Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, mam problem z moim PSP, a dokładnie z karta pamięci... PSP mi jej nie czyta, choć wcześniej nie było z tym problemu, może to dlatego że dużo razy ja wyjmowałem i bawiłem sie klapka z karty... pokazuje mi sie tylko pomaranczowe swiatelko z karty i jak ja wcisne mocniej te karte to przez chwile znowu ją czyta i jak puszczam mjuzik to pozniej mi wyskakuje komunikat "there is no track" czy cus w tym stylu... mam PSP slim z softem 3.71 M33-2... prosze o jakies porady, czy zostaje mi tylko komis i oddanie do naprawy czy co... aha, jest to karta niby "sony" 2 GB nieoryginalna :);)

Odnośnik do komentarza

Myślę powanie już na kupnem PSP :D jeszcze mam pytanka-jakbym kupował używaną konsolkę i chciał samemu przerobić soft moge mieć z tym jakieś problemy?Jak jest ze Slimem?bedę musiał mieć tą pandorę zeby zmienić soft?Chodzi mi o to czy musze sprawdzac jaki soft ma konsolka przed kupnem czy mogę kupić obojętnie z jakim.

Czy rzeczywiście białe PSP się mniej brudzi? :P Bo jakoś biała wersja mnie kręci bardziej:)

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

Tez sie napalilem na PsP Ceramic White ale wersje "Classic" czy jak to sie teraz mowi:) Odnosnie tej wersji to wiem ze na www.psp-team.pl jest auto instaler Custom Firmware 3.90 M33-3 i kernel 1.50 a to wszystko dodal koles o nicku Patryk 1311 chyba =) BTW: Przy tescie Bialej psp w PE pisano ze sie mniej "palcuje" edit: A co do kupna psp i zmiany softu to kupuj chyba z jak najnizszym, wtedy zrobisz downgrade'a do 1.50 i upgrade'a do 3.90 M33-3 =)

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza

psp mam od lutego i dopiero teraz zdecydowalem sie rpzerobic, wczesniej nie potrzebowałem ale teraz bede musial żeby odpalić nowego MH z angielskim patchem ..

 

mam w ziwazku z tym pytanie:

 

- jakie jest ryzyko ze konsola sie z(pipi)ie po przerobce? (dam to komus kto sie zna do zrobienia)

- na co lepiej przerobic 3.90 M33 czy 3.71m33 ? podobno ten starszy jest "bardziej sprawdozny" , jakie moga wystpic problemu z nowszym? (nowy MH chyba wymaga sofru powyzej 3.80 o ile dobrze sie orientuje, wiec chyba mam niewielki wybór?)

- cos jeszcze poeinienm weidziec? xD

 

chce to dac do zrobienia komus z allegro z warszawy, (np jemu http://www.aukcja.interia.pl/show_item.php?item=318541173 ) zeby w miare szybko poszlo, (w wawie podjade i mam w pare minut) a zapalcic pare zeta to nie problem , sam sie nei chce pieprzyc z tym :D (zwłaszcza ze nie mam pandory ani zadnego znajomego z psp)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jesli przeróbka zostanie poprawnie wykonana to konsola nie ma prawa sie spieprzyć na skutek normalnego uzytkowania (tj. grania, łażenia po sieci, ogladania filmów i muzy itd). Dopiero jakbys zaczął sam grzebać w sofcie to wystawiasz sie na jakiestam minimalne ryzyko brick'a. Bierz soft 3.90 m33, nie ma potrzeby brać starszego, bo ten chodzi zupełnie normalnie i bez najmniejszych prolemów. A i łatwiej poźniej bedzie Ci robić updejty softu.

Odnośnik do komentarza

Własnie dokładnie nie jestem pewien, ale jak masz wgrany 3.90 m33 to prawdopodobnie jakoś nawet przez internet mozna robic updejt, korzystajac z tej samej opcji, jak gdybys updejtował oryginalny soft :) w kazdym razie jest to podobno bardzo proste. (ja akurat mam własnie 3.90 m33, wiec dalej sie nie bawiłem jeszcze)

 

A robiłem updejt na własna reke z 3,71 do 3.90 to sprowadzał sie do sciagniecia oryginalnego updejtu ze strony Sony, odpowiedniego patch'a, wrzucenia wszystkiego do folderu updejt w konsoli i odpalenia opcji firmware updejt normalnie, tak jakbys odpalał gre. 3 minuty i zrobione :)

Odnośnik do komentarza

wow Yano w koncu sie złamał xD

 

update do nowych softow m33 przykladowo przez wifi sprowadza sie do klikniecia internet update potem przelaczenia tej opcji w RM i sciagnieciu przez ta sama opcje patcha od m33... potem trzeba to wszystko odpalic i cieszyc sie nowym softem.

 

przy recznej instalacji wyglada to mniejwiecej tak:

sciagasz manualnie oryginalny soft sony oraz patch m33 [kilkaset kb] pakujesz wszystko na memorke uruchamiasz ;) wszystko.

 

jak padnie soft to naprawisz tak samo jak "przerabiales"

Odnośnik do komentarza

Czy do odpalania niektórych gier ("kupionych") potrzebna jest płyta UMD? Żeby było coś w napędzie? Bo coś czytałem, ale nie wiedziałem do końca o co chodzi :huh: Czy tylko w menu trzeba coś przestawić?

No chyba będę miał psp z cf w tym tygodniu...

Ty Yano będziesz grał na tym PSP w coś poza MH? ;)

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

kiedys bylo potrzeba plytke umd do odpalenia iso. ale obecnie jest tryb NO-UMD M33, ktory zalatwia problem. jesli chodzi o filmy w formacie iso to chyba trzeba miec jakas plytke z innym filmem zeby odpalic film z memorki. kiedys tak robilem na 3.52 M33

 

Yano sie złamał, Yano sie złamał :D witamy po ciemnej stronie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...