Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

wszelkie obrazki/nazwy/podpisy/dzwieki/animacje to rzeczy opcjonalne ;) gra moze dzialac bez nich... ale zawsze lepiej to wyglada jak sa przynajmniej te ikonki

 

łap http://popsdb.twystneko.com/index.php na tej stronie sa ikonki, animacje, dzwieki i czasem instrukcje czy solucje do gier... wszystko to mozna spakowac do eboot'a

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

jesli masz konsole z CFW, jedyne co potrzebujesz wiecej to duzej pojemności karta pamieci (tylko poczytaj sobie odpowiedni temat na tym forum, żebys nie trafił na podróbke) i kabel USB<->miniUSB, żeby zrzucać gry na tą karte. Konsola z CFW jest software'owo bezpieczna, poki nie zaczynasz grzebać w bebechach, tj recovery menu, nie ma prawa nic sie stać.

Odnośnik do komentarza

Może się zdecyduję na zamiane mego fata na slima 3.90 m33 z allegro + hori i 4gb. Moje pytania brzmią (jestem noobem w tym temacie, bo nigdy nie miałem przerobionego psp) :

1. Można z jednego cf przejść do wyższego tak samo jak z oryg. softem (w ten sam sposób)?

2. Potrzebny jest jakiś loader do gier z psx i psp (.iso), czy wystarczy plik przenieść na kartę?

3. Z tego, co wiem ściągnięte gry z psx trzeba jakoś skonwertować przed wrzuceniem na kartę?

Odnośnik do komentarza
Może się zdecyduję na zamiane mego fata na slima 3.90 m33 z allegro + hori i 4gb. Moje pytania brzmią (jestem noobem w tym temacie, bo nigdy nie miałem przerobionego psp) :

1. Można z jednego cf przejść do wyższego tak samo jak z oryg. softem (w ten sam sposób)?

2. Potrzebny jest jakiś loader do gier z psx i psp (.iso), czy wystarczy plik przenieść na kartę?

3. Z tego, co wiem ściągnięte gry z psx trzeba jakoś skonwertować przed wrzuceniem na kartę?

1. mniejwiecej. sciagasz oryginalny FW i updater od m33 [kilka malych pliczkow - mozna to zrobic przez net update]

2. wystarczy przeniesc gry

3. tak. zobacz do odpowiedniego tematu

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
bez tych ikonek i tapet gra zajmie mniej miejsca, bo jak sie uzywa IRShella to i tak ich nie widac (wciskam O i niema :P ), bauns bauns bauns, zawsze to kilanascie kilobajtow mniej

 

z poziomu irshell nie moge wlaczac gier z psp, wyskakuje mi tabelka " please insert the umd" lub " there's no umd ", cos w stym stylu.

 

za to gierki z psxa moge, jak to ustawic i gdzie?

Odnośnik do komentarza
w IRShell Configuration / trzecia opcja UMD Mode ustawione mam na M33 No UMD Mode

a własnie udalo ci sie zagrac na 2 graczy w jakas gre z psx'a przez to ustrojstwo?

 

nie. raz ze w jednej psp mam uszkodzoną karte wi-fi bo mam dwie psp, a dwa ze jak probowalem zagrac z kumplem w cokolwiek to wyskakuje mi ten sam komunikat ktory kiedys zapodales. na innym zagranicznym forum zapodalem ten problem jako niedzialajaca opcja w irshellu nic sie nie ruszylo, prace nad shellem zostaly wstrzymane. ale wyczytalem ze do tego potrzeba jakies pliki z 3.52 M33 oraz inne ze starego irshella. naprawde nie mialem czasu sie temu przyjrzec, moje lenistwo zwyciezylo ale znow sie za to zabiore za tydzien dam znac, moze uda mi sie cos wiecej dowiedziec, ludzie za granica nie kwapia sie do naglych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Siemka mam pytanie odnosnie psp Fat, mialem juz PsP ale mi padlo (brick) a nie chce drugiego zj**ac :blink: czy jak kupie konsolke z softem 2.00 to moge zupgrade'owac do 3.90 M33-3 od razu? Bo na forum psp-team.pl pisalo ze testuja z wersja 3.50, sory za denne pytanie ale ponad rok nie siedze w temacie PsP, a sie "troche" pozmienialo :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...