Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sciagnac demko z PS Store. Ściągnąłem ten pliczek i zainstalowalem PSP Managera. Coś mnie pokusiło i dałem tak: PPM -> Otwórz za pomocą -> PSP Manager. Teraz gdy kilkne w ten pliczek otwiera mi się tylko PSP Manager i nic nie ściąga :/.

 

EDIT: Już sobie poradziłem...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Podczas połączenia USB wyświetla mi się napis "Please Wait..."w nieskończoność.Kiedyś jak próbowałem moich szamańskich sztuczek z obracaniem do góry nogami konsoli, dmuchaniem w port itp. połaczenie jakos było wykrywane, teraz nawet bary troter nie pomoże.Da się jakoś to rozwiązać inaczej niz przez kupno nowego kabla usb?

Odnośnik do komentarza

Pożyczenie kabla USB :) A tak serio niestety kabel PSP to za 70% sedno sprawy, sam już wyrzuciłem 2 bo się rozwaliły, wyjątkowo łatwo zniszczalne draństwo. Ew. sterowniki w W, włacz moze tryb awaryjny i zadziała (jak u brata mp4)

 

zaraz w necie tu jest chyba dopwiedź:

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...read.id=3142186

 

różnie to interpretowali, ale koleś jeden wgrał nowe sterowniki przez prawy nasick > Mój Komputer > znak zapytania przy PSP > wgranie nowego driver'a.

 

ew. format memki

 

ew. pożyczenie kabla :) tak piszą

 

pozdr

Edytowane przez 7ahoosh
Odnośnik do komentarza

Kupno nowego kabla podziałało.

 

Czy to normalne żeby za głupi kabel usb płacić 3 dychy?No ale widać, że dla niemcow to standard, poza tym mają bardzo szeroki asortyment! Miałem do wyboru kabel usb + ładowarka (po choja? :wtf: ) za 3 dychy i (uwaga!)zwijany kabelek usb (!!) również za 3 dychy.Ale okazję złapałem, japier...

 

Jakby nie mogli wystawić normalnego kabla.Fockin zidżermyns.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego na psp nie chce mi pójść flatout?

Usłyszałem, ze to dobra gra, kupiłem, po włączeniu ujrzałem czarny ekran, poszedłem do sklepu wymienić-to samo.Teraz leży na półce i się kurzy.Ściągnąłem (szszsz) 6 razy z innych źródeł i dalej po włączeniu widzę ciemny ekran.Dodam, że w przypadku oryginału zepsuty napęd nie jest brany po uwagę, bo inne gry działają mi bez zarzutu, podobnie memory stick.

"O co urfa jego mac chodzi w tym burdelu?" :wtf:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...