nas zaledwie 8 na poczatku ale z czasem doszlo do 10 wiec i tak mozna bylo pograc, pamietam jak kiedys gralismy po 20 chlopa to byla jatka az leska sie w oku kreci. Dzieki dla tych ktorzy sie zjawili a tych ktorych nie bylo to ich strata...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ciezka sprawa ten Warhawk,wpad;em znowu po uszy i gram nalogowo praktycznie codziennie,pomimo ze gra wydaje mi sie potwornie zle zbalansowana jesli chodzi o przewage tytulowych Warhawkow.Ale ogolnie juz sie tutaj wyplakiwalem pare razy wiec nie bede powtarzal,mam tylko jeszcze jedno pytanie.Powiedzcie mi czy Ci najlepsi piloci Warhawkow graja na padach?Czy moze uzywaja jakichs innych kontrolerow?Ich zdolnosc celowania i wykanczania dzialkiem celow naziemnych w niespelna 3 sekundy hest porazajaca przy braku precyzji jaka niesie za soba galka analogowa...czy moze ja jestem jakis lewy?

 

 

P.S zabrac mozliwosc uszkadzania dzialkiem warhawkawskim czolgow i dzial przeciwlotniczych!

P.S1 zabrac warhawkom powiadamianie o namierzaniu.Mojego czolgu nikt nie ostrzega ze leca na niego homingi czy tez TOW

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam uprzejmie

 

Jako nowy uzytkownik PS3 chetnie bym jej kiedys sprobowal.Zwlaszcza ze teraz w promochi to moze zakupie.

 

Pewnie mnie większość zlinczuje, ale Warhawk vs Killzone 2, jeżeli chodzi o grywalność, to KZ2 może stopy myć Warhawkowi :)

Warhawk jest miodny niesamowicie :) ...grafika oczywiście, to Warhawk może myć stopy KZ2 :)

...ale to jedna z nielicznych gier, gdzie grafika jest nadrabiana grywalnością i funem.

Polecam z czystą świadomością... Razem ze wszystkimi dodatkami, bo naprawdę warto...

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...