Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu z 3.71m33-2 jak najszybciej uciekał :lol: Bo na poważnie jest jednym z najniebezpieczniejszych softów. Dlaczego? Słynny błąd z dostępem do flashy z RM, powodujący ciągły BSoD, który u wielu był nawet niemożliwy do odratowania Pandorą ;)

 

A co do przechodzenia z 3.71 na 3.90 - mimo wszystko radzę ci najpierw zainstalować 4tą łatkę na 3.71 i dopiero wtedy przechodzićna 3.90 - masz jako taką gwarancję bezpieczeństwa, bo na maxconsole były opisywane przypadki bricków (full) przy przechodzeniu na 3.90 korzystając ze zwykłego instalatora ;)

 

Nie to żebym straszył :sweat: ale zainstaluj sobie koniecznie najpierw 4tą łatkę.

Odnośnik do komentarza
Pytanie odnośnie "Aktualizacja softu do 4.01 M33"

 

Z opisu rozumiem, że aktualizacji można dokonać spod każdego softu zakładając, iż jest to CFW? Żadnej pandory czy co to tam nie potrzebuję? Czyli jeśli posiadam 3.71 M33-2 to mogę tego spróbować? No i przede wszystkim jakie jest ryzyko bricka tudzież innych problemów, nawet jeśli wszystko zrobię wg instrukcji?

 

aktualizacje softu 4.01 M33 można zrobić jedynie od softu 3.52 w górę, <3.52 do 4.01, 3.60 do 4.01, 3.71 do 4.01, 3.80 do 4.01, 3.90 do 4.01> jeżeli ktoś ma coś niżej musi najpierw zrobić upa do 3.52 a potem to już droga wolna.

Odnośnik do komentarza

No miło by było, gdyby to były Twoje, a nie na żywca wyje.bane skądś indziej. Jak już koniecznie musi być, to przynajmniej przerób go tak, by wyglądał na Twój, zrób coś, by był jeszcze lepszy i nie zapomnij dodać, skąd go wziąłeś.

DOBRA, KONIEC OFFTOPU, TU NIE MAMY TOCZYĆ DYSKUSJI, TU MAJĄ BYĆ PORADNIKI, EW. KONKRETNE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

mam jeszcze pytanie odnosnie wgrywania filmow i przerabianie ich do formatu na psp.

mam nieprzerobione psp

jak stworzyc obrazki do filmu bo przez psp managera stworzyl mi obrazki do filmow i działaja

natomiast jak sam sobie wgrywan to ich nie mam i nie działaja te filmiki

 

działaja tylko te wstawione przez psp mangera?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpaliłem PSP po dość długim czasie nieużywania i nie mogę odpalić ani muzyki ani filmów ani fotek. Przy wybraniu np. muzyki, dostaję tylko komunikat że mogę sobie ją importować na PSP z PS3 lub kompa, i nic więcej. Taki sam komunikat wyskakuje przy fotkach i filmach. MP3 wrzucałem do X:\MUSIC jak i do X:\PSP\MUSIC. Robiłem już format karty jak i przywrócenie ustawień fabrycznych i dalej nic. Soft to 3.90 M33-2.

Odnośnik do komentarza

Macie w niektórych grach czytanych z karty problemy z dźwiękiem? Zazwyczaj nie jest to uciążliwe, ale grałem ostatnio w TRD3 i niejednokrotnie pozostawał dźwięk silnika, który nakładał się na "prawdziwy" dźwięk tworząc b. nieprzyjemny i wkurzający efekt. Przy graniu z umd jest wszystko ok. Próbowałem zmieniać tryb umd ale to nie pomagało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...