Jump to content

WarHawk

Gresh

Recommended Posts

witam

czy ktos ma porownanie ( ma warhawk na plycie i na dysku ) bo chcialbym wiedziec czy wersja sciagana, szybciej sie wgrywa,

czesto gram w warhawka i nie chce mi sie zaglowac plytkami, wiec wolalbym sobie kupic wersje sciagana, a plytke sprzedac...

czy laduje sie wyraznie szybciej z dysku??

pozdrawiam

• Replies 489
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ładuje się szybciej, ani wolniej, bo Warhawk z BD cache'uje wszystkie pliki na dysk, to tak jakbyś miał go całego na HDD (czyli jakby mieć tego z PSS), jedyną różnicą będzie to, że nie będziesz miał go na płytce, bez pudełka itd., będziesz grał bez płyty w napędzie itd.

W prędkościach ładowania nie ma żadnych różnic

Edited by Katana
  • 2 weeks later...

Jesli gracie to... znacie pewnie jakies ciekawe/dziwne miejsca, sytuacje itp. Podzielcie sie znaleziskami ;)

O jakie tipsy mi chodzi?

Destroyed Capital - srodkowa baza (4). Mozna wleciec samolotem do srodka przez dziure w kopule, wyladowac niejako na ringu na gorze i wysiasc z samolotu (tylko w jednym konkretnym miejscu!). Nic tylko czekac i strzelac do tych na dole ktorzy chca przejac baze. Przyda sie wczesniejsze mocne zaopatrzenie w bronie.

Destroyed Capital - bazy po bokach czyli 3 i 4. Mozna wyladowac samolotem na gorze wierzy. W srodku kilka niespodzianek :). Warto zaminowac wczesniej teren.

Dla wiekszosci grajacych patenty znane ale moze sie komus przydadza:

- majac noz nie jestes widoczny na radarze przeciwnikow. Baaardzo sie przydaje przy respawnie

- samolot ma 2 miejsca. W trybie ZONE gdy samolotow w poczatkowej fazie jest malo czekaj na kogos z twojej druzyny. W dwojke szybciej przejmiecie baze

- miny podkladajcie pod ... symbole min

Ahh.. co ostatnio zauwazylem. Jakos (jak?) zabezpieczaja samoloty. Chce wsiasc do niego i .. bum. Nie jest to podlozona pod nia mina. Cos innego.

j atam kocham swojego warhawka , i choc nei mam ejszcze nawet wingmana to nei gram dla rangi... tylko dla przyjemnosci, kupielm omega down'a i mam dualshocka 3 , czysty miod szkoda tylko ze jeszcze z zadnym polakiem sobie nei pogralm e np. w ctf'a i nawet nei wiem czy head set dziala w tej grze bo nigdy nei slyszalme nikogo chyba ze jakies dziwne odglosy ....

Gra ma niesamowitego powera.... nie do opisania...

faktycznie jesli chodzi o online to 90% czasu pochlania mi Warhawk, zasanawiam sie tylko jak chciales dolaczyc do mnie skoro nie mam cie na liscie friend.

tak na marginesie to zapraszam na wspolne sparingi, nie wiem czy na forum jest jakis klan ewentualnie grupa chetnych do gry. Ja moge postawic serwer na 8 osob, to nie wiele ale zabawa tez jest miodzio...