Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem : przyszlo do mnie dzis psp white, z karta 1 Gb i gra T:Dark Resurrection byla na karcie lecz ze nie zbyt lubie Tekkena podlaczylem psp do kompa usunalem Tekkena i wgralem gierke Patapon (cso)nagle psp wylaczylo sie i nie chce sie wlaczyc :( Co radzicie? Tylko nie mowcie ze brick bo to bylby juz drugi! :mellow:

Odnośnik do komentarza

ej a co wy na to żeby stworzyć temat w którym byłaby lista gier i userzy w nie grający po necie

na przykład:

 

Burnout - Yano, Coati, firana140

...

Wipeout Pulse - janol, Kmiot, Fenix

 

 

 

albo coś w ten deseń

 

każdy by wpisywał w poście w co gra a pierwszy post byłby aktualizowany co jakiś czas.

 

:?:

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

tylko pytanie... chcialo by Ci sie aktualizowac ten "pierwszy" post? bo mi nie.

 

no mialo by to jakis sens, ale tylko do ustawek online no i owy "pierwszy" post musialby byc bardzo często aktualizowany... przy czym musiala by dojsc informacja o czasie, w ktorym dana osoba jest dostępna itp...

 

 

imo pozostanmy przy opcji umawiania sie na "sparingi" przez gg czy tam pw.

Odnośnik do komentarza
Siema mam problem: Mam ladowarke do psp z USA, i nie wiem jaka przejsciowke mam kupic zeby mi sie psp nie spalilo :) ... i jeszcze jedno pytanko: Mam Liveboxa i nie moge sie polaczyc przez psp wykrywam polaczenie, wpisuje haslo WEP i lipa, Na Ps3 chodzi mi normalnie. Mam soft 3.71 m33-4

 

 

Zapomniałeś przycisnąć REG'a w LB. Bez tego nie zaakceptuje połączenia.

Odnośnik do komentarza
1. Czy w PSP można zainstalować GG? Tak żeby działało :)

 

2. Czy na PSP można oglądać filmiki z YouTube, albo słuchać muzyki z wrzuta.pl ? Jest na to jakiś sposób?

 

3. Czy Internet można jakoś podpiąć kablem? Czy tylko wireless ?

1. tak

2. tak, ale z wrzuta moze byc problem

3. tylko wifi [kiedys byl jakis plugin ale juz nie jest rozwijany... nawet nie wiem czy dzialal]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...