Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

bundle z daxterem to byly jedne z pierwszych bundli, ale to co teraz jest w sklepach to i tak sa nowe plyty glowne.

no właśnie tu bym się kłócił ;) to supermarket i cholera ją wie ile one tam leżą pudełka są dość podniszczone wiec liczę na to, że to są te pierwsze modele slima odkopane gdzieś z magazynu i wystawione na półkę BTW cena 549 zł .

Odnośnik do komentarza

W Nowym Sączu byłem ostatnio w Real'u i tam zaciekawiony stanem rzeczy poprosiłem o pudełko z papierkami od konsoli. Okazało się, że posiadają jeszcze nowe wersje Slimek z TA-88v1 i v2 czyli modele które bez problemu da się przerobić. Za to Gdy przybyłem do MM okazało się, że jedyne przerabialne modele to tylko White oraz Pink jeszcze FAT, rarytaski, ale ceny raczej nie zachęcają (około 469zł), za to najnowsze Slimy oraz wersje 2k to już modele z nowymi płytami.

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Czy oplaca mi sie bardizej kupic 3004 czy 2004 ? Gry bede mial oryginalne tylko te co mi sie beda podobac (wiadomo FF BurnOut, Tekken GOW). Jesli bedzie cos mi sie wydawalo dosc interesujace to wole najpierw zassac sobie pirata a dopiero pozniej kupic :D wiadomo :P Mam tez gry z PS1 w ktore lubie sobie tez pograc. Lubie posluchac sobie tez muzyki wiec dobre sluchaweczki beda dosc na miejscu ;p Czy mozna do PSP podlaczyc zwyczajne sluchawki czy nie ?>

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, nie bardzo wiem gdzie je zadać w kąciku PSP

Posiadam model zdaje się 3004? ( nie znam się na tym, sprzęt kupiłem w grudniu ponoć najnowszy dostępny model) leży i czeka na dobre czasy które dla mnie nastąpią wraz z GT for PSP:)

Moje pytanie brzmi: czy istnieje możliwość podłączenia do ps3 pada od PS2, PS3 lub jakakolwiek inna kombinacja która umożliwi mi pominięcie kontrolowania przez klawisze z psp?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...