Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy ktos ma porownanie ( ma warhawk na plycie i na dysku ) bo chcialbym wiedziec czy wersja sciagana, szybciej sie wgrywa,

czesto gram w warhawka i nie chce mi sie zaglowac plytkami, wiec wolalbym sobie kupic wersje sciagana, a plytke sprzedac...

 

czy laduje sie wyraznie szybciej z dysku??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ładuje się szybciej, ani wolniej, bo Warhawk z BD cache'uje wszystkie pliki na dysk, to tak jakbyś miał go całego na HDD (czyli jakby mieć tego z PSS), jedyną różnicą będzie to, że nie będziesz miał go na płytce, bez pudełka itd., będziesz grał bez płyty w napędzie itd.

W prędkościach ładowania nie ma żadnych różnic

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jesli gracie to... znacie pewnie jakies ciekawe/dziwne miejsca, sytuacje itp. Podzielcie sie znaleziskami ;)

 

O jakie tipsy mi chodzi?

 

Destroyed Capital - srodkowa baza (4). Mozna wleciec samolotem do srodka przez dziure w kopule, wyladowac niejako na ringu na gorze i wysiasc z samolotu (tylko w jednym konkretnym miejscu!). Nic tylko czekac i strzelac do tych na dole ktorzy chca przejac baze. Przyda sie wczesniejsze mocne zaopatrzenie w bronie.

 

Destroyed Capital - bazy po bokach czyli 3 i 4. Mozna wyladowac samolotem na gorze wierzy. W srodku kilka niespodzianek :). Warto zaminowac wczesniej teren.

 

Dla wiekszosci grajacych patenty znane ale moze sie komus przydadza:

 

- majac noz nie jestes widoczny na radarze przeciwnikow. Baaardzo sie przydaje przy respawnie

- samolot ma 2 miejsca. W trybie ZONE gdy samolotow w poczatkowej fazie jest malo czekaj na kogos z twojej druzyny. W dwojke szybciej przejmiecie baze

- miny podkladajcie pod ... symbole min

 

Ahh.. co ostatnio zauwazylem. Jakos (jak?) zabezpieczaja samoloty. Chce wsiasc do niego i .. bum. Nie jest to podlozona pod nia mina. Cos innego.

Odnośnik do komentarza

j atam kocham swojego warhawka , i choc nei mam ejszcze nawet wingmana to nei gram dla rangi... tylko dla przyjemnosci, kupielm omega down'a i mam dualshocka 3 , czysty miod szkoda tylko ze jeszcze z zadnym polakiem sobie nei pogralm e np. w ctf'a i nawet nei wiem czy head set dziala w tej grze bo nigdy nei slyszalme nikogo chyba ze jakies dziwne odglosy ....

 

Gra ma niesamowitego powera.... nie do opisania...

Odnośnik do komentarza

faktycznie jesli chodzi o online to 90% czasu pochlania mi Warhawk, zasanawiam sie tylko jak chciales dolaczyc do mnie skoro nie mam cie na liscie friend.

tak na marginesie to zapraszam na wspolne sparingi, nie wiem czy na forum jest jakis klan ewentualnie grupa chetnych do gry. Ja moge postawic serwer na 8 osob, to nie wiele ale zabawa tez jest miodzio...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...