Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Lista swiatecznych obnizek

 

December 24th:

 

* Hints: Solve a Mystery, your best weapon is the light

 

Be sure your flashlight has fresh batteries for this thriller (Alan Wake - The Signal, The Writer)

 

* Wall Street

 

* Alan Wake Raincoat (Male/Female)

 

December 25th:

 

* Hint: Gotta feeling? Can you Master the Moves? (Dance Central - Black Eyed Peas - "I Got A Feeling")

 

* Nick and Norah's Infinite Playlist

 

* Kinect Sports Giant Foam Finger

 

December 26th:

 

* Hint: A secret agent, What is your code name? (Perfect Dark)

 

* Brothers

 

* Modern Warfare 2 UAV (Prop)

 

December 27th:

 

* Hint: Extreme waves, It's a race to the finish line (Hydro Thunder Hurricane)

 

* I am Legend

 

* Minotaur (Pet)

 

December 28th:

 

* Hint: Lazarus Project, Can you shepard the elite (Mass Effect 2 - Lair of the Shadow Broker, Kasumi's Stolen Memory, Overlord)

 

* Gamer

 

* Cool Jobs Policeman Outfit (Will adjust)

 

December 29th:

 

* Hint: Moneyball, Play the future Monday night sport (Monday Night Combat)

 

* Semi-Pro

 

* Plants vs Zombies Zombie Mask (Currently FREE if you go to the link)

 

December 30th:

 

* Hints: One Foe, A world of good vs evil (Fable III - Understone Quest Pack)

 

"Shhh, it’s a secret – no really – we can’t tell you – so check back on December 30th to see what we’ll be discounting!"

 

Sonic The Hedgehog

 

Sonic The Hedgehog 2

 

Sonic The Hedgehog 3

 

Sonic The Hedgehog 4: Episode 1

 

Sonic Adventure

 

Sonic and Knuckles

 

* The Notebook

 

* Sonic themed day? - How about Sonic and Sega All Stars Racing Car (Prop)

 

December 31st:

 

* Hint: Find Her, Will you wake up on the edge? (LIMBO)

 

* Kick-Ass

 

* Yoda Green Light Saber (Prop)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Skończyłem dzisiaj LIMBO. Mogę spokojnie polecić każdemu, druga połowa gry to już trochę łamania głowy nad pułapkami było, a w końcówce musiałem raz czy dwa posłużyć się youtube :P

 

 

Zakończenie fajne. Dobrze zobrazowane, że chłopak był w czyśćcu :) Tylko zastanawiam się co tak na prawdę oznacza zakończenie.

 

 

PS. O co w tym chodzi ? Hint: Lazarus Project, Can you shepard the elite (Mass Effect 2 - Lair of the Shadow Broker, Kasumi's Stolen Memory, Overlord) Jakaś obniżka na cały zestaw ?

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze to cos co jest na koncu to plod i po przejsciu przez swoje leki i koszmary, ktore obrazuja te strefe miedzy smiercia a zyciem - chlopaczek dostal druga szanse, cos w stylu reinkarnacji.

Gra jest fajna, ale wolalbym cos skupionego bardziej na zwiedzaniu swiata, bo tutaj mamy raczej cos w stylu malpiego gaju.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moim zdaniem

 

skoro on szukał siostry i na końcu ją znalazł musi mieć związek z jego śmiercią, może spowodował ich śmierć i dlatego musiał przejść przez czyściec by móc się spotkać z siostrą w niebie

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gdzieś tak wyczytałem. Sam bym tego nie wymyślił :P

 

 

"The primary character in Limbo is a nameless boy who awakens in the middle of a forest on the "edge of hell" (the game's title is taken from the Latin limbus, meaning "edge").[1] The boy seeks his missing sister, and encounters only a few human characters that attack or run away from him.[2][3][4] Once during the journey, the boy catches a glimpse of a female character, but she vanishes before he can reach her.[5] The forest eventually gives way to a crumbling city environment.[4] On completion of the final puzzle, the boy is thrown through a pane of glass and ends up in the forest again. The boy continues traveling until he encounters a girl. When he approaches, she stands up, startled; the game abruptly ends at this point."

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

 

No co ty, ma sukienkę i długie włosy. Najwidoczniej nie wiedziałeś czego się spodziewać i się nie przyjrzałeś :)

 

 

Tak na marginesie to poczytałem sobie ile czasu robili grę, ile osób przy tym pracowało i ile się sprzedało - zrobiłem parę luźnych rachunków i wyszło mi że osoby odpowiedzialne za Studio PlayDead zarobiły cholernie dużo na tej grze. Dobry kierunek rozwoju dla małych kilkuosobowych niezależnych developerów.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak kupisz podstawkę FX2 to tam są jakieś stoły w końcu za coś płacisz :P Ja zrobiłem inaczej, miałem 400 MSP to ściągnąłem samą podstawkę z demami i kupiłem sobie dwa stoły (jest chyba 6 pojedynczych do kupienia po 200 MSP każdy).

 

Świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...