Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

w tych najnowszych slimkach 2000 jest inna plyta glowna, ktora nie jest przerabialna. chyba, ze przez ostatnie tygodnie cos sie zmienilo... nie interesuje sie juz psp, tak jak kiedys ;]

 

edit/////

 

nieprzerabialne nadal pozostaja plyty glowne: TA-088v3 (PSP-2000) i TA-090v2 (PSP-3000) ;]

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Ech, nieszczęsne memory sticki.

 

Przez prawie rok użytkowania PSP posiadałem nieoryginalną MS Pro Duo 2GB od "Sony". Nie narzekałem - prędkość była dobra, danych nie traciłem i w ogóle wszystko było ładnie. Niemniej jednak jakiś czas temu zakupiłem oryginał Sony 4GB (w zestawie z Wipeout Pulse) po czym przerzuciłem całą zawartość starej karty na nową.

 

No ale tak pięknie być nie mogło. Włączam Crisis Core, próbuję odczytać dane a tutaj "data corrupted". Przed chwilą sprawdziłem kolejną grę i to samo. Choć część save'ów działa normalnie tak niektóre się najwyraźniej popsuły od momentu przerzucenia z podróbki na oryginał. Najzabawniejsze jest to, że na starej karcie wszystko działało dobrze (często robiłem backup, kilkukrotnie kasowałem zawartość i wrzucałem ponownie - nic nie nawalało). Teraz te same pliki, które działały na podróbce nie działają na oryginale - WTF? Da się coś z tym zrobić? Pliki są normalnie widoczne w PSP, włącznie z ikonami i wszelkimi danymi, ale odczytać ich się nie da.

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam w takim razie 3 pytanka z racji, że przerzuciłem się z konsol stacjonarnych na Handheldy:

 

1) Przy PSPGG należy włączyć kernela 1,5..jak to zrobić? Soft jaki posiadam to 5.00 m33-4

2) Gdy będę chciał zmienić kartę, to czy muszę kopiować jakieś pliki aby soft pozostał ten sam?

3) Grając w kopie gier, dajmy na to Killzone'a, chcę zagrać online. Czy Sony w jakiś sposób może zablokować sieć tak jak w przypadku PS2? Czy Sony ma świadomość, że ktoś gra na backupie?

 

Sorry, że takie lamerskie pytania ale każdy z Nas kiedyś zaczynał, a ja mając 21 wiosen nie znam odpowiedzi, gdyż nie interesowałem się jak już wspomniałem handheldami.

Odnośnik do komentarza
1)Włączasz recovery menu (wyłączasz PSP całkiem, jak będziesz włączać PSP przytrzymaj R) configuration>i tam gdzieś masz wybór kernela. Ale pamiętaj że musisz mieć zainstalowany kernel 1.50.

 

2)Soft z kartą niema nic wspólnego.

 

3)Możesz grać śmiało.

 

 

W Recovery Menu mam tylko takie pozycje:

 

Toggle USB

Config

Run program at

Advenced

Plugins

Registry

Exit

 

Gdzie mam szukać tego kernela, bo nie chce niczego spierdzielić od razu?

Odnośnik do komentarza
No w config> i tam masz "Game Folder homebrew" najedź na to i wciskaj X aż pojawi Ci sie 1.50 Kernel.

 

 

PS. Wgraj se spolszczenie Recovery menu

 

EDIT:

Programy na kernel 150 wrzucaj do MS0://PSP/GAME150

 

Fakt działa. Dzięki bardzo.

 

Jeszcze jedno pytanko, przesiadujecie na GO!MSN na PSP, jeżeli tak, to czy mogę go ściągnąć bezpośrednio na PSP, czy muszę najpierw na kompa, a potem wrzucać przez USB?

 

Ok, wchodziłem bezpośrednio z PSP na stronę pobierania tego GO!MSN ale zamiast go pobierać, pokazała się na chwile strona po czym znikła, nie zdążyłem nawet przeczytać, co tam było napisane, czy może mieć na to wpływ, że działam na przerobionym sofcie?

 

Witam, sorry za post pod postem, ale mam problem z tym go!messneger'em. Otóż dostałem emaile od BT, jednak gdy chcę się zalogować przez moje PSP, to wyskakuje komunikat "Verifying Your Credentials", w którym jest napisane o błędnym loginie lub haśle, mimo, że na PC loguje się bezproblemowo. Ma ktoś może na to radę?

 

Ok już nieaktualne. Ci co mają ten sam problem, muszą poprostu ustawić czas i datę poprawną.

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...