Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że mam jakieś drobinki kurzu pod ekranem. Da się go jakoś pozbyć? Nigdy nie bawiłem się w rozkręcanie PSP.

5 srubek, sprezone powietrze i chwilka czasu... tyle ci trzeba :)

 

 

Ja mam w triggerach, pewnie rozkręcić trza.

jakim cudem masz cos w triggerach? one sa plastikowe... chyba, ze kurz jest na nich. powinien wystarczyc wilgotny "patyczek kosmetyczny".

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Ja mam w triggerach, pewnie rozkręcić trza.

jakim cudem masz cos w triggerach? one sa plastikowe... chyba, ze kurz jest na nich. powinien wystarczyc wilgotny "patyczek kosmetyczny".

Rzeczywiście, dało radę usunąć patyczkiem, ale palcami nie, dlatego myślałem, że ten syf w środku siedzi ;].

Odnośnik do komentarza

Hm, zainstalowałem sobie demko Echodrome z japońskiego konta na PSP Store. Teraz nie mogę grać w inne dema z pozostałych PSP Store. Pisze, że: You can't play this content on this account", albo cuś. Czy jak ściągnę znów coś z np. europejskiego PSP Store, to odblokuje się możliwość gry w europejskie dema? Czy trzeba będzie je od nowa instalować? Chyba, że jest gorzej...

Odnośnik do komentarza

Z moim PSP Lite dzieje się ostatnio coś niedobrego. Otóż przy odpalaniu płytki, słychać takie "stukanie/cykanie" jakby głowica chciała dalej jechać, ale nie może. Mam wrażenie, że niektóre płytki przez to dłużej startują. Przeważnie tylko na samym początku się tak dzieje, czasami w dwóch seriach po trzy-cztery stuknięcia. W przypadku zaś Smash Court Tennis 3 nawet kilkakrotnie. Raz mi nie chciała płytka wystartować. Czasami pomaga trzymanie konsoli w pozycji skośnej lub pionowej. Czy ktoś ma pojęcie co to może być i czy w serwisie wezmą to za poważną wadę, by to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się że mam jakieś drobinki kurzu pod ekranem. Da się go jakoś pozbyć? Nigdy nie bawiłem się w rozkręcanie PSP.

5 srubek, sprezone powietrze i chwilka czasu... tyle ci trzeba :/

7 śrubek :P (Fat)

 

nie, nie trzeba odkrecac wszystkich, ktore sa pod bateria - wystarcza 2 zewnetrzne - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Z moim PSP Lite dzieje się ostatnio coś niedobrego. Otóż przy odpalaniu płytki, słychać takie "stukanie/cykanie" jakby głowica chciała dalej jechać, ale nie może. Mam wrażenie, że niektóre płytki przez to dłużej startują. Przeważnie tylko na samym początku się tak dzieje, czasami w dwóch seriach po trzy-cztery stuknięcia. W przypadku zaś Smash Court Tennis 3 nawet kilkakrotnie. Raz mi nie chciała płytka wystartować. Czasami pomaga trzymanie konsoli w pozycji skośnej lub pionowej. Czy ktoś ma pojęcie co to może być i czy w serwisie wezmą to za poważną wadę, by to naprawić?

 

ja tu widze dobry powod zamienic starego slima na nowego, ale jak znam zycie to w serwisie jedynie naped poddali by regeneracji lub wymienili na nowy. dopóki czyta plytki pewnie nic nie zdzialasz.

 

-------------

u siebie wlasnie sprawdzilem jak dziala naped, wrzucilem terminatora 2 i bez zadnego stukania / cykania odpalil niemal natychmiast. naped dziala cicho ze nic nie slychac, glosniczki skutecznie zagluszaja jego prace.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Jeszcze raz ponawiam, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi. Czy jeśli podłączę wifi max do laptopa z blue connectem/ iplusem będę w stanie z kimś zagrać w multi przez psp ? Załóżmy że pakiet wynosi 1 gb...

 

Dzięx wszystkim za odpowiedzi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...