Skocz do zawartości

Wielki konkurs ! Najbardziej przystojny zg(red.) - uwaga nagrody :)


Gość STIVI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myszaq i Koso, bo obaj coś z boskiego Maxia Payna mają XD.

 

BTW-konkurencja określa obu panów jako "pięknisi". Zazdrość!

 

 

:))

 

Konkurencja czyli ze kto? N+?

 

prosze o info bo nic nie wiem, a jako egocentryczny hedonista-cyklista musze wiedziec wszystko co o mnie pisza i gdzie ;D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza myśl: forum o grach, pewnie z 95% użytkowników to faceci i wybór najprzystojniejszego?

no offence ale jestem hetero i raczej mało mnie interesuje który zakłada więcej żelu, a który goli nogi czyli wybory mistera braci konsolowej

 

Ale by nie było OT razem z przyszłą żonką wybieramy Mazziego -> wygląda "normalnie" i za(pipi)iste felietony pisze (piękno wewnętrzne ;) )

Odnośnik do komentarza
Pierwsza myśl: forum o grach, pewnie z 95% użytkowników to faceci i wybór najprzystojniejszego?

no offence ale jestem hetero i raczej mało mnie interesuje który zakłada więcej żelu, a który goli nogi czyli wybory mistera braci konsolowej

 

Nie umiesz patrzac na goscia powiedziec ze jest przystojny czy fajnie ubrany? To twoj problem... Jak w podstawowce, "nie powiem ze stefan ma fajna koszulke bo koledzy nazwa mnie pedalem". Lol.

Umiem powiedzieć ale "na żywo" widziałem tylko Kosa więc co to za opinia wysnuta z marnej jakości zdjęć w gazecie.

Jeśli ty znasz/widziałeś wszystkich możesz wydać taką opinię, ja nie

 

Co do "fajności ubrania" to kwestia gustu i własnych preferencji więc nie ma sensu tego tematu poruszać. Dla jednego dres jest najlepszy dla innego moro lub gajerek. Jeden woli stringi drugi mokasyny.

 

A w mojej podstawówce była tolerancja i nie było wyzwisk od pedałów, ale to dawno temu było. Nie wiem jak teraz ale widać że się orientujesz lepiej xD

Nie umiesz się z tym pogodzić? Twój problem, no off.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Matkooooo!!!

 

Ludzie opamiętajcie się... Gość pisze, że za ocenienie zg(red)a będą nagrody to nawet mężczyźni się rzucają. Ocenianie najprzystojniejszego redaktora? Myślałem, że PE po ostatniej zmianie wizerunku zacznie być postrzegane jako porządny magazyn, a tu koleś wyskakuje z takim tematem:( Żenada... Po prostu trzeba przestać traktować redaktorów tego pisma jak nie wiadomo kogo... Niedługo zaczniecie zakładać tematy czy Ściera lub HIV noszą majtki czy stringi:(( (Sorki chłopaki nie obraźcie się, ale zrozumcie to:)

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...