Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z (chyba) napędem.

Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Zakupiłem grę (Far Cry 2, nówka, folia). Po włożeniu jej do napędu, Xbox buczy i albo w ogóle nie czyta płyty, albo pojawia się czarny ekran i komunikat o brudnej płycie albo z trudem gra się odpali, ale tylko menu, właściwej rozgrywki nie da się załadować. Wszystkie moje gry śmigają aż miło, tylko z tym FC2 problem.

 

Próbowałem zgrywać na hdd (bezskutecznie), zmieniać ustawienie konsoli, odpinałem dysk i nic ....

 

Jak z gwarancją, jeśli tylko 1 gra mi nie śmiga ? Może to wina płyty, choć wątpię ?

 

Czemu wy macie taka dziwna mentalnosc? Kupuje sprzet za grua kase, mam gware na 3 lata - cos sie tylko dzieje, telefon do serwisu i wysylam konsole. Badzmy powazni - wykladam $$$ na usluge, oczekuje jak najlepszej jej realizacji. W du.pie mam czy gra dziala u kogos czy nie, telefon do serwisu - "konsola nie czyta plyty", do UPSa i wyjazd do M$.

 

600zł z hakiem to wcale nie takie grube pieniądze...

 

A jak miałabym się tak pieprzyć z serwisem jak ostatnio to dziękuję bardzo... wolę sprawdzić najpierw czego to wina, a potem się zastanawiać co dalej z tym fantem zrobić.

 

Poza tym tylko na 3 diody jest gwarancja na 3 lata. Reszta tylko na 2...

Odnośnik do komentarza

Konsola do mnie wczoraj wróciła i tak co zauważyłem ,przycisk POWER jakoś dziwnie chodzi (możliwe że się wyrobi) no ale to pikuś ,drugą rzeczą bardziej się przejąłem w pewnym momencie konsola przez okolo 2 minuty zaczeła strsznie głośno chodzić póżniej już był git. Pytanie czy to normalne ? (wymienili mi płytę główną)

Odnośnik do komentarza

E tam, wielki problem. Za tę kasę, którą by zaoszczędził na piratach, byłoby go stać na niejeden serwis. Poza tym nie powiedziane, że konsola będzie się psuć co miesiąc, czy dwa. Sam mam starą wersję i działa bez problemu już prawie dwa lata, a mówimy przecież o nowej wersji, więc tym bardziej nie ma się czym przejmować. Wiadomo, że to trochę loteria, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
masz mozliwosc sprawdzenia plytki na innej konsoli?

skoro wszystkie gry dzialaja, a ta tylko nie (i nigdy nie dzialala zreszta, bo problem masz "od nowosci") to sadze ze plytka jest felerna

 

Tak zrobię. W przyszłym tygodniu będę miał możliwość sprawdzenia u kolegi.

Dzięki za odp.

 

Tak jak myślałem, u kolegi działa, czyli winna konsoli (napędu). W poniedziałek dzwonię do MS. Jak to jest z tą gwarancją na napęd ? Nie działa mi tylko ta jedna gra. Jak oni to sprawdzą ? Mają obowiązek mi wymienić uszkodzoną część ?

Odnośnik do komentarza
masz mozliwosc sprawdzenia plytki na innej konsoli?

skoro wszystkie gry dzialaja, a ta tylko nie (i nigdy nie dzialala zreszta, bo problem masz "od nowosci") to sadze ze plytka jest felerna

 

Tak zrobię. W przyszłym tygodniu będę miał możliwość sprawdzenia u kolegi.

Dzięki za odp.

 

Tak jak myślałem, u kolegi działa, czyli winna konsoli (napędu). W poniedziałek dzwonię do MS. Jak to jest z tą gwarancją na napęd ? Nie działa mi tylko ta jedna gra. Jak oni to sprawdzą ? Mają obowiązek mi wymienić uszkodzoną część ?

Ale co ty się przejmujesz? Nie działa, od tego masz gwarancje byś miał w PEŁNI sprawny sprzęt. Są do tego zobowiązani.

Odnośnik do komentarza
masz mozliwosc sprawdzenia plytki na innej konsoli?

skoro wszystkie gry dzialaja, a ta tylko nie (i nigdy nie dzialala zreszta, bo problem masz "od nowosci") to sadze ze plytka jest felerna

 

Tak zrobię. W przyszłym tygodniu będę miał możliwość sprawdzenia u kolegi.

Dzięki za odp.

 

Tak jak myślałem, u kolegi działa, czyli winna konsoli (napędu). W poniedziałek dzwonię do MS. Jak to jest z tą gwarancją na napęd ? Nie działa mi tylko ta jedna gra. Jak oni to sprawdzą ? Mają obowiązek mi wymienić uszkodzoną część ?

