Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem konsola tak zaczęła głośno pracować wentylatorami, że aż zagłuszyła napęd. Chwilę potem (ok 10s) konsola wywaliła 2 czerwone lampki, czyli przegrzanie. Zdziwiło mnie to, w końcu zdarzało mi się grać znacznie dłużej, ale pomyślałem "przez noc ostygnie, zobaczymy co potem". Dziś jednak konsola po 2 minutach od włączenia cały czas wywala 2 czerwone lampki.

Co się stało oraz czy ew. naprawa będzie kosztowna?

Odnośnik do komentarza

siema właśnie odpaliłem fife09, pograłem chwile konsola się zawiesiła, zrestartowałem ją i teraz za każdym razem jak ją włączam przy automatycznym logowaniu do mojego profilu zawiesza się :huh: za każdym razem <beczy> restartowałem parę razy , odłączyłem od prądu itd itp nic nie pomaga, konsola cały czas świeci 1 diodą tak jakbym normalnie był zalogowany. przy wyłączaniu specyficznie cyka, nigdy nie wydała z siebie podobnego dzwięku.

Dodam że jest to 65nm z marca tego roku nie przerabiana. Ktoś wie co z nią teges, i czy musi się skończyć serwisem :(

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zauważyłem ,że moja konsola czasami piszczy jak jest w pozycji stojącej. Jak leży nic się nie dzieje. Zacznijmy od tego wrzucam płytkę z Gta do stojącej konsoli zaczyna piszczeć zamiast szumieć jak normalnie. Wszystko cacy gra wyjmuje płytkę nic się nie stało. Kilka razy dziennie mi się tak robi przy każdej płycie. Wkładam piszczy przez 15 min później szum normalny , wkładam normalny szum i po 1,5 H zaczyna piszczeć na 20 min. Jeśli konsola leży to nic takiego nie ma miejsca. Też tak macie ? Troszkę to denerwujące jak xbox zmienia dźwięk co chwile.

Odnośnik do komentarza

To znowu ja - pamięta jeszcze ktoś? Dla przypomnienia: 2 czerwone diody, przegrzanie. Dzisiaj mierzyliśmy temperaturę radiatorów i konsola wyłącza się kiedy miernik temperatury na GPU pokazywał 40 stopni, a na CPU 30. Chyba trochę za szybko?

 

Edit: Zapomniałem sprawdzić numer błędu, co nadrobiłem przed chwilą. Wyświetlany jest błąd 0013 - czyli przegrzany RAM.

Edytowane przez Kwas_91
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...