Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie głupi nie jestem ;). Może winą jest to, że mam hasło do bezprzewodówki?

 

Wywal hasło i powinno być gut. Znowu mi ten program przycina, jak sformatowałem flash1 to było dobrze włączyłem po jakimś czasie znowu i dalej to samo a nie chce mi sie formatować co chwile, procek ustawiłem na 333 i nic. Od czego to może byc?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwne, ale to też zależy od ramu, ponieważ obraz przekazywany jest na bierząco i ważna jest moc przerobowa( masz FAT czy SLIM?) osobiście posiadam FATa i spokojnie mogę nawet grać na PC przy pomocy PSP :) (testowałem z Call of Duty - tu jest trudno i z TOCA RD3 - tu było elegancko, grałem nawet na chwilę w Lineage :)). Może to wina karty pamięci, albo ewentualnie zaśmieconego Windowsa (sam testuję pod XP Prof SP2 i Asmaxem 411g)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A ja mam takie dwa pytania:

1.Mam program do czytania pdf w PSP ale nie czyta on plików,które mają po 30mb i więcej.Największy plik jak mi się udało otworzyć to 3,5mb zna ktoś jakiś lepszy program niż bookr?

2.Czy jest jakiś program do oglądania tv w PSP?

Odnośnik do komentarza
w jakimkolwiek serwisie elektronicznym...

wlasciwie to sam mozesz to naprawic :) wystarczy srubokret i smar techniczny...

 

 

jesli chcesz oddac do serwisu to pewnie skasuja okolo 20zl... najlepiej przynies ze soba jakis wydrukowany tutek typu 'jak rozebrac psp' :)

A co dokładnie w takim razie trzeba posmarować? Jestem zielony w zabawach hardwarem i nie chcę niczego zepsuć.

Odnośnik do komentarza
1.Mam program do czytania pdf w PSP ale nie czyta on plików,które mają po 30mb i więcej.Największy plik jak mi się udało otworzyć to 3,5mb zna ktoś jakiś lepszy program niż bookr?

 

To jest chyba najlepszy program do pdf'ów. A to, że nie można otworzyć dużego pliku, spowodowane jest ilością pamięci psp. (tak przynajmniej wyczytałem :P )

Odnośnik do komentarza

hej czy ta koncowka rgb-scrat to to samo co euro? (takie jak w ps2? )

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPat...PSP_Sprzet.html

 

jesli tak to czy ktoś juz probowal uzywac tego plugina do CF ktory pozwala odpalac gry takim kablem? (bo narmalnie tym 3 kocowkowym kablem nie dalo sie odpalac gier tylko filmy i inne bzdety czyli byl kompletnie bez sensu, ale teraz podobno jakis plugin sie pojawia , ktos sie interesowal?

nie mam tv z wejsciem component , a pogral bym na tv, i chcial bym taki kabel kupic i pobawic sie z pluginem ale nie chce kupowac w ciemno kabla ktory by sie mial okazac do wyrzucenia wiec pytam ;p

Odnośnik do komentarza
hej czy ta koncowka rgb-scrat to to samo co euro? (takie jak w ps2? )

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPat...PSP_Sprzet.html

 

jesli tak to czy ktoś juz probowal uzywac tego plugina do CF ktory pozwala odpalac gry takim kablem? (bo narmalnie tym 3 kocowkowym kablem nie dalo sie odpalac gier tylko filmy i inne bzdety czyli byl kompletnie bez sensu, ale teraz podobno jakis plugin sie pojawia , ktos sie interesowal?

nie mam tv z wejsciem component , a pogral bym na tv, i chcial bym taki kabel kupic i pobawic sie z pluginem ale nie chce kupowac w ciemno kabla ktory by sie mial okazac do wyrzucenia wiec pytam ;p

No więc... Nie polecam tych kabli. Lepiej grać na lcd konsolki, bardzo dobrym lcd. Jak podłączysz psp z tym plugsem to nie licz na jakość ps2. To nie ta rozdziałka, piksele się rozciągają i jest paćka. Nie mówiąc o zwolnieniach animacji :wsciekly: . Gry na PSP są robione pod mniejszą rozdzielczość, dlatego też tak mało ważą w porównaniu do ps2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...