 

Jak? Nie sprawdzą. Po prostu dzwonisz i mówisz że nie działa, oni biorą cała konsolę i powinni wymienić zepsutą część. Jak masz ochotę na to to czekaj 2 -4 tygodnie. Gwarancja od UE na sprzęt elektroniczny to 2 lata. A jak to jest w praktyce to poczytaj temat.

Odnośnik do komentarza
masz mozliwosc sprawdzenia plytki na innej konsoli?

skoro wszystkie gry dzialaja, a ta tylko nie (i nigdy nie dzialala zreszta, bo problem masz "od nowosci") to sadze ze plytka jest felerna

 

Tak zrobię. W przyszłym tygodniu będę miał możliwość sprawdzenia u kolegi.

Dzięki za odp.

 

Tak jak myślałem, u kolegi działa, czyli winna konsoli (napędu). W poniedziałek dzwonię do MS. Jak to jest z tą gwarancją na napęd ? Nie działa mi tylko ta jedna gra. Jak oni to sprawdzą ? Mają obowiązek mi wymienić uszkodzoną część ?

 

Jutro będę dzwonił do MS tylko nie wiem jak z moją gwarancją. Konsola wyprodukowana we wrześniu 2006 r. Kupiłem ją w lutym 2007r. Niestety nie mam paragonu.

Rejestrowałem ją telefonicznie w kwietniu 2008r. gdy miałem RoD'a. Od kiedy MS liczy gwarancję ? Czy gdyby chcieli jakiś paragon to mogę podesłać kogoś innego ? Chyba nie mogą tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam wysłać im skan paragonu. Niestety go nie posiadam, a najgorsze ze gwarancją nadal jest ważna bo konsole kupiłem w lutym 2007r. Mam wielka prosbe - mógłby ktoś zeskanowac lub zrobic zdjęcie swojego paragonu lub faktury. Jeśli tak wrzuccie tu albo podeslijcie mi na meila b.wolowiec92@gmail.com

 

Bardzo proszę !

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Pomógłbym, ale mam paragon na Arcade'a. Walcz o swoje - powiedz że paragon się zagubił. Gwarancja liczy się od dnia zakupu. Jeśli nie ma potwierdzenia zakupu (paragon) zapewne liczy sie od dnia produkcji. A, i gwarancję masz na 2 lata, śpiesz się.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Może to skoki napięcia w kontakcie? Stara listwa? Albo po prostu podłączone przez listwe? To ostatnie może wydać się głupie, ale w instrukcji pisało bodajże by podłączyć ją "czysto" do kontaktu, bez przedłużaczy i innych bajerów.

 

Albo po prostu powoli pada :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Może to skoki napięcia w kontakcie? Stara listwa? Albo po prostu podłączone przez listwe? To ostatnie może wydać się głupie, ale w instrukcji pisało bodajże by podłączyć ją "czysto" do kontaktu, bez przedłużaczy i innych bajerów.

 

Albo po prostu powoli pada :)

konsola podlaczona do zwyklego przedluzacza i ok bylo.

 

no jak cos to bardzo powoli bo mam tak ze 4 miechy juz :o

Odnośnik do komentarza
No to na co czekasz... dzwoń do serwisu i niech go naprawiają. Konsola ma działać kiedy Ty masz ochote pograć, a nie kiedy ona chce :lol3:

no zebym mial gwarancje to bym tak zrobil :)

 

No ale 4 miechy by sobie tak RRoDem co pare dni rzucała? Moim zdaniem coś z tymi napięciami jest. Jak prądu u mnie nie było to na starej konsoli miałem RRoDa, restart i działa.

 

tylko ze to jest troche dziwne bo teraz uruchamiam go z 10 razy i rod. i jak juz zadziala to jak wylaczam i na nowo chce uruchomic to juz nie dziala ;] wiec jak uda mi sie uruchomic to konsola chodzi caly dzien :P

 

trzeba kupic nowego :/

 

ale narazie mnie nie stac

Odnośnik do komentarza
Spróbuj docisnąć kabel a/v do konsoli.

 

tego juz wczesniej probowalem i nic :/

 

 

Fisiu,zrobilem tak jak pisales i podlaczylem bezposrednio do gniazdka i tez rod.

najdziwniejsze jest to ze teraz wcale nie dziala :o na zasilaczu pali sie swiatelko ale konsola nie reaguje na przycisk i na padzie tez nie.

 

nie wiem o co tej konsoli zapie,rdala

Odnośnik do komentarza

Panowie, takie zagadnienie: po 2 godzinkach z COD:WaW (w trakcie gry) X360 wykrzaczył mi się w taki sposób: obraz był widoczny, a gra dalej śmigała (brak zwiechy), ale całość ekranu usieczona było szeregiem artefaktów (kolorowa "paćka" na całości).

 

Zresetowałem sprzęt i jest OK. Czy to zwiastun zgonu? Error74 jak mniemam?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...