Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

mam cos w tym stylu (innej firmy ale zalozenia takei same czyli dosyc masywny, i sztywny i gruby, z karabinczykiem) i sprawdza sie dobrze ;)

co prawda i tak nie rzucam konsolą ale mysle ze nawet wytrzymała by upadek w takim etui :P

 

jedyna wada to ze przez swoja masywną budowe jest dosyc spory:p (w porownaniu z samą konsolą) no ale inaczej sie nie da

Odnośnik do komentarza

tu akurat nie ma zadnych problemow, jedynie zeby po wgraniu na memorke konsola widziala gre. moja 8 gigowa tez do demonow predkosci nie nalezy, dla mnie liczyla sie pojemnosc a podczas grania spisuje sie idealnie. inni graja na mniejszych ale dwa razy szybszych a jak mialem sandiska 4 gb i to bardzo szybkiego to jakosc specialnie roznic podczas gry nie usiadczylem jedynie wlasnie ze wolno sie wgrywa pliki ale co tam gry chodza i to szybko, save szybki load tez szybki.

Odnośnik do komentarza

potrzebujesz remotejoy, granie na ekranie pc, jest tam opcja nagrywania obrazu frapsem. sam sie bawilem ale mam inny soft niz potrzebny do normalnego dzialania, u mnie obrazu nie bylo wiec nie wiem czy da sie tak nagrac ale to najblizszy sposob, skoro jest tam opcja fraps to powinno dac sie nagrac jakis filmik, wydaje mi sie ze czesciowo po to powstal remotejoy

Odnośnik do komentarza

Miałem styczność z tą kartą, gry działają dobrze, jednak nie wiem jak to jest z tytułami, które ważą więcej. Wg. mnie tutaj waga gry ma znaczenie. Dlaczego? Już tłumaczę. Przy graniu w mniejsze tytuły na PSP zrzucone z UMD nie miałem żadnych kłopotów. Jednak mój Tekken, który na UMD działa wyśmienicie, na memorce tnie się okrutnie.

Odnośnik do komentarza
OK, widzę, że 2 inne opinie ;) Zrobię tak: jeśli będzie mi przeszkadzało to w grze to po po prostu zainwestuje w Sandiska i po problemie.

Dzięki za szybką odpowiedź !

 

PS: Kartę mam taką - KLIK znaczy kupowałem od innego allegrowicza, ale mam taką samą.

 

No tak, są dwie inne opinie, tylko że nWo jest rozgarniety jak mrowisko kijem i nie zrozumiał pytania, co mu sie zresztą bardzo czesto zdarza ;]

 

Karty podróbki są wolniejsze niż oryginały, szybciej sie zużywają. W niektórych grach możesz mieć problem ze zbyt wolno doczytującymi się (w efekcie czego, skaczącymi) flmami czy tez długimi loadingami. Już nawet nie mówie, że ryzyko przycinania jest podwyższone w przypadku grania na .cso. Rysykujesz dodatkowo, że pewnego pieknego dnia okaże sie ze wszystkie sejwy poszły sie kochać, bo zaoszczedziłeś na karcie pamieci... (oczywiście, nie życze, ale różnie moze być). Rozwiązanie: olej Sony, kup SanDisk'a, bardzo trudno trafić na allegro na podróbki. Za 4 GB Sandiska zapłacisz ok 160 zl, ale zdecydowanie warto zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o podróbki to tak naprawde zależy od gry, ale generalnie, w wiekszosci przypadków, bedzie miało wpływ (zwłaszcza widoczny przy filmikach czy doładowywaniu danych)
true, true....

 

sa lepsze i gorsze podrobki... na jednych wszystko dziala na innych nie. ot taka loteria.

 

*********

 

fajnie zidentyfikowalem kolejnego 'kapitana siemke' ktory do mnie pisze na gg... wolek92 pisales do mnie tak? xD jeszcze 6os i bedzie git xD

 

ludzie przedstawiajcie sie to wam odpisze [teoretycznie] ;)

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Pisałem do Ciebie wcześniej i się przedstawiłem, więc jeśli pisałem drugi raz to myślałem, że już nie muszę. Sorrki Coati.

 

Nie przedstawiles sie :P : "siema, pisze z forum psx extreme, mysle ze dostajesz sporo takich wiadmosci, ale moze mi pomozesz - mianowicie..." to byla twoja pierwsza wiadomosc do mnie. - Coati

 

Wracając do tematu - najpierw zobaczę jak to idzie na podróbce, ale tak prędzej czy później kupie oryginał (raczej prędzej ;) ). Jak kupowałem PSP już mi floty nie starczyło na oryginalną kartę i zdecydowałem się na podróbę (był to świadomy wybór :P )

 

Edit:

 

Cuś takiego ? - KLIK

 

tak cuś takiego :P - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Ikony save'ów z gier na PSX-a mi zniknęły, zamiast nich każdy save posiada identyczną ikonę z jakimś rysunkowym siwym dziadem. Co się stało?

o... a myslalem, ze tylko mi sie takie cos stało... stare save'y z psx'owych gier mam ok, ale te nowe własnie zawieraja ikonke 'siwego dziada' chyba z castlevanii. to chyba wina softu i tego, ze obsluguje przegladanie MC [obrazu] z psx'a. 

Odnośnik do komentarza
Pisałem do Ciebie wcześniej i się przedstawiłem, więc jeśli pisałem drugi raz to myślałem, że już nie muszę. Sorrki Coati.

 

Nie przedstawiles sie :) : "siema, pisze z forum psx extreme, mysle ze dostajesz sporo takich wiadmosci, ale moze mi pomozesz - mianowicie..." to byla twoja pierwsza wiadomosc do mnie. - Coati

 

Wracając do tematu - najpierw zobaczę jak to idzie na podróbce, ale tak prędzej czy później kupie oryginał (raczej prędzej :P ). Jak kupowałem PSP już mi floty nie starczyło na oryginalną kartę i zdecydowałem się na podróbę (był to świadomy wybór :) )

 

Edit:

 

Cuś takiego ? - <a href="http://allegro.pl/item328712742_sandisk_memory_stick_pro_duo_4gb_krakow_.html" target="_blank">KLIK

 

tak cuś takiego ;) - Coati

</a>

 

Rzeczywiście, nie przedstawiłem się. Sorry Coati, zwykle nie leży to w moim zwyczaju (nie przedstawianie się).

 

Dobra, ale wracając do tematu: dzisiaj wybiorę się do 'komputerowego' w moim mieście i zakupie kartę - to chyba najlepsze rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...