Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma nic do rzeczy, poza tym pandora jest używana tylko do downgrade'u i jako tako soft nie jest z nią bezpośrednio związany, tylko z pamięcią wewnętrzną konsolki.

 

Co do pojemniejszej baterii - jeżeli masz slima to kup oryginalną 1800mAh(a do niej klapkę, bo jest trochę większa, chyba że masz FAT'a) ręczę, że będzie ona działała równie długo (dłużej?) jak podrzędne baterie typu 3600 itp. Kwestia oryginalności.

Odnośnik do komentarza
http://allegro.pl/item526285362_bateria_18...y_psp_nowa.html to fake na tych zdjeciach ze ta oryginalna bateria soniaka 1800 wytrzyma 10h?Bo ze wzgledu ze kupilem uzywana konsole to bateria juz nie trzyma jak nowa.I ogólnie chcialbym wiedziec ile tak wytrzymuje nowka sztuka soniaka Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

nowa trzyma okolo 5-6 godizn zaleznie od uzytkowania, pozatym w menu zawsze pokazuje troche wiecej, bo pokazuje ile bateria wytrzyma w menu, a jesli robi cos trudniejszego (gra) to mniej trzyma

 

ale nie wiem czy to jakis fake czy fajna bateria ;p

 

aha i jak bylo powiedziane - duza bateria dluzej trzyma na slimie niz bateria ze slima

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

FAKEEEE, przy używaniu CWC bateryjka (nowa 1800mAh) potrafi wyciągnąć jakieś 6-7 godzin MAX przy mniej wymagających grach typu PES czy Patapon. Z grami bardziej dynamicznymi będzie trochę gorzej 5-6 godzin, ale też ujdzie. Co do wytrzymałości baterii ważne jest tez podświetlenie, więc jak grasz dużo w chacie to zmniejszaj poziom podświetlenia wtedy będziesz dłużej cieszył się grą(moje PSP ma już 1.5 roku, ale z baterii dalej potrafię wyciągnąć te bite 4 godziny, w NFS Carbon udało mi się grać bez ładowania przez 6.5 godziny, więc tak jak mówię trzeba szanować bateryjkę i lepiej gdy jest załadowana niż rozładowana, nawet gdy nie grasz na PSP)

 

Żeby sprawdzić takie informacje jak % baterii i jej pozostała żywotność, czas, procek itp instalujesz banalny programik - HUD. Będziesz na bieżąco ze stanem energii.

 

Odnośnik do komentarza
Nie do końca rozumiem. To znaczy, że mam płyte główną wykorzystywana w modelach 3004 ?? No i czy jest jakaś możliwość obejścia tego ??

 

EDIT: Spoko, znalazłem informacje o płycie głównej TA-088v3, która to jest w modelach konsoli 2k0 i na chwile obecna nie pozwala przerobic tych modeli psp. No to sie wpakowalem...

 

 

też mam ten problem z 2004 , ale na szczęście jest już światełko w tunelu w postaci gry Grip Shift tak jak kiedyś z GTA i pozostaje kwestią czasu kiedy Sony będzie musiało wyprodukować nową płytę albo model 4000 ;], więc póki co trzeba czekać i nie sprzedawać konsoli

Odnośnik do komentarza

Ta, zapewne zrobiłeś tak jak krzyś mówi.

 

Co do tej mniejszej wagi plików *.iso, to normalne. UMD Gen ma opcję, dzięki której można nieźle obciąć niektóre tytuły, np. MoH Heroes 2 czy Juiced 2(języki, update'y, dummy files etc). Ale możliwe jest, że nie każda gra da się odpalić potem, wyskakują czarne ekrany, czy errory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...