Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, mam 3.90m33-2 i chcę zmienić sobie theme'sa. Ściągnąłem sobie jakieś pliczki i potrafię wejść niby w recovery mode, lecz boję się trochę co robić dalej. Gdyż gdy wchodzę w odpowiednie foldery i chcę przeciągnąć pliki do nich wyskakuje mi że mam za mało miejsca. Rozumiem że pewnie mam usunąć wszystkie foldery i zostawić tylko to co dostałem razem z theme'sami tak? Jakby ktoś miał jakiś tutorial to byłbym także wdzięczny.. pozdraiwam..

 

edit:

nvm pogooglowałem i pomoc jest zbędna..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

pisze tutaj zeby nie zakładac nowego tematu;p

 

wiekszosc ludzi mowi ze im sie gałka psuje

 

a mi cos sie dzieje z d-padem

a dokaldnie jak naciskam lewo to mi "pstryka" ;p tak jak by o cos zachaczał, ale bardzo delikatnie i jak naciskam to jest minimalny opór i "pstryk' tak jak by plastik o plastik sie obijał ;p

niby nic ale w(pipi)ia mnie to ;p

 

psp mam od listopada, i gralem glownie w monster huntera ktory krzyzyaka uzywa tylko do obracania kamery, czyli nie maltretowalem go , prawie nie uzywalem (a jak juz ta delikatnie , nawet nie kciukiem)

 

mial ktos tak?

odrazu powiem ze raczej nie rozkrece konsoli ;p

Odnośnik do komentarza

u mnie nie jest tak źle.. wszystko chodzi.. a co dzinwiejsze tak nie bylo od nowosci, zaczelo sie pare dni temu, tak jak by sie cos tam przestawilo odrobine.. (a nie męczylem krzyzaka, uzyawlem go bardzo lagodnie i lajtowo bo MH go nie uzywa praktycznie)

 

rokręcanie psp mnie jakos nie kusi , po pierwsze gwara ;p a po drugie i wazniejsze - nie jestem elektrykiem XD zawsze jak cos rozkrece to nie moge potem skręcic xDDD nie chce rozwalic psp ;p

Odnośnik do komentarza

No ja własnie taki mam i całkiem fajnie sie sprawdza. Jedyny szkopuł w nim jest taki, że ten metalowy pałąk jest przymocowany do pudełka za pomocą stalowego nitu, który wchodzi troche do środka pudełka i teoretycznie mogłby troche porysować dolną częśc konsoli (niby tam na niego jest doklejona warstewka materiału dodatkowa w ramach zabezpieczenia). Ja sobie z tym poradziłem tak, że konsolę kładę nie na dno tgo pudełka, pod te dwie przytrzymujące gumki, ale na tą wykonaną z materiału osłonkę ekranu, która jest wewnątrz pudełka (tą którą trzymam na zdjeciu w palcach). Teraz juz mam folie na ekranie wiec mnie to nie interesuje, ale przez poprzednie 2 miesiace uzytkowania tego pokrowca folii na ekranie nie miałem, a ekran ani troche sie nie porysowal przez takie noszenie konsoli. Jak się pokrowiec zamknie, konsola w środku praktycznie nie przemieszcza się w ogole. Generalnie wiec, warto moim zdaniem, całkiem solidny i schludy pokrowiec z jakimistam dodatkowymi kieszonkami w środku jeszcze.

 

dsc01030rs1.th.jpgdsc01031vj3.th.jpgdsc01032xi7.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Kupiłem tą osławioną Hori, bo dużo opinii o niej pozytywnych, a i nie chciałem ryzykować, że poźniej bede sie musial z jakimś klejem babrać... Oryginalną Hori można było kupić w Sklepie PSX Extreme (chociaż aktualnie jej nie widze), wiec polecam (tym bardziej, że nie trzeba np mieć karty kredytowej zeby tam kupować, można równie dobrze przelewem płacić). 38 zł zapłaciłem za oryginał, o ile sie nie myle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...