Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

zainstaluj sobie irshella 3.90

 

 

mozesz ustawic co do procenta kiedy komunikat ma sie pojawiac, zreszta informowac Cie o tym bedzie ponetny glos kobiecy ;]

 

ja to wylaczylem, w(pipi)iała mnie.

Odnośnik do komentarza

Ale słyszałem, że tam jakies problemy z tym irshell'em są na 3.90 m33 - grzesiu cos pisał chyba, ze sie chrzaniło mu... w ogole co ten soft (irshell) robi, bo sie nie orientuje? to ten stuff do całkowitego zmieniania wyglądu menu? bo w sumie raczej chciałbym uniknąc takich zabaw... domyslnie poszukuje prostego jakiegos pluginu tylko...

Odnośnik do komentarza

time baby alarm plugin v1

Extended Alarm Plugin

 

to dwa ktore kiedys testowalem, ale od kiedy mam ir shella poszly w zapomnienie, ogolnie irshell nic nie zmienia, mozna go tak ustawic ze przy wlaczaniu konsoli sam sie wlaczy i nigdy juz nie zobaczymy menu XMB konsoli, no chyba ze sami chcemy wyjsc z shella do XMB

 

irsmenu.jpgimage025.jpg

ir_shell_bookr.png

 

wyglada to wlasnie tak, o wiele latwiej jest sie poruszac po calym menu konsoli, widac pelna liste gier w games i nie trzeba szukac wybranego tytulu, mamy szybkie polaczenie do usb, dostep do aplikacji homebrew w odzielnej ikonce, natychmiastowe przelaczanie predkosci pracy procesora konsoli, mozna to ustawic przed wlaczzeniem gry, super wygodne przydawalo mi sie podczas grania w gta. ogolnie wystarczy tylko raz wejsc do shella i mozna zapomniec o xmb. przegladarka zdjec dziala bez zarzutu tak samo mp3 a gry odpala szybciej, niemal natychmist bo pobija ten dzwiek sony, TA-DA. klikasz i jazda, tak samo gry z psone, wybierasz gre, popsa i jazda.

 

ludzie pisza ze dziala im shell na cfw 390 tylko trzeba powalczyc, ja bym walczyl bo warto.

 

------------------------

aha wspomniany alarm dziala tak ze ustawiasz go na ilu % baterii ma sie uruchomic i jak bateria osiaga taki stan np 5% slyszymy wkurzajacy dziewczęcy głos "your psp battery is running low, please recharge" glos ostatnia rzecz jaka chce slyszec podczas grania to jak jakas laseczka informuje mnie o zdychajacej baterii. ale na szczescie ten glos mozna zastapic jakimkolwiek plikiem mp3

Odnośnik do komentarza

PS - masz na myśli PSOne/PSX? Świetnie - PSP posiada wbudowany emulator, który udało się przekształcić tak, by odtwarzał piraty. Możesz więc zmieniać parametry sterowania, ekran i bezproblemowo zapisywać grę. Jeśli o PSX-a chodzi to żyć nie umierać.

 

 

Ze SNESem też nie ma problemów, jednak tutaj jest oczywiście potrzebny program. Grałem w Super Mario i nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
doinstaluj drugi dodatek.

Chodzi o ten autoinstaler 1.50 kernel?przenoszę po rozpakowaniu ten plik do katalogu GAME i nic sie nie dzieje.plik 150.PBP do katalogu głownego a resztę do GAME wg instrukcji.....

chodzi o m33-2 update z strony http://www.dark-alex.org/ no i przydalby sie patch na memorki...tez na stronie w dziale "*Other Stuff*" Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Ale słyszałem, że tam jakies problemy z tym irshell'em są na 3.90 m33 - grzesiu cos pisał chyba, ze sie chrzaniło mu... w ogole co ten soft (irshell) robi, bo sie nie orientuje? to ten stuff do całkowitego zmieniania wyglądu menu? bo w sumie raczej chciałbym uniknąc takich zabaw... domyslnie poszukuje prostego jakiegos pluginu tylko...

Irshell ze względu na swoją specyfikę nie ma prawa niczego schrzanić, tyle tylko, że u mnie to nie działa. Może format karty pomoże, ale nie chce mi się z tym bawić.

Odnośnik do komentarza

Update wgrywam do GAME, wcześniej tak wgrałem auto instalera i pojawił sie w menu PSP w game data memory stick (*czyli tam gdzie wybiera sie gry do odpalenia)więc włączyłem go i zmieniłem soft na 3.90-m33.

Teraz jak wgrywam ten Update m33-2 tez do GAME to po włączeniu PSP i wjechaniu na Game data memory stick juz go nie widać

w sensie nic tam nie widać nawet ISO które niby fizycznie tam są

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

2. jakiej firmy jest karta, sony latwo sie nabrac, jesli nie ma hologramu, a nawet jak ma to i tak mozna zrobic sie w jajo, jesli w psp wykryje zgodnosc z magicgate to jest ok.

1. tez mam w laptopie czytnik kart ale mi nie wykrywa mojej oryginalnej sony ms duo pro :) nie wiem czego to wina moze sterownikow, generalnie jak masz te przejsciowke to musi wykryc karte i nie potrzebojesz wowczas kabla usp, no chyba ze interesuje cie uruchamianie gier z hdd komputera, to wowczas tak. kabel zawsze lepiej miec niz nie miec, tani jest i uniwersalny nigdy nie zawiedzie, nosze ze soba bo nie kazdy ma czytnik kart ktory i tak nie dziala. dziwna sprawa bo inna karte wykrywa bez problemu, chodzi o duza memory stick

Odnośnik do komentarza
Mam troche glupie pytanie, ale nie jestem na 100% pewien. Skoro mam czytnik kart w laptopie to nie potrzebuje kabla usb??

 

Edit. Po czym poznac czy karta pamieci jest oryginalna, jesli jest w opakowaniu??

 

No teoretycznie nie potrzebujesz, ale wtedy np nie uruchomisz na konsoli usb mode do wrzucenia jakiegos stuff'u z PS store, nie skorzystasz z opcji ładowania konsoli przez USB (która naprawde moze dupe czasem uratowować), za każdym razem gdy bedziesz chciał coś zrzucić z/na karte, bedziesz musiał wyjmować karte z psp, przepinać ją do do czytnika, potem sporwotem, a jak masz kabelek - szybko podpinasz go na górze, wybierasz w menu konsoli usb mode i juz masz podpięte. Zależy też jaki masz czytnik - fakt faktem, że przesyl danych np przy czytnikach opartych o PCMCIA jest troche szybszy niz przy usb, ale przesył danych przez kabel jest dużo wygodniejszy. Wiec naprawde, warto wydac te 10 zł czy ileśtam na kabel USB, który prawdopodobnie jeszcze kiedys przyda Ci sie do innych rzeczy (np do aparatu fotograficznego, czy telefonu)

 

 

Jeśli chodz o karty pamięci, zajrzyj do odpowiedniego tematu "Karty Pamięci" przypiętego w tym podforum - nie raz byl tam podawany link do jakiejs strony z porównianiem pirackiej i ryginalnej karty Sony. Osobiscie polecam jednak olać memory stick'i Sony i kupić sobie SanDisk'a, na podróbki którego bardzo trudno trafić na allegro (w przeciwienstwie do Sony)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